Şimdi Ara

HUAWEi IDEOS X5 HD ANDROID PDA -- 569,00 TL-- (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
323
Cevap
1
Favori
24.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • darty ye yazdım buraya da yazayım, 435 440 civarı satan varsa anlaşabiliriz :)
  • Arkadaşlar ben de ikinci İdeos'umu sipariş ettim fakat Hepi Burada'da ödeme sürecinde hiçbir world puan veya hediye çekinden bahsetmedi. 6 çekimlik kargoyu bedavaya getiren 6 taksit seçenegini seçtim. bi hata mı yaptım. yardımcı olabilecek varmı. bankam yapı kredi.
  • Ideos X6 gelince X5'in pabucu dama atılır. X6 ne kadara satılır acaba? ve ne zaman piyasaya sürerler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

bu hafta içi , HB den 2 hafta önce bu üründen alan bir arkadaşım geldi. ( kampanyasız almışlar )

cihaz kalın - ağır geldi. ( SE ARC kullanan arkadaşımda var ve bende ipod touch 4 var ) . ancak ekran büyüklüğü ve donanımı ANDROİD için yeterli.

inşallah 2012 başında ( bir arkadaş bilgi verdi ) LG SOUL ve HUWAEİ VİSİON gelirse bu cihaz ucuzlar ve iyice gözden düşüer sanırım.

LG de DLNA - 2 kamera - amoled ekran var

vision ise hem 1gb hemde daha zarif durmakta. arayüzüde 3D ve muhteşen.

HUWAEI VISION Satış fiyatı yaklaşık 300-350 euro diyorlar karşılığı 850 TL felan o fiyata da kimsenin ilgi göstermeyeceği kanısındayım.

Kaynak:http://tr-tr.facebook.com/pages/Huawei-Vision-T%C3%BCrkiye/138056286284490

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLAHS -- 13 Eylül 2011; 22:42:45 >

• Ideos X5 in fiyat aralığı tam da değerini kaybetmek bilmeyen 5800 ve türevlerinin düzeyinde olması albenisini arttırıyor.Eğer 700-750 gibi bir rakam olsaydı birçok insan başka markalaraı daha öncelikli sıraya alacağını düşünüyorum.
    Neyse Iphone 5 ve yeni android li telefonlar gelsin de galaxy s2,S ,P970 ve bilumum HTC modellerin fiyatı düşsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 14 Eylül 2011; 1:23:20 >
  • Darty puan kampanyasından sipariş ettiğim X5'i kutusu, jelatini açılmadan faturasıyla beraber nakit 456 TL'ye satıyorum. Cihaz henüz gelmedi. İstanbul içi (bostancı civarı) elden teslim tercihimdir. İlgilenenler PM lütfen. Talep çok olursa kaporasız ayırma yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hectic01

Darty puan kampanyasından sipariş ettiğim X5'i kutusu, jelatini açılmadan faturasıyla beraber nakit 456 TL'ye satıyorum. Cihaz henüz gelmedi. İstanbul içi (bostancı civarı) elden teslim tercihimdir. İlgilenenler PM lütfen. Talep çok olursa kaporasız ayırma yapamayacağım.

telefonun jelatini açılmadan geleceğini nereden biliyorsun? Darty'nin açılmış ambalajda teşhir ürünleri gönderdiğini iddia edenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 14 Eylül 2011; 11:49:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

Darty puan kampanyasından sipariş ettiğim X5'i kutusu, jelatini açılmadan faturasıyla beraber nakit 456 TL'ye satıyorum. Cihaz henüz gelmedi. İstanbul içi (bostancı civarı) elden teslim tercihimdir. İlgilenenler PM lütfen. Talep çok olursa kaporasız ayırma yapamayacağım.

telefonun jelatini açılmadan geleceğini nereden biliyorsun? Darty'nin açılmış ambalajda teşhir ürünleri gönderdiğini iddia edenler var.

Geçen kampanyadan da aldım. Sorunsuz 4 günde geldi. Açık gelirse geri gönderirim. 7 günde alıştan cayma hakkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironicix35

ben Turkcell Tim'den buldum 6 taksit 595'e geliyor.HB'den alsam şuanda daha avantajlı olucak ama internete güvenemiyorum işte.HB'den almak dahamı mantıklı sizce ?

HB VE HIZLIAL çok iyi firmalar , bu firmalar yıllardır var ve iade / değişimde hiç sorun yaşamadım.

ykb varsa , kampanya ile birleştir kaçırma.
  • quote:

Ideos X6 gelince X5'in pabucu dama atılır. X6 ne kadara satılır acaba? ve ne zaman piyasaya sürerler?

neden ?

huwaei X3 de çıktı ve vision da tanıtıldı , her cihazın bir albenisi vardır. VDF 945 , vdf 840/845 den üstün ama ANDROİD 2.2 gelmedi diye fiyatı dibe vurdu. ben 350 tl den 3 adet sattık şimdi 200tl ve alanda yok

önemli olan güncelleme ve cihaza gelecek android desteğidir. x6 HDMI olarak üstün geliyor ama cihazların % 90 ı zaten hdmı desteklemiyor / çıkışı yok kısaca.
  • quote:

quote:

quote:

Geçen kampanyadan da aldım. Sorunsuz 4 günde geldi. Açık gelirse geri gönderirim. 7 günde alıştan cayma hakkı var.

