Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Acilpda yı aradım Ağustosun ilk haftasında ellerinde olacakmış doğruysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Cihazın Türkiye'deki çıkışı ile ilgili konuları başka bir başlık altında tartışıyoruz.
    Lütfen o başlığı kullanalım.

Ana konularda herşey konuşulur. Alt özel konularda konu ismine has konular dışında bişey konuşulmaz. Ana topikte bunu konuşmayın diye bi husus olamaz.

Diger baslikta zaten bu konular konusuluyor ve telefon ile ilgili asil konular, sorular sayfalar arasinda kayboluyor diye boyle bir baslik yaratilmadimi? Benmi yanlis biliyorum. Eger vodafone konusu burada devam edecekse, bu basliga ne gerek vardi? Lutfen baslikta olmasi gerekenleri bastan belirleyin. Yine gerekli bilgiler, gereksiz bilgiler arasinda kaybolup gitmesin. Lutfen...

• arkadaşlar benide eklermisiniz 1 ay oldu alalı tayvan ve 1.28.709.3 telefondan yazılım güncellemesi aratıyorum,telefonunuz icin hicbir güncelleme yok diyor ??
  • 10 yıl önceki telefonum her sabah beni uyandırıyordu.
    5 yıl önceki telefonumda bluetooth ile istediğimi alıp/gönderiyordum.
    1300 TL ye satılan HTC Dessire s de bu ikiside yok. Bahanesi ne olrsa olsun çok komik bir durum. Alarmın çalması için gece boyu telefonum açık kalacakmış, bluetooth için yeni sürümleri bekleyecekmişim. Ayıp, gerçekten ayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Cihazın Türkiye'deki çıkışı ile ilgili konuları başka bir başlık altında tartışıyoruz.
    Lütfen o başlığı kullanalım.

Ana konularda herşey konuşulur. Alt özel konularda konu ismine has konular dışında bişey konuşulmaz. Ana topikte bunu konuşmayın diye bi husus olamaz.

Diger baslikta zaten bu konular konusuluyor ve telefon ile ilgili asil konular, sorular sayfalar arasinda kayboluyor diye boyle bir baslik yaratilmadimi? Benmi yanlis biliyorum. Eger vodafone konusu burada devam edecekse, bu basliga ne gerek vardi? Lutfen baslikta olmasi gerekenleri bastan belirleyin. Yine gerekli bilgiler, gereksiz bilgiler arasinda kaybolup gitmesin. Lutfen...

ben ilk baştan şunu yazmayın bunu yazmayın gibisinden kısıtlama yapıp milleti sıkmamak için dedim, fakat düşündüğümden hızlı gelişecek sanırım topik.
    o halde istekleriniz doğrusunda kişileri ve/veya muhabbetleri yönlendiririz, sorun değil sonuçta kulüp bizim kulübümüz.

durun bakalım, sanki harıl harıl vodafone konuşuluyormuş gibi davranıyorsunuz.. gereken uyarıları yaparız zamanı gelince..

• quote:

Orijinalden alıntı: fifd2005

Bugün Acilpda yı aradım Ağustosun ilk haftasında ellerinde olacakmış doğruysa

Örneğin bu bilgiyi burada yazmış olmanın ne sakıncası olabilir?

gereksiz muhabbetlerin olduğu, muhabbetin b.ka sardığı, gereksiz ve faydasız muhabbetlerin döndüğü konular gereken yerde konuşulsun. yoksa cihazın nereden ve ne zaman temin edilebileceğinin bilgisi ana konudan başka hiç bir yerde yer almaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Biliyorsunuz sensation .3gp formatında video çekiyor.

HTC Sensation 3gp formatında mı video kayıt yapıyor?! mp4 formatına kıyasla düşük değil mi!

.mp4 yada .avi ye dönüştürülürken kalite kaybı olmuyor mu?
  • tel yazilimim 1.35.708.1

kullandigim programlar
    Copilot Live 8.23 (gps)
    iGo My Way v8.4.2.139242 (gps)
    NDrive-10.1.15 (gps)
    Titanium Backup Pro 3881 (backup)
    VLC Direct Pro v5.0 (pc' den cihaza video aktarimi)
    2G-3G On-Off
    1Tap Cleaner Pro (CacheHis.) v1.43
    Android Terminal Emulator v1.0.24
    Cihan haber ajansi_v1.0
    DicePlayer v1.4.0
    earthquake (deprem bilgisini online olarak veriyor)
    GPS Status & Toolbox donate v3.8
    gps test plus.1.1.1
    istanbul Yasam Rehberi v1.03
    mVideoPlayer v2.7.0
    RockPlayer Universal v1.7.2
    root explorer 2.13.4
    SetCPU for Root Users v2.2.4
    Turkish for smart keyboard
    Volume+ (Sound Boost) v1.7.1
    WeatherPro.v15

Oyunlar
    Angry Birds Rio (Ad-Free) v1.2.0
    All my enemies Secure v2.0.6
    ATVMadness_1.07
    Babo_Crash_Deluxe_v1.3.0
    Crazy Snowboard v1.0.1
    FMXRiders
    froggy_jump_v1.1.1
    FunnyFace2 v1.9
    MagicGem II v1.3
    Mega Jump v1.23
    ShakyTower
    Sky_Force_Promo_1.34
    Tower of clumps v1.1.2

• Tai-chi nin yaptığı gibi denenmiş sorunsuz çalışan programlar, versiyonları ve ne işe yaradığı çok kısaca belirtilirse yararlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOPHiS_AKi_TAi

quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

Biliyorsunuz sensation .3gp formatında video çekiyor.

