Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: fifd2005

quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Telefonun araç sürüş Navigasyonu nasıl başarılımı acaba deneyenlerden duymak isterim. Bende Nokia X6 vardı ve içinde Ovi navigasyon yüklü gelmişti gerçekten navigasyon cihazlarını aratmayacak güzellikteydi. Yani çok yararlanmıştım Ovi navigasyondan. 2-3 güne numaram Vodoya geçmiş olur gidip alırım büyük ihtimal ama navigasyon olayını tam olarak öğrenmem lazım...

Sensationda HTC nin Route 66 ile beraber hazırladığı ve Tom Tom haritalarını kullanan ücretsiz yazılım var. Sanırım cihazın kendi pusulası ile de entegre. Bu sayede yaya iken de çok iyi olabilir. Normal GPS yazılımları yaya modunda sapıtır genelde.

Başarsoft gibi dah aiyi bir harita isterseniz I-Go da var yukarda bir arkadaş çalışan verisyonu yazmıştı ben daha deneyemedim.

arkadaş x6'nın gps konusundaki başarısını bir kere tatmışsa onun gibisini bi daha bulamaz..
    kullanım kolaylığı sadece 2 saniyede konum bulma, sadece 5 saniyede rota hesaplama, 2 saniyede tekrar güzergah hesaplama gibi özellikleriyle x6da ovi haritaların üstüne tanımıyorum.. beni nokia'da tutan en önemli sebepti ovi haritalar.

fakat htcde de ndrive kullanıyorum ovi kadar olmasa da gene de başarılı. igo'dan bence daha güzel..

Evet X6 GPS çok iyiydi açıkçası, ben x6 ile İstanbul'dan memlekete Rize'ye gitmiştim sıfır hata ile götürmüştü. X6yı HTC alacam diye uzun süre önce sattım; bakalım bunun GPS işi nasıl olacak. Paralı olarak Ovi kadar GPS başarısı sunan program varsa satın alabilirim hiç düşünmeden...

ben navigasyonu sürekli kullanan biriyim. x6'dan sonra htc aldığıma pişman olmuştum navigasyon gittiği için.. yana yana paralı da olsa navigasyon programı aradım. fakat birisi ndrive önerdi dosyaları falan gönderdi, yükledim gayet hoş. ovi 100'se bu da 95'dir gayet güzel.

• kulübe beni de ekler misiniz?
    ayrıca bişey sorucam. en iyi temaları nerden indirebilirim? GO Launcher EX indirdim ama onda sayılı var. gerisini nerden bulabilirim?
  • Benide Ekle Hacı..
  • beni de ekleyebilirsiniz.
  • Amerika dan aldırmayı düşünüyorum. Dikkat etmem gereken bi nokta var mı?
  • Alanlara hayırlı olsun.
    Şeytana uyup alsam mı bende
  • Siteye tekrar eklenmemiş. Şaka mı yapıyor bunlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedas

Siteye tekrar eklenmemiş. Şaka mı yapıyor bunlar?

göremedim link koyar mısın
  • 69 liraya 24 ay taksitle almak mantıklı mı?

incredible s aveada aynı fiyat sonuçta ve genç avantaj yapsak 69 + ? ne olur ??
  • hocam avea 1 gb internetli çıkardı, 69 tl ye, aynı zamanda inc s içinde o rakam malum yüksekti, inc s piyasada 1200 küsüre bulunabiliyor eğer bunlarda sensationu 69 tl ısrarı ile ve bu paketlerle çıkarırlarsa zaten millet daha ucuza bulma veya alternatif arayışına girecektir genelde, ben 69 tl 24 ay taksiti makul bulmuyorum genç avantajla alırsan 25 tl daha eklenir 94 yapar bu fiyat hiçte az değil hani, tabi sonuçta karar sizin, 99+10 tl red tarifesi ile htc hd verdiler yüksek miktarda konuşma sms internet v.s süreleri ile hepsi içinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 19 Temmuz 2011; 21:08:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspianseaa

quote:

Orijinalden alıntı: Yedas

Siteye tekrar eklenmemiş. Şaka mı yapıyor bunlar?

göremedim link koyar mısın

Eklenseydi görebilirdin zaten.
  • makinayı kullanan arkadaşlar kendi görüşlerini paylaşırsa çok güzel olur, dokunmatik sorunu var diyenler çok, bu kullanıcılar nasıl çözmeyi düşünüyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapnZAFO

dün gece yatