Şimdi Ara

HUAWEI MATEBOOK 13 - MİSTİK GÜMÜŞ - 8+512GB 5699TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
0
Favori
9.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Touchpad kısmı için hassasiyeti artırırsanız tepkiler çok iyileşiyor.

HUAWEI MATEBOOK 13 - MİSTİK GÜMÜŞ - 8+512GB 5699TL
  • dagger05 D kullanıcısına yanıt
    Ben de iade ettim ve nedenlerim çok benzer hocam. Sanırım macbook alışkanlıgı biraz ağır basıyor. Bunun dışında ekran hariç gayet güzel de bir cihaz aslında, gün ışığındaki ekran performansı bu kadar kötü olmasaydı sanırım kullanmaya devam edebilirdim. Ses sistemi macbook'tan daha iyi, klavye çok çok güzel, ama dışarıda çalışan biriyseniz ekran kesin arıza çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-13?gclid=Cj0KCQjwirz3BRD_ARIsAImf7LNk5lJaZO6aU3Hdw7eSW-EjItLh9nOkfW3PkeLqusB3qqwy2pdT8TsaAnomEALw_wcB

ürün tekrar indirime girmiş düşünen olursa.

kupon çarkı da aktif

HUAWEI MATEBOOK 13 - MİSTİK GÜMÜŞ - 8+512GB 5699TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 21 Haziran 2020; 23:8:52 >

• Otomatik parlakligi kapatmaya ragmen ekrandaki gorunutunun rengine gore parlaklik az da olsa otomatik degisiyor:.

Tarayicida acik olan koyu agirlikli sayfadan beyaz agirlikliya gecince ilk anda biraz solukluk oluyor sonra aciliyor: Tersi de oluyor, koyudan aciga gecince bikac saviye sonra otomatik olarak az da olsa parlaklik artiyor.

Boyle bir teknolojisi mi var acaba?????

Tarayici veya ana ekran fark etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 30 Aralık 2020; 15:20:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.