Şimdi Ara

Huawei P20 ve P20 Pro'nun Türkiye fiyatı belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerayı abartmayalım lütfen. Incelemede gördük, diğer amiral gemilerinden çokta farklı değil. Hatta bazı konularda geride bile. Video performası berbat. 4k 30 fps'de bile ois yapamıyor. Hele night shoot ile çekilen uzun pozlamalı fotoğraf konusuna hiç girmiyorum. Uzun pozlama ile, s6 edge'de bile güzel gece fotoğrafları çekebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlarının ucuz olmasını beklemiyorduk ama artık cidden komik rakamlara ulaştılar. Bu fiyatları belirlerken acaba rakip modellerin fiyatlarını hiç araştırıyorlar mı merak ediyorum. Gerçi diğer markalara bakmaya bile gerek yok. Bu haberden sonra baktım mate 10 pro fiyatları 3500 liradan başlıyor. Eyyy Huawei, sormazlar mı sana bu cihazlara mate 10 da olmayan ne ekledin ki 1500 lira fazlasını istiyorsun?

• Bence note 9 mate 20 ve yeni iphone serilerini beklemeliyiz bence şu an için s9 + çok daha iyi bir telefon.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yalan borcum mu var?? Elimde 4 tane telefon var ve hepsi ile fotoğraf çektim. Sadece ben değil eşim dahi bariz fark olduğunun farkında. Gece çekimleri sizin dediğiniz aksine hepsinden çok daha iyi. Siz diyorsunuz ki incelemede şöyle böyle, ulan ben de kullanıyorum makineyi hem de elimde iphone da var samsung da. Kullandığım makineleri düşünürsen marka fanatiği falan da değilim. Her markanın ürününü kullanırım. Ee yalan borcum mu var, sanki reklamını yapıyorum makinenin. Almazsan alma bok atarsan at bana ne çok da tın. Ben kendi kullanıcı deneyimimi paylaştım. Note 8'in övülen kamerası bana göre hepsinden en kötüsü. Ama yalan yok videoda çok iyi. Zaten ben video performansından değil fotoğraf performansından bahsettim. Genel foto performansında açık ara Huawei P20 Pro önde, selfie'lerde iPhone X önde, videoda da Note 8. Ama dediğim gibi toplam pakette açık ara P20 Pro üstün.

Hadi inceleme inceleme diye laf etmişsiniz, ee o zaman ben de dxomark puanına bakın derim. Şimdi bana sakın demeyin "parayla listede zirvede, reklam kokan hareketler, yok şöyle yok böyle" aynı laflar her yeni çıkan marka model telefon için yapılıyor. Her yeni çıkan telefon üste 1-2 puan ekleyip liderliği devralırken P20 Pro 10 puan fark attı yav. Ama siz dxomark'a inanmayıp, kullanıcı deneyimine inanmayıp, bok atan başka sitelere inanmak isterseniz zaten hiç tartışmaya girmeyelim.

• düzeltme yaparsanız iyi olur micro SD kart desteği yok bu 2 modelin varsa kaynak belirtin

https://www.gsmarena.com/huawei_p20-9107.php

https://www.gsmarena.com/huawei_p20_pro-9106.php
  • TheOnu kullanıcısına yanıt
    şu tür yorumları görünce yazmadan yapamıyorum mate 10 pro amazon fiyatı 599 EURO

Türkiyede 1 EURO ortalama 5TL Desek

599x5 = 2995 TL bizde KDV harici ÖTV ve TRT payı varki bunları eklerseniz 3500 gayet normal bir fiyat

Ayrıca P20 Pro 899 EURO

899x5=4495 TL Aynı şekilde ÖTV ve TRT payını eklersek 4999 normal bir fiyat

Telefonu çıkarırken extra birşey yapmıyorlar avrupa ile aynı fiyat politikası malesef bizde vergiler fazla ve kur yüksek dolayısıyla fiyatlar uçuyor

Gönül isterdiki bizde euro üzerinden alabilelim maaşları

Avrupada ortama asgari ücret 1200 euro bize 1600 tl 400Euro bile değil e durum böyle olunca paramızın alım gücü ortada

kıçı kırık Yeni NOKİA 3310 amazon.De'de ortlama 50 EURO bizde 550-600 TL 250 TL lik telefon bu adalet mi şimdi
  • Huawei yanlış yolda falan değil. Telefonun fiyatı 5 bin tl olmuşsa bu kötü fiyat politikası değil, bizim fakirliğimizin göstergesidir. Keşke ekonomimiz daha iyi olsa ve tl nin değeri daha fazla olsa da 5 bin tl olmasa.

• Güldük eğlendik hadi gerçek fiyatı söyleyin

Fiyatı düşünüldüğünde Rakipleri:
    Samsung Galaxy S9 Plus:4,180 TL
    Huawei P20 ve P20 Pro'nun Türkiye fiyatı belli oldu

Asus Zenfone 5 (Gerçi fiyatını düşündüğümde rahat 5z de rakibi olur) 2.000 TL

Xiaomi Mi 6X 128 GB (Tahmini: 1.700 TL - 2,100 TL)

Huawei gözlükleriyle baş başa bırakıyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 28 Nisan 2018; 20:36:43 >

• Kardeşim fanatik değilim diyorsun ama sanki seni eleştirmişim gibi, kendi üstüne alınmışsın.İlk önce biraz sakin lütfen. Ben telefonu eleştirdim, sizi değil.Ayrıca amiral gemisi derken s9 plus'dan bahsediyorum, note 8'den değil. Evet dediğiniz gibi dxomark, para yemiş.P20 pro tanıtıldığı gün, etkinlikte dxomark puanı gösterildikten sonra, sitede yayınlandı.Huawei tanıtımında, dxomark sitesini gösterip, hype yaptığı zaman, zaten anlamıştık ortak çalıştıklarını.Dxomark'ı niye kaaleye almıyoruz.Çünkü 4k 60 fps ve 4k 30'da ois yapamayan, telefonun video puanını s9 plus'dan daha yüksek gösteridiği içindir. Neyse fazla söze gerek yok, video konuşsun.

