Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

görüntülere telefonlardan değilde PC'den mi baktınız telefon ekranlarında IPS ve AMOLED farkı var samsunglarda daha canlı görünür

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

görüntülere telefonlardan değilde PC'den mi baktınız telefon ekranlarında IPS ve AMOLED farkı var samsunglarda daha canlı görünür

İkisinden de inceleme fırsatım oldu hocam özellikle note 10 lite bayağı kurcaladım. Sadece ois farkı var ama mate 10'un ois de yok gibi artık çok bozdular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt

sizi bilmem ama ben 9 kullandım ve şu an 10 kullanıyorum kamerada herhangi bir sorunum yok halen daha başarılı resimler çekebiliyorum

• quote:

sizi bilmem ama ben 9 kullandım ve şu an 10 kullanıyorum kamerada herhangi bir sorunum yok halen daha başarılı resimler çekebiliyorum

Kamera çok kötü demiyorum zaten hocam üç yıl öncenin amiral gemisi sonuçta ama şimdinin orta segment cihazları bile kamera performansında mate 10'u tokatlıyor teknoloji gelişti

• Bugün bir güncelleme daha geldi. Android güvenlik yaması Eylül 2020.

Android 10.0.0.189 (266MB)

• An itibariyle mi note 10 alıp mate 10'u emekli etmiş bulunuyorum.

• paylaşıldı mı bilmiyorum emui 10 için çalışan huawei arama kaydedici

tarafımdan denenmiş olup çalışmaktadır

https://dosya.co/zlnjuiipvju6/HwCallRecorder-emui10-(FuLLKade.COM).apk.html

• quote:

paylaşıldı mı bilmiyorum emui 10 için çalışan huawei arama kaydedici

tarafımdan denenmiş olup çalışmaktadır

https://dosya.co/zlnjuiipvju6/HwCallRecorder-emui10-(FuLLKade.COM).apk.html

Teşekkürler👍👍👍

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    İndirme linki hata vermekte. Bir daha upload edebilir misiniz? Teşekkür ederim şimdiden
  • petro24 kullanıcısına yanıt

hocam şimdi kontrol ettim çalışıyor link herhangi bir hata yok

Evet oldu şimdi. Geçen denediğimde sorun vermişti. Tekrardan teşekkür ederim. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower34

Bugün bir güncelleme daha geldi. Android güvenlik yaması Eylül 2020.

Android 10.0.0.189 (266MB)

Sizin cihaz Çin cihazı mıydı acaba

• erhanercan kullanıcısına yanıt

C185 kodlu ALP-L29. Çin cihazı değil.

• DarkPower34 kullanıcısına yanıt
    bizim mate 10 pro lara ne zaman düşecek bakalım Eylül merak ettim de ondan sordum teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EMUI 10 için call recorder

- Zip dosyasından apk yı çıkarıp kurun.
    - Telefonu yeniden başlatın.
    - İstiyorsanız phone uygulamasının ayarlarından otomatik kayıt özelliğinı aktif hale getirin.

https://forum.xda-developers.com/attachments/recorder_emui10-zip.5107501/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbecan -- 4 Ocak 2021; 19:45:34 >
  • ahbecan kullanıcısına yanıt

5-6 mesaj önce paylaşım yapmıştım

• Teşekkürler arkadaşlar. İkisi de aynı mı ben de bugün farkettim ama en son olanı indirmiştim. Bir farkları var mı aynı mı ikisi de. Herhangi bir ayar yapmadım, sadece kurup, tel.i yeniden başlattım arama menülerine geldi direk!
    Link çalışmıyordu. Yedek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Kamera çok kötü demiyorum zaten hocam üç yıl öncenin amiral gemisi sonuçta ama şimdinin orta segment cihazları bile kamera performansında mate 10'u tokatlıyor teknoloji gelişti

Alıntıları Göster

günümüzün orta segment dediklerin hele ki çöpyağomi poco çöp, redmi falan gibi 2000 liraya cakma imeili satılan ve coluk cocuk ergen tiplerin elinde olan, telefonların ki, bende mate cihazım bozulduğundan beri maalesef onlardan birini kullanıyorum, eski mate cihazları kamerada tokatlaması imkan dahilinde değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 12 Ocak 2021; 9:41:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

günümüzün orta segment dediklerin hele ki çöpyağomi poco çöp, redmi falan gibi 2000 liraya cakma imeili satılan ve coluk cocuk ergen tiplerin elinde olan, telefonların ki, bende mate cihazım bozulduğundan beri maalesef onlardan birini kullanıyorum, eski mate cihazları kamerada tokatlaması imkan dahilinde değil..

Alıntıları Göster

Valla xiaomi mi note 10 kullanıyorum mate 10 da kardeşime verdim. Mate 10 kamerası kötü değil zaten 2 buçuk sene kullandım en uzun süre kullandığım telefondur kendisi ama mi note 10 kamerada her türlü tokatlıyor.

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.