Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar önceki android sürümlerinde ya da sadece 8'deydi tam hatırlamıyorum. Ön kameramızda flash vardı. Yani ekranda bi beyazlık oluşuyor ve fotoğraf çekiyordu. Android 10'da ise sadece ekran parlaklığını artırıyor ve bu hiç işe yaramıyor bence. Bi ayarı var da ben mi gözden kaçırıyorum acaba? Güzel bir özellikti niye kaldırdılarsa. Ne zamandır soracaktım bugün bir kez daha eksikliğini hissedince artık sorayım dedim 🤦‍♂️

• DarkPower34 kullanıcısına yanıt

o özellik aynen devam ediyor kaldırılmadı ışık almayan bir ortamda çekin ekran bembeyaz olacak ve ekran en parlak halini alacaktır

• sezar61 kullanıcısına yanıt

Dostum yorum yazmadan önce de sen yazdıktan sonra da tekrar tekrar denedim ama maalesef sadece ekran parlaklığı artıyor ve fotoğraf çekiyor. Ekranın bembeyaz olduğu görüntü oluşmuyor maalesef. Fakat sizde var da bende yoksa neden böyle oldu acaba. Ayarlara iyice baktım alakasız gibi düşünmeme rağmen varsayılan olarak geri yükledim ama hala aynı. :(

ön kameradayken Yıldırım sembolünü (A) otomatiğe alın ve ön kamerayı parmağınızla kapatıp fotoğraf çekin eğer ekran perde gibi beyaz olmuyorsa, olmuyordur hocam    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 9 Mart 2021; 11:9:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abeslank kullanıcısına yanıt

Maalesef yine sadece ekran parlaklığını artırdı. Cihaza bi format atsam geri gelir mi acaba? Sizde çalışıp bende çalışmamasını anlayamıyorum 🤦‍♂️

yalnız ben android 8.0 olarak kullanıyorum. telefum güncel değil

Sanırım en iyisini yapıyorsunuz. Bu telefon çıkarken ona göre özenle hazırlanmış bir işletim sistemiyle güncelleme olarak gönderilenin stabilitesi bir olmuyor sanki.

• Mate10 telefonu resetledim gmaili hatırlamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

• Hisuit ile android 10 dan 9.1 e döndüm telefon kendine geldi. Amacım 8 e dönmekti ama hisuitte o seçenek çıkmıyor. 9.1 den 8 e dönmenin bi yolu var mı bilgilendirirseniz sevinirim.

• sürüm yükseltince sadece bir önceki sürüme geri dönüş var. samsung taki gibi odinle room yükleme olayıda pek mümkün değil eğendiyseniz 9.1 de devam edebilirsiniz

• Çok spesifik bir soru olacak biliyorum ama belki hatırlayan vardır;

Elde gece çekimi modu hangi sürüm ile gelmişti hatırlayanınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 22 Mart 2021; 22:35:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkrkmaz

Hisuit ile android 10 dan 9.1 e döndüm telefon kendine geldi. Amacım 8 e dönmekti ama hisuitte o seçenek çıkmıyor. 9.1 den 8 e dönmenin bi yolu var mı bilgilendirirseniz sevinirim.

İlginç bir şekilde Xda Android 8'e kadar dönebilenler var, kimisi eski bir hisuite versiyonu kullandım, kimisi en son sürüm hisuite ile 10'dan başlayıp 8'e kadar döndüm diyor.

Bende de sizdeki gibi belirli bir sürümden sonra daha eski sürümlere dönüş seçeneği sunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 22 Mart 2021; 22:35:6 >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt

Hocam ilginç bişey yok sizde yapabilirsiniz az önce denedim oluyor,

Hisuite yükleyin önce 9.1 e dönün sonra 8 e hisuite de sistem güncelleme seçin orda diğer sürüme geç var ordan geriye dönük son sürüme geçiş oluyor

• arkadaşlar ilk defa bir sorun yaşıyorum. uygulamalara giriyorum atıyor beni. Huawei e-posta uygulaması, gmail, ayarlardan Huawei hesabım ve yüklediğim diğer uygulamalardan bazılarına giriş yapıyorum 2 saniye içinde ana menüye atıyor. virüs filan mı girdi yoksa bir şey mi var acaba anlamadım. böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

• sezar61 kullanıcısına yanıt

O seçenek çıkmıyor hocam sorunda burada

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

arkadaşlar ilk defa bir sorun yaşıyorum. uygulamalara giriyorum atıyor beni. Huawei e-posta uygulaması, gmail, ayarlardan Huawei hesabım ve yüklediğim diğer uygulamalardan bazılarına giriş yapıyorum 2 saniye içinde ana menüye atıyor. virüs filan mı girdi yoksa bir şey mi var acaba anlamadım. böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
    https://www.theverge.com/2021/3/22/22345696/google-android-apps-crashing-fix-system-webview

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

arkadaşlar ilk defa bir sorun yaşıyorum. uygulamalara giriyorum atıyor beni. Huawei e-posta uygulaması, gmail, ayarlardan Huawei hesabım ve yüklediğim diğer uygulamalardan bazılarına giriş yapıyorum 2 saniye içinde ana menüye atıyor. virüs filan mı girdi yoksa bir şey mi var acaba anlamadım. böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
    https://www.theverge.com/2021/3/22/22345696/google-android-apps-crashing-fix-system-webview

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Çok spesifik bir soru olacak biliyorum ama belki hatırlayan vardır;

Elde gece çekimi modu hangi sürüm ile gelmişti hatırlayanınız var mı?

8.0 da güvenlik güncellemesi gibi geldi. yüz tanıma da yine aynı 8.0 da geldi

Merhaba, android 8.0'ın hangi versiyonunu kullanıyorsunuz. Ben son sürümdeyim nasıl geri dönebilirim acaba?

• Obreus kullanıcısına yanıt

android 9.0 ara yüzüne alışamadığım için hisuit üzerinden önceki sürüme geri döndüm. ama 9.0 dan sonraki güncellemeleri yapanlar 8.0 a geri dönememişti. önceki sayfaları geçmişe doğru okursanız denk gelirsiniz.

önceki sürümlere geri dönmenin farklı bir yolu varmı bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.