Şimdi Ara

HUAWEi IDEOS X5 HD ANDROID PDA -- 569,00 TL--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
324
Cevap
1
Favori
24.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/huawei-u8800-ideos-x5-2-gb/ProductDetails.aspx?productId=telcephuau8800&categoryId=371946

SAR---------- 0,37 EAR -0,56 BODY EUROPE
    CPU+GPU---- 800 MHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM 7230 chipset
    HAFIZA------- 2/4 GB storage, 512 MB RAM Card slot microSD (TransFlash) up to 32GB,
    EKRAN-------- TFT capacitive touchscreen, 16M colors ,480 x 800 pixels, 3.8 inches
    ÖLÇÜLER----- 120 x 62 x 11.6 mm 130 GRAM
    DATA--------- HSDPA, 14.4 Mbps (U8800H) / 7.2 Mbps (U8800); HSUPA, 5.76 / 2 Mbps ,Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot Yes, v2.1 with A2DP, EDR

KAMERA------ HD 720P@30 (Videolarda daha çok 24 kare gibi gözüküyor ama fena değil.

OS------------- ANDROID OS FROYO 2.2

RADYO -------- YOK
    ÖN KAMERA --- YOK

Ben şahsen 2.el de olsa garantisi devam eden Galaxy S alacağım ama bu cihaz
    radyo ve ön kamerayı önemsemeyenler için F/P ürünü gibi duruyor.Özellikle Galaxy Ace in alternatifi olabilir.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3596

• acaba değişik bir kampanyamı var dedim. ama yokmuş..
    telefon kesinlikle önerilir. fiyatına göre çok mukemmel.
    aynı özelliklerde X bir marka çıkarsaydı bu telefonu 1000 tl civarında satışta olurdu.
    kvk 2 sene garanti kapsamında olması çok buyuk avantaj.
    sürekli takipdeyim kampanyaları yakalrsam alıcam bu urunu..
  • Hepsiburada bu cihazda GPS var derken Darty yok demiş. Kullanan ya da emin olan biri bilgi verebilir mi? Bu cihazda GPS var mı?
  • Cihazda GPS var. Emin olabilirsiniz.
  • world kartı olan birisine bu telefonu bana alması için peşin 500 tl verebilirim. 113,8-50 world puan karı olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

world kartı olan birisine bu telefonu bana alması için peşin 500 tl verebilirim. 113,8-50 world puan karı olur...

darty nin cep telefonu kampanyası konusunda 400 e bile alabilecek vardı sanırım. teb world de ilk taksit hediyesi de var ondan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3CAT1

Cihazda GPS var. Emin olabilirsiniz.

Teşekkür ederim. HTC Desire Z almayı düşünüyordum. Şimdi Ideos daha mantıklı sanki.
  • teb world'e geçerlidir kampanya umarım yarın ilk işim sipariş geçmek olacak.
  • yapı kredi seçeneği var teb yok ki. World yapı kredinin olduğu için çekim yapıyor mu yine mobilden k. Kartıyla ödeme yapmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

yapı kredi seçeneği var teb yok ki. World yapı kredinin olduğu için çekim yapıyor mu yine mobilden k. Kartıyla ödeme yapmak istemiyorum.

hadi geçmiş olsun teb worldcard yok ödeme seçeneklerinde. yapıkredi'den denedim belki oluyordur diye ama geçersiz kart diyor.
  • Hepsiburada dan ne alırsanız alın eline ulşaması en az 1 ay......
  • ben 120tl'ye u3100 aldım huawei bu fiyata böyle telefon yok,şarjı 4 gün gidiyor,şebeke olayı süper çekmediği yer yok hattım vodafone mp3 çalar radyo var,2mp kamera var ama vasat bir kamera başka markada olsa en az 200-250tl bu telefon,şu anda durumum iyi değil bir sürü şey aldım onun için ucuz yollu bir telefon alayım dedim ve aldım yeniden telefon alıyor olsam ideos x5 alırdım bu özelliklerde başka telefon varsa bu fiyata buyursun bu tarafa gelsin
  • +1 son 3 telefonumda huawei idi,kimse zaten ideosa kötü demedi ama forum ikiye bölünmüş durumda iphone fanboy ve android fanboyları,ama kalkıpta bugüne kadar hiç iphone almamış hep android kullanmış birine böyle yakıştırma yapılırsa kızarım tabii orada...android kullanıyor olmam gördüğüm olumsuzluklarıda yazmayacağım anlamına gelmez neticede bu bir telefon,bazılarının yaptığı gibi sevgili derecesinde de bağlanmak zorunda değilim bir telefona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 23 Temmuz 2011; 11:00:55 >
  • Iphone 4' den bu telefona geçen tatmin olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Iphone 4' den bu telefona geçen tatmin olabilir mi?

Öyle bir şey mümkün olabilir mi sence? Bir tarafta 2000tl lik diğer tarafta 600 liralık telefon var. F/P diye bir şey var. iPhone'un bu oranı 2 ise X5'in 0,5 tir. Öyle karşılaştırmak lazım.
  • teb wolrdcard kullancak arkadaşlar 444 lü numarayı arayıp o şekilde ödeme yapabiliyorlar ben geçen kampanyadan bu şekilde faydalandım bilginize
  • Bursa dan kartı olmayıpda almak isteyen arkadaşlar varsa yardıcı olmak isterim.
    Şu şekilde telefonun ücretini peşin alırım.Karta yüklenen bonus unda yarısını istediği bir yerde bir üründe karttan geçeriz. Kalan yarısıda bana kalır :)
    Bursa dışından almak isteyen olursa önce para :D E tabi tanımadığınız etmediğiniz birine güvenmekde size kalmış.Haramla işim olmaz.
    İsteyen olursa bu şekilde yardımcı olabilirim.Yalnız her telefonda yok galiba bu worldpuan muhabbeti?
    05366057057 den ulaşabilirsiniz :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 23 Temmuz 2011; 12:48:09 >
  • Almak isteyenler için bir hatırlatma HUAWEi çin kökenli ama çok güçlü bir firma. Bilişim teknolojileri konusunda dünya liderlerinden biri ama son kullanıcılar için üretim yapmazdı.
    Şimdi Ceptelefonu üretmeye başlamış.
  • iphone 2g den bu tele gecmeyi dusunuyorum.. 2g nin hizi beni artık sıkmaya basladı. Tek korkum ekran kalitesi konusunda.. huawenin dokunmatiği ve ekrani nasıl acaba?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.