Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yanıtınız için teşekkürler.

• erhanercan kullanıcısına yanıt

genel bir sorun varmış sanırım o system web kaynaklı. başka işim yokmuş gibi format atacaktım o kadar uğraştıracktı. düzeldi şimdi👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abeslank kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam en azından 10 dan iyi. Sadece dark mod olmamasına alışamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Hocam ilginç bişey yok sizde yapabilirsiniz az önce denedim oluyor,

Hisuite yükleyin önce 9.1 e dönün sonra 8 e hisuite de sistem güncelleme seçin orda diğer sürüme geç var ordan geriye dönük son sürüme geçiş oluyor

Denedim dediğinize göre, siz Android 10'dan başlayarak Android 8'e kadar hisuite ile geri döndünüz, yanlış mı anlıyorum?

Gerçi arkadaş cevap vermiş ama bir noktadan sonra o bahsettiğiniz "diğer sürüme geç" tabı hiç çıkmıyor, sadece "güncel sürümü kullanıyorsunuz" ibaresi çıkıyor.

Telefonunuz hangi bölge, rica etsek Emui sayfasının bir ekran görüntüsünü paylaşsanız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 23 Mart 2021; 22:39:16 >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt

hocam android 8 e bu şekilde dönmüşlüğüm var ama şu an yine android 10 kullanıyorum ben güncel kullanmayı seviyorum

resimdeki şekilde 2 sürüm düşürülebiliyor ancak düşürdüğünüz sürümün en son sürümü oluyor

örnek android 9 a düşüreceksiniz en son çıkan android sürüm no ne ise ona düşürür

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***
  • kılıf ve ekran koruyucu tavsiye eden olursa çok iyi olur

3 yıldır kullandığım ringke fusion parçalandı

Ekran koruyucu ben de isterim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tam bu telefona göre ekran koruyucu yok sanırım ne duydum ne gördüm. Hepsinin sağ ve soldan kısalığı var

• ekran koruyucu ve kılıf için aliexpress e bakın tr dekiler 5 para etmez (kendi cihazım olan mate 10 pro için söylüyorum mate 10 için de aynıdır)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkrkmaz

Teşekkürler hocam en azından 10 dan iyi. Sadece dark mod olmamasına alışamadım.

siz şuan 9.1 desiniz değil mi? hi suite bağlandığınızda önceki sürüme dönmek için seçenek çıkıyor mu?

• Çıkmıyor hocam 9.1 de kaldım mecburen. Hisuite eski versiyonlarını da yükledim ama çözüm olmadı maalesef. Telefondan genel anlamda memnunum şimdi deji batarya taktım bu şekilde uzun bir süre daha kullanırım diye düşünüyorum bu telefonu.

• fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt

hocam bende sizin gibi düşünüyorum 3 yıl kullandım artı 3 yıl daha kullanmayı düşünüyorum

şuan iki adet kılıf aldım . yedek şarj kablosu şarj aleti de aldım. pilim sağlam gibi 6 saat ekran süresi alıyorum. kasa olarak vuruk çizik ezik vs nokta hatasız :) çalışmayan herhangi bir aksamı da yok ne zamandır kullandığım en sağlam telefon .

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Ekran koruyucu ben de isterim :)

bangoodda nilkinin önlü arkalı ekran koruyucusu mevcut ama çok saçma sağdan ve soldan küçük tam ekrana göre yapmamışlar onundışında baya baktım kaliteli ekran koruyucu yok gibi

• 2 yıldır bu konuyu takip ederim.
    Cihazı kullanalı 3 yılı geçti. Kullandığım en iyi telefonlardan biriydi. Bu telefonla çok büyük anılar biriktirdim. Beraber Türkiyeyi gezdik. Beni yarı yolda asla bırakmadı. Bu telefonla büyüdüm ben. Tabi o yaşlandı...

Bir zamanların amiral gemisiydi. Görenler vaooov derdi. Fotoğraflar çektirirlerdi.
    Mate 10 dendiği zaman ortam ciddileşir, düğmeler iliklenirdi.
    Zamanın en hızlısı ve en sağlam telefonuydu. Abisi pro ile birlikte tahtın sahibiydi.
    Şimdi tüm arkadaşlarım xiaominin yeni fırlama cihazlarına geçtiler.
    Geniş açılar, makro lensler, 108mpler, çerçevesiz ekranlar, ekran altı teknolojileri..
    Mate 10 artık yavaş yavaş tahtını devretmeye başladı.
    Yaşlandığının farkındaydı..
    Kendisine çok iyi baktım. Bir dediğini iki etmedim. Yanımdan ayırmadım.
    Fakat enteresan bir şey vardı.
    Yaşlı kurt, hala rakiplerinden bazı noktalarda üstün kalmaya devam ediyor. İnstagramda binlerce beğeni aldıran fotoğraflara ev sahipliği yapıyor. Günümüz appları hala açabiliyor. Bu kadar yıla rağmen günü çıkartıyor..
    Bilmedikleri bir şey var. Efsaneler ölmez. Fakat benimkinin parmak izi okuyucusu kırıldı dostlar..
    Parça siparişi verdim. Fakat tamirciye göndereceğim. Umarım bu yaşlı kurta zarar vermezler..
    Mate10'nun kıymetini bilin kardeşlerim.

• Benimde batarya değişimi esnasında ekranın backlight diye bi parçasına zarar vermişler. Değiştirelim dediler ama 1 haftadır parça bulunamadı. Orjinal ekranı değiştirmek istemiyorum. Backlight parçasını internetten araştırdım bulamadım. Nerden temin edebilirim fikri olan var mı?

• ekranın bir parçasıysa ekranı kırılıp değiştiren arkadaşlar vardı.belki kırılan ekranı atmamışlarsa parçasını alıp kulşanabilrisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkrkmaz

Benimde batarya değişimi esnasında ekranın backlight diye bi parçasına zarar vermişler. Değiştirelim dediler ama 1 haftadır parça bulunamadı. Orjinal ekranı değiştirmek istemiyorum. Backlight parçasını internetten araştırdım bulamadım. Nerden temin edebilirim fikri olan var mı?
    hangi servis yaptı bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam backlight başka ekrandan çıkarsa bi işe yaramaz diyolar doğruluğu ne bilmiyorum. Bahçelievler de bi serviste yaptırdım kolay bi işlem diye

• fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt

üzüldüm gerçekten sevdiğim bir telefon

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.