Şimdi Ara

HUAWEI MATEBOOK 13 - MİSTİK GÜMÜŞ - 8+512GB 5699TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
9.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün indirimdeydi. Şimdi aynı ücretli tekrardan stokta 50 adetle sınırlıymış. 140 Tl hediye çekiyle 5560 tlye geldi bana. Yanındaki hediyeler 250 tlden 500 tl yapıyor. Düşünen olursa diye haber vereyim dedim.

Linki unutmuşum :D
    HUAWEI MATEBOOK 13 - MİSTİK GÜMÜŞ - 8+512GB 5699TL
    https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ede.Murat -- 17 Mayıs 2020; 22:20:23 >

• tükanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    hayırlı
  • Olsun
  • Link nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihKutlu -- 17 Mayıs 2020; 22:20:26 >
  • FatihKutlu kullanıcısına yanıt
    Unutmuşum.
    https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-13
  • HUAWEI MATEBOOK 13 - MİSTİK GÜMÜŞ - 8+512GB 5699TL sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 17 Mayıs 2020; 22:32:6 >
  • Fiyat uygun olduktan sonra kendi dükkanında satmış ne farkeder?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende sitedeki 140₺ kupon ile aldım. Alacak arkadaşlar hopi de kullansın %5 paracık veriyor.

• İntel 8265u?? Oldu biz kalkalim o zaman.

• misterthugg kullanıcısına yanıt
    Avantajix de ekleyebiliyor muyuz ya? Ekleyebilirsek d14 düşünebilirim. Gerçi fiyatı önceki kampanyaya göre 500 TL arttırdılar ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying_Hero -- 17 Mayıs 2020; 22:50:43 >
  • Forumda huawei reklamları bu aralar çok dolanıyor, 4 bin lira etmeyecek laptopları ciddi ciddi bu fiyattan alacağımızı sanıyorlar. Bir ürün sıcak fırsatlarda paylaşılınca o ürüne insanlar saldırıp almıyor. Ufak bir özelliklerine bakınca zaten bu fiyat etmeyeceğini görüyorlar, ha derseniz ki bizim hedef kitlemiz cahil, teknolojiden anlamayan derseniz o zaman söylenecek çok da bir söz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daggee -- 17 Mayıs 2020; 22:57:59 >
  • avantajix uyeligi acmadan almistim, sonradan yaptigim alisveris avantajixe eklenebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickjonas kullanıcısına yanıt
    Maalesef, avantajix'den tıklayarak huawei shop'a gitmen lazım. O sırada üye girişi istiyor zaten. Ama kartında yeterli limit varsa bu alışverişini iptal edip yeniden alabilirsin.
  • Oyun isini konsol ile hallediyorum daha basit ve uygun.Gunluk kullanim icin uzun suredir takip ediyorum ( D15 modeli) ama cok ciddi fiyat artti.Ha dersenizki bu fiyat edermi tabiki etmez.Ama laptop canli gordum gayet hoş ince zarif metal kasa tasarimini ve ekranini cok begeniyorum.Ama keske 4000 altı olsa bu fiyata alamam.

• yaw bu notebook iyi mi kötü mü şimdi? ben de almayı düşünüyorum. ayrıca bu tek dokunuşla dosya paylaşımı için illa huawei telefon mu lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stuka

yaw bu notebook iyi mi kötü mü şimdi? ben de almayı düşünüyorum. ayrıca bu tek dokunuşla dosya paylaşımı için illa huawei telefon mu lazım?
    şu an bir bilgisayar ihtiyacım olsaydı kesin olarak bu fiyata alırdım. bence özelliklerine göre güzel ve tşaınabilir hafif bir bilgisayar.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Nisan ayı ortasına kadar freebuds3 kulaklıkla d15 modelini 4499, d14 modelini 4999’a sattılar. Hopi’den veya başka yerlerde 200 TL indirim kuponu + %5 hopi veya avantajix vardı.

Simdi dandik hediyelerle (üç kuruşluk modem, uyduruk adımsayar), 4999 ve 5499’a satmaya çalışıyorlar, kusura bakmasınlar. MAB2020’nin 6999 olduğu, MAB2017’nin 5999 olduğu yerde bu bilgisayarlara bu fiyat verilmez. Asus, acer, hp bu konfigürasyona sahip bilgisayar dolu piyasa.

Nisan ayının ilk yarısında binlerce d15+d14 sattılar (zira o zaman sıcak fırsattı), basın açıklaması falan yaptılar çok hızlı girdik piyasaya diye, ona sayıyor olmalılar. Online mağazasını açar açmaz tok satıcıyı oynamaya başladı Huawei. Fiyat politikasını gözden geçirin derim, hızlı giriş yaptığınız bir piyasada kur oynak diye anında zam hoş değil.

• bir de 13 le d14 arasında hangisini tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.