Şimdi Ara

Huawei P20 ve P20 Pro'nun Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Markaya göre amiral gemisi yersen. Geçen senenin işlemcisiyle Mate 10 Pro'nun oynanmış kameralarını kullanıyor üstüne 5k fiyat çekiyorlar. Ama hoş dışarıda ön sipariş hediyesi olarak Bose QC35 II kulaklık hediye etmişler o gerçekten çok iyi.
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    O kulaklığı burada verseler ciddi ciddi düşünebilirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazlarda Micro Sd kart desteğinin olduğundan eminmisiniz? kart desteği yurt dışında satılan çift simli cihazlarda yok. Tr ye gelen tek simli modellerde var mı?

• Yok aslında çok güzel bir ironi yapmış arkadaş, o anlamda kullanmamış

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Çok zengin olmayan birinin bu fiyatları bir telefona vermesi akıl işi değil.

Yazık günah gerçekten, sanki telde ne yapılacak.

Şahsen ben o parayı vermem, çocuğumun rızkını hiç edeceğime gider birikim hesabı açarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi telefon ama o fiyatı hak etmiyor. Hiçbir telefon..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Kamera dışında hiçbir artısı olmayan bir telefona 5000 lira ? üstelik Mate 10 Pro ile aynı işlemci ile geliyor. Exynos 9810 / SD845 ile gelen S9+ varken hatta 300 lira fazlasına iPhone X alınıyorken bu paraları kimse Huawei'ye vermez

• Valla fiyat konusuna gelince hiçbir telefon bu fiyatı haketmiyor, orası ayrı ama telefona sanki 10 yıl öncesinin işlemcisiymiş muamelesi yapmanız saçmalık. Gören de hepiniz sd845 işlemcili telefonlarınızla mining kasıyorsunuz da hani işlem gücü ucu ucuna yetiyor. Ulan hepiniz kamerası dışında telefonu facebook whatsapp instagram spotify artı 3-5 oyun için kullanıyorsunuz. Burda bilim insanı ayağı yapmayı bırakın.

Telefona gelince. Şu an uzakdoğudayım ve telefonlarımdan biri arızalandığı için değişiklik olması adına Huawei P20 Pro aldım. 2 haftadır kullanıyorum. İkinci telefonum şu an Note 8, eşimde de iphone x ve iphone 8 plus var. Hepsi de amiral gemisi telefonlar. Bu 4 telefon ile zaten herşeyi son hızda düzgünce kullanıyorsunuz bunda sorun yok, performans olarak hepsi yağ gibi akıcı. Gelelim kameraya;

P20 Pro'yu alırken öyle çok performans farkı beklemeyerek aldım. Dedim ki hani diğerlerine yetişmiştir performansı hepsi benzer seviyededir diye düşündüm. Ancak durum hiç öyle değil. Tatilimiz sırasında artık diğer telefonlar ile sıfır fotoğraf çekiyoruz. İnanılmaz kaliteli ve güzel fotoğraflar çekiyor. Dediğim diğer telefonların kamerası P20 Pro'nun yanında orta sınıf telefon kamerası gibi kalıyor. Türkiye'ye dönünce kendi iphone'umu yaptırıp yanında note 8 ile devam edecektim, bunu da satarım diyordum da. Yok arkadaş asla satılmaz. Note 8 auta çıktı artık

Kısaca özetlemek gerekirse; evet hiçbir telefon bu paraları haketmiyor ama olay firmalarda değil, devletimizde. Sağolsunkar dolar 4 TL'yi geçti. Firmalara laf atacağınıza çuvaldızı kendinize batırınız biraz. 9 yıldır sürekli gittiğim Tayland'da fiyatlar hiç mi hiç değişmedi. Yani 9 yıldır adamlarda enflasyon sıfır, değilse de %1 falandır en fazla ama dediğim gibi 9 yıl önceki fiyatlar birebir aynı. Ya bizim ülkemiz??? Rezil durumdayız, dünyanın en çok değer kaybeden parası bizimki. Ne bekliyorsunuz haliyle telefonlar 5.000 TL de olur 7.000 TL de.

Not: Bu arada ben telefonu singapur'dan 3.300 TL'ye aldım. Aradaki farka gel. Bu farkın çoğu vergi elbette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türkiyeye telefon satışları artan firma bi sonraki serisinde fiyatları uçuruyor :S

• 3arbar kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam 5z beklenebilir
    şuan Zenfone 5 2000TL Asus e-storehttps://tr.store.asus.com/mobil/zenfone-5-serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 28 Nisan 2018; 9:20:23 >
  • biride çıkıp demiyorki Üikenin ekonomisi beş para etmez dolar olmuş 4 euro olmuş 5 TL diye... biri de demiyor ki devlet %18 ve %25 vergi alıyor diye...huawei bu fiyata olur mu diye yazan yazana. iphone'un dandik X'i 6.000 TL oluyor sorun olmuyor. bu düşünce tarzında olan insanlarla malesef aynı ülkede yaşıyoruz. Allah hidayet versinde doğruları görün inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkbey -- 28 Nisan 2018; 12:18:17 >
  • Rekabetçi fiyat 5000tl ise pahalı telefon kaç para acaba??? Sayın editör açıklarmısınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: 9Tales

O kulaklığı burada verseler ciddi ciddi düşünebilirdim
    O kulaklığı burada verseler bence telefon almayacak olan adam bile düşünürdü
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    iphonun dandik x i .
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    P20 ile kıyaslarasan dandik ustam p20 Pro demiyorum bile 🤭👍

Hocam ikisinide hiç kullanmadım ama apple her şekilde ezer. Sevginizi mantığınızın önüne koymayın bence. 4-5 ay sonra 3000-3500 e alınacak bir telefonu gözünüzde fazla büyütüyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Hocam ikisinide hiç kullanmadım ama apple her şekilde ezer. Sevginizi mantığınızın önüne koymayın bence. 4-5 ay sonra 3000-3500 e alınacak bir telefonu gözünüzde fazla büyütüyorsunuz...
    hocam ben yıllarca iphone kullandım 5s,6s ve son olarak 7 ve 7 den p10 geçtim iphone verdiğim paralara acıdım. iphone de güzel olan tek şey ios idi onu da ios 11 ile onunda içine ettiler. ayrıca ben yazılım merak ve uğraşı çok zamanın çok samsung rom çok editledim ve ace modelinde kullananlar var. yani alt yapı var ki konuşuyorum. son olarak iphone kullanırken de dediğim şuydu telefonun kralını huawei ve ixomi yapıyor diye.
    fiyatında kralı olunca bu paraya eder mi etmez mi diye düşünen biri tercih etmez bence. p20 pro 3000 tl olduğunda tabiki iphone x, p20 pro karşısında dandik olur . Mevcut şartlarda huawei ye, parasının hesabını yapan kimse 5000 tl çıkarıp vermez
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben p20 biraz ucuzlasın hemen alacağım inşâllah dediğin gibi hemen ucuzlar

Klasik android hocam, fiyatının düşmesini tahmin etmek için dahi olmaya gerek yok. Mi7 veya htc u12 de beklenebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.