P20 pro, geçen senenin işlemcisini kullanan, mate 10 pro'dan sadece tek kamera fazlası olan, dxomark tarafından hypelenen, 5000 tl fiyatı kesinlikle hak etmeyecek bir telefondur.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu adam için yanlı diyorum o zaman. Gece foto çekimlerinde iki tane foto yan yana koymuş, ve bana göre bu fotoda bariz şekilde P20 Pro üstünken (keskinliği ve noise değerleri çok daha iyi) senin eleman S9+ daha iyi demiş. Ya bırakın bu işleri herkes kendince yanlı yayın yapıyor işte.

Bi de video diyip durmuşsun. Arkadaşım ben video'da iyi mi diyorum. OIS konusunda yıllardır samsung çok iyi. Ama sadece OIS'i iyi olduğu için yoksa noise, keskinlik ve aperture bakımından P20 Pro daha iyi ondan dolayı da dxomark puanı yüksek. Samsung liderliğe geçtiğinde iphone kullanıcıları da aynısını demişti samsung para yedirdi diye bunun sonu yok.

İşlemci olayına da takılıp durmayın, sürekli eski işlemci diyorsunuz çıldırıcam yemin ediyorum. Ulan Samsung Note serisinde hep bir önceki senenin işlemcisini kullanmıyor mu? Samsung yeni işlemcileri S serisinde getiriyor, Note serisi onu takip ediyor. Huawei de Mate serisinde yeni işlemci ile gelip P serisinde aynısını yapıyor. Samsung yapınca uuuvvv süper, Huawei yapınca tükaka. Bu kadar marka fanatiği olmayın. Bi de bana marka fanatiğiymişim gibi laf etmişsin. Nası bi marka fanatiğiysem elimde hem iphone hem samsung hem de huawei var. Ulan hangi fanatiklikte bu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mene -- 29 Nisan 2018; 8:2:45 >

• Yorum yapmaya gerek yok.Cop bir islemci 5000 tl.Farki ne tasarim desen hayir kamera mi bu sene 3 seneye 4 ondan sonra 5 6 boyle gider.

Kusura bakmayin ama tek kelime ile Çöp bu fiyata tel alacak alan adam gidipte cinli almaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı pahalı olmuş.selfi kamersını incelemelerde beğenmedim
  • DH'de Yeni bir cihaz tanıtıldığında sıradan bir gün.

-Özellikler açıklanır

-Üyeler düşük fiyat tahminleri yapar

-Fiyat açıklanır

-Üyeler her zaman ki gibi ağlar "bu nasıl fiyat karrrdişimm" der

-Telefon satış rekorları kırar

-İstiklal marşı

-Kapanış

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Güldük eğlendik hadi gerçek fiyatı söyleyin

Fiyatı düşünüldüğünde Rakipleri:
    Samsung Galaxy S9 Plus:4,180 TL

Asus Zenfone 5 (Gerçi fiyatını düşündüğümde rahat 5z de rakibi olur) 2.000 TL

Xiaomi Mi 6X 128 GB (Tahmini: 1.700 TL - 2,100 TL)

Huawei gözlükleriyle baş başa bırakıyorum:
    Zenfone 5 çok saçma olmuş yalnız SD600 serisi ile en güçlü Kirin'i karşılaştırmak

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Asus Türkiye Zenfone 5z için Türkiye fiyatını açıklansa onu kıyaslardım ancak fiyat ve performans Zenfone 5 bile o tasarımla tokatlar.

• Marstamısınız ne. Ekonomiden haberi olmayan gelip burda markalara saydırmış.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    ben iphone x yerine bunu alırım. kamerası daha iyi, rengi daha güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlara gel öh

• DH'de bu kadar yerden yere vurulduğuna göre satış rekorları kıracak iyi bir cihaz olduğu sonucuna varıyorum.
  • Fiyat konusunda biraz daha geri adım atacaklarını düşünüyorum. Fakat şuan bu cihazın üstüne bir telefon yok. Bilgisayar, DSLR fotoğraf makinası ve telefon olarak düşünülmeli. Zira, doğrudan monitöre bağlayıp pc gibi kullanıyorsunuz. Aklınıza gelen Dslr fotoğraf makinalarından daha iyi resim çekiyor. Telefon olarak ta oldukça önde şuan. Uzun yıllardır iPhone kullanıcısıyım. 6 yıldır da iPhone ile beraber Huawei markasını birlikte kullanıyorum. Ve Huawei kendini bu modelle aştı arkadaşlar. iPhone X' e ilk çıktığında 6.500TL verenler oldu. Şuan fiyatı 5.300 TL civarında (64GB).Hiç bir açıdan P20 Pro' nun yanından yaklaşamıyor. Marka fanatikliği yapmadan bence iyice araştırın derim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.