Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi için teşekkürler,Şu aşamada yapacak pek de bir seçenek yok gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 kasımdan bu yana yani ilk çıktığı tarihten beri mate 10 kullanıyorum. en uzun süre kullandığım cihaz Huawei oldu. her yönüyle memnun etti ediyor.
    sormak istediğim mate 10 dan başka cihazlara geçip memnun kalan var mı. mate 10'u arattı mı? gönül isterki p40 pro mate 40 pro ama fiyatlar malum.

• Qonrul kullanıcısına yanıt

biz bu telefonu aldığımızda piyasada ithalatçı garantili marka marka model model bir dünya telefon vardı ve ucuzdu

şimdi yok.

doların 7 liraya fırlaması imei kayıt ücretinin 1500 liraya çıkarılması artı 200 dolar vergisi artık bir telefon fiyatına iki buz dolabı alınabiliyor.

eskiden tüp yağ ekmek kuyruğu varmış

şimdi hepsi var ama alacak para yok. koronodan mı acaba dedim etkisi vardır mutlaka

'' onların doları varsa bizim de Allahımız var ''

Recep Tayyip Erdoğan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 27 Ocak 2021; 4:31:59 >
  • abeslank kullanıcısına yanıt

aynen öyle hocam. kendi cihazımı bile pasaport ile kaydetmiştim 159 küsür liraydı o zamanlar şaka gibi. 7-10 binleri basit bir telefona vermek insanın zoruna gidiyor. sırf bir telefon kendime bir telefon da devlete almamak için 3 yıldır direniyor aynı cihazı kullanıyorum. bu gidişle bozulana kadar devam edecem gibi😁

• Qonrul kullanıcısına yanıt

hocam bende ilk çıktığında haftasında Çin'e giden bir arkadaşa getirtmiştim o gün bugündür kullanıyorum, halen daha memnunum kasma donma gibi sorunları hiç yaşamadım kamerası desen çok iyi yani yeni çıkan telefonlarda işlemci harici bir fark göremiyorum, heleki günümüz ülke şartlarında iyice lüks oldu tabi gelişmiş ekonomimize bağlıyorum bunu yoksa 1000-2000 lik telefon neyimize şöyle 10-15 bin verecen ki telefon desinler :DDD

• sezar61 kullanıcısına yanıt

aynen donma kasma yok memnun bir şekilde kullanıyorum hocam. dediğin gibi kamerası, emui arayüzü herşeyi tatminkar. sadece pil hızlı bitmeye başladı. 3 yıllık telefon o kadarını da mazur görüyorum:)

• Telefon bugün 5.5 saat ekran süresi verdi. Yakında 3 sene olacak, 1 kere format atılmadı kendı hafızası %80dolu (52gb), içindeki 64gb kartın da %80'i dolu.

Bugüne kadar aldığım en iyi elektronik ürün oldu diyebilirim.

• Alalı 3 sene oldu :) batarya durumunu görüyorsunuz :) 6 saat ekran süresi alıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Alalı 3 sene oldu :) batarya durumunu görüyorsunuz :) 6 saat ekran süresi alıyorum :)

Benim süre nasıl bataryayı degiştirirsem süre artarmı. Hepsiburada orjinal bataryayı 89₺ ye satıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 28 Şubat 2021; 8:53:29 >

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Süren fena değil. Emin misin orjinal olduğuna
  • tiestoly kullanıcısına yanıt

Batarya orjinalmi Emin degilim ama süre bencede fena degil heycan aramaya gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 28 Şubat 2021; 8:57:53 >

Elinizdeki telefon düz mate 10 mu ?

bana mate10 pro gibi geldi

Pro modeli nedenki

hocam bende ki düz model

ıps ekran ve 2k çözünürlük var

sizdeki pro Amoled ekran ve 1080p fullhd+

Düz modelin ekranı çok pil tüketiyor. proya göre verimsiz. Günlük kullanımda sizin telefonun pili daha uzun süre dayanır. Ama bekleme süresi benimkiyle aynıdır.

pro modelin ekran ram ve depolama kapasitesi düz modelden üstün birde volte desteği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 1 Mart 2021; 11:28:44 >
  • Bende de Mate 10 ALP-L29 dual sim var. Ekran maksimum 2k (1440p) 4k değil. İstenirse 2k ayarı 1080p yada 720p yapılabiliyor. Ben 1080p (full hd) kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbecan -- 1 Mart 2021; 18:53:37 >

düz modelde de volte desteği var ama tr de resmi satışı olmadığından bizim operatörler tanımıyor telefonu

bendeki düz model çinden aldırdım 128gb ve 6gb ramli prodan farkı ekranı kasası ve kulaklık girişi olması bendeki model çin dışında satışa sunulmadı

volte yi root ile aktif etmiştim ama o zaman telekom hattım için destek yok diyordu şimdi destek sim kart desteği var android 10 kullandığım içinde root yapmadım volte yok ekran süresini önemsemiyorum o kadar günü çıkarsın yeter 3 seneyi geçti hala ilk günkü gibi stabil sadece pil sürem azaldı biraz

kullandıkça batarya ömrü kısalıyor ama samsung lg htc sony gibi markaların o dönem ki cihazları şuan pek yaşamıyor

Huawei ömürlük sağlam telefon üretiyor umarım üretmeye devam eder

Şimdiye kadar kullandığım en seri ve sıkıntısız telefon bozulmadıkça da değişmem gibi fazlasıyla yetiyor

ne yazık ki ringke veya spigen kalitesinde kılıf bulamıyorum

Malesef o dertten bende muzdaripim ne kılıf ne de ekran koruyucu bulamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.