HTC Sensation 3gp formatında mı video kayıt yapıyor?! mp4 formatına kıyasla düşük değil mi!

.mp4 yada .avi ye dönüştürülürken kalite kaybı olmuyor mu?

LG camera-5.9 bu mp4 formatinda kayit yapiyor. hemde detayli ayarlari var.
  • Tai-chi arkadasim bu Volume+ ile ben ses ayarini arttirmadim,ayarlari fazla yukseltmeye de cekindim.Sen basarabildin mi?Cevap olumlu ise ayarlari paylasabilir msin?
  • 1 aya yakindir kullaniyorum hic bir sorunla karsilasmadim. Performansindan cok memnunum. Ekrani duyarliligini hic yitirmedi, dokunmatik performansi cok iyi. Simdiye kadar kullandigim en iyi telefon diyebilirim, hatta telefon bozulana kadar degistirmem diye dusunuyorum, performans olarak beklentimin cok ustunde, daha hizlisi ne isime yasar bilmiyorum :D
    Video oynatmada sorun yasayan varsa DicePlayer'in son surumunu tavsiye ederim. 720p mkv leri ve 720p xvidleri (DTS ve AC3 ses dahil) sorunsuz oynatiyor. 1080p olarak elimde sadece mp4 muzik videosu vardi ve sorunsuz oynatti.
    Turkceye cevirmedim ingilizce kullaniyorum ama bi ara Turkceye cevirmeyi dusunuyorum. 8GB SD kart kutudzn cikmiyor, telefona takili geliyor, yok diyenler bi kontrol etsin eger yoksa muhtemelen satici cikartmistir :s
    Telefonun tek eksigi yedek bataryasi. Yarim gunden fazla gitmiyor tarayici oyun vs kullaniminda
    Root yapilirsa Snapdragon'un esas hizi olan 1.5GHz de calistirilabiliyor ama zaten performans son derece yeterliyken vepil omru azken yapilirmi bilemiyorum. Rootun en iyi yani 2.3.4 guncellemesi icin operator yazilimi beklememek olacaktir.
    Birde ilk defa bir telefonun iPhone'dan daha cok ilgi cektigini gordum. Masadaki iPhone sahipleri dahil herkez cihaza hayranlikla bakiyordu ve performans olarak iPhone'un cok ustunde olan bir cihazin gorsellik olarakda tatmin edici olmasi cok guzel... :)

• Bugün bir sıkıntı yok sıcaklarda dokunmatik ekranlarda bunlar olabiliyor deniyor bakalım devam edecek mi algılama sorunu.custom rom yükleyebilsek en azından yazılımdan mı değil mi anlayabilirdim.
  • Benide eklermisiniz arkadaşlar kulübe
  • Takip...
  • HTC ailesinin en yeni üyesi HTC Sensation ilk kez ve sadece

hızlı ve en gelişmiş HTC ile beklentilerinizin ötesinde bir telefon keyfi

HTC Sensation, Cepnet paketine 24 ay abone olan herkese, internetiyle birlikte ayda sadece 69 TL

HTC Sensation ile beklentilerinizin ötesinde bir telefon keyfi yaşayacaksınız.

Yüksek Performans:
    HTC Sensation, akıllı telefonlar için gelistirilmis son sürüm Android 2.3 Gingerbread isletim sistemi ve 1.2 GHz çift çekirdekli islemcisi ile yüksek performans keyfi sunuyor. HTC Sensation ile cep telefonu uygulamalarına hızlıca erisebilir ve geçisler arasında beklemezsiniz.

Genis Ekran:
    HTC ailesinin en genis ekranı olan 4.3 inçlik dokunmatik Süper LCD ekranı ve 540x960’lık qHD çözünürlügünün sagladıgı genis kullanım alanı ile web sayfalarında rahatlıkla gezebilecek, video izleyebilecek, keyifle oyun oynayabilecek ve ekran yazılarını çok daha rahat okuyabileceksiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz:
    HTC’nin özel olarak gelistirdigi kullanıcı arayüzü yazılımı HTC Sense 3.0 sayesinde harika bir fotografın kaçıp gitmesine izin vermez, onu 8 MP’li kamerayla anında görüntüler ve sosyal aglarda sevdiklerinizle paylasabilirsiniz.

HTC Sensation Kampanyası
    Aylık Ücret Abonelik Süresi
    Cepnet Paketi 69 TL 24 ay
    1 GB İnternet Paketi 81 TL 24 ay

NOT: RESİMDEKİ TELEFON EĞER SENSATİON İSE HALA ASIL SENSATİON İÇİN BEKLEYEBİLİRİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbekir -- 19 Temmuz 2011; 10:09:23 >

• dokunmatık hassasıyetının kayboldugunu soyleyen arkadaslar advanced task kıler ı marketten yukleyıp kursunlar sorunları cozulecektır dıye dusunuorumm benımkını cozdu cunku
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

Link varmı ben vodofone sitesinde göremedimde?

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Sensations-kampanyasi.php

Eyvallah dostum...
  • Şu telefonların resimlerini doğru koyamadılar gitti.
    Kontratsız ne kadara satar acaba bayiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedas

Şu telefonların resimlerini doğru koyamadılar gitti.
    Kontratsız ne kadara satar acaba bayiler?

1500den aşağı sanmıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.