dh nin 2 ci elinde bu cihazı halen 500 tl ye 2 ci el satanlar var , bende özel başlık açıp satabilirsin. kkartı olmayan yada puan olaylarına sıcak bakmayanlar alabilir. faturalı / 2 yıl garantili ürün 1 kez açılsa ne olur ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: izomer

quote:

Ideos X6 gelince X5'in pabucu dama atılır. X6 ne kadara satılır acaba? ve ne zaman piyasaya sürerler?

neden ?

huwaei X3 de çıktı ve vision da tanıtıldı , her cihazın bir albenisi vardır. VDF 945 , vdf 840/845 den üstün ama ANDROİD 2.2 gelmedi diye fiyatı dibe vurdu. ben 350 tl den 3 adet sattık şimdi 200tl ve alanda yok

önemli olan güncelleme ve cihaza gelecek android desteğidir. x6 HDMI olarak üstün geliyor ama cihazların % 90 ı zaten hdmı desteklemiyor / çıkışı yok kısaca.

X6'nın ekranı daha büyük, işlemcisi daha hızlı, radyosu var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: izomer

quote:

neden ?

X6'nın ekranı daha büyük, işlemcisi daha hızlı, radyosu var.

radyosu olmayan bir çok modeli , room ile radyo sanırım geliyor , birde bende vdf 945 var ( d900 i gibi ) radyosu berbat vodafone cep net ile sorunsuz online radyo dinliyorum ( ki bu apple da çok daha muhteşemdir ), zaten vdf 945 in dış sesi ve kulaklık sesi radyo da çok çok kötü.

işlemci hızı OC ile huwaei de de yeterli seviyede OC oluyor ve SE ARC sanırım yeni modelinde 1 ghz den , 1,4ghz e ürün çıkartıyor ancak ÖN KAMERA yok ve halen tek çekirdek işlemci mhz değil! oyun performansı ve üretim teknolojisi ile güçlü olmalı.

mesela; vdf 945 in 600mhz işlemcisi , bir başka cihazda 800 mhz diye satılıyor. hatta apple bile TAM 1 ghz işlemci kullanmıyor.

büyük ekran, incelik ve hafiflik konusunda se arc gerçekten beğendiğim bir ürün , HTC lerde sabırım bir AVM ye gittiğinizde göreceğiniz en büyük ekrana sahip , ekran büyük olunca donanım / uygulama / oyun a bir katkısı var mı? ben huwaie X5 i bile büyük buluyorum mesela , tablet alacaksam samsung note yi beklerim ( ki incelemesi DH de var )

X6 alacağıma , düşük donanımlı ama ucuz X3 alırım , yada uygun fiyatlı ise VİSİON modelini.

• huawei telefonu gittigidiyr yada sahibinden üzerinde satmak istiyen arkdaş varsa eğer kutu açılmadıysa alabilirim
    vereceğim para 450 tldir
    peşin alabilecek durumda değilim o yüzden taksit imkanı sağlayan siteler üstünden istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

huawei telefonu gittigidiyr yada sahibinden üzerinde satmak istiyen arkdaş varsa eğer kutu açılmadıysa alabilirim
    vereceğim para 450 tldir
    peşin alabilecek durumda değilim o yüzden taksit imkanı sağlayan siteler üstünden istiyorum

kampanya geçti hocam alan aldı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy1980

quote:

huawei telefonu gittigidiyr yada sahibinden üzerinde satmak istiyen arkdaş varsa eğer kutu açılmadıysa alabilirim
    vereceğim para 450 tldir

Aslında %10 WP kampanyası devam ediyor ama hediye çeki olmadığından pek fazla fiyat düşmüyor:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: enemy1980

quote:

vereceğim para 450 tldir

Aslında %10 WP kampanyası devam ediyor ama hediye çeki olmadığından pek fazla fiyat düşmüyor:(

hocam devam ediyorda hepsiburadada , arkadaşlar world kartı olanlarla işbirliği yapmak yerine onlardan faydalanmayı amaçladı benim eksi puanım olmadığı halde telefon sahibi olmak isteyenlere yardımcı olayım diye yinede %20 indirimle alırım diye ilan açtım ama 400-420 filan teklif ediyorlardı. alamadılarsada geçmiş olsun

• @enemy1980 ; ama 440-450 TL ile almak isteeyenlerde vardı sizle irtibat kuramadılar galiba. Ben eksi 80.000 puanda olmama rağmen riskli olduğundan yanaşamadım açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

@enemy1980 ; ama 440-450 TL ile almak isteeyenlerde vardı sizle irtibat kuramadılar galiba. Ben eksi 80.000 puanda olmama rağmen riskli olduğundan yanaşamadım açıkçası..

herkesten bahsetmiyorum tabi sen al ben sana verirken öderim gibi yaklaşımda olanlarda vardı , öyle bir riski kim alır zaten bende almadım. her zaman için para yatar ürün alınır alıcı kişinin adresi girilir benim için alışveriş bu şekilde yoksa sen hele bi al ben senden gelim alıyım gibi süreçlere girmem ben.
  • quote:

vereceğim para 450 tldir

435 tl ye ank dan temiz 2 ci el satan birisi var sahibinden.com da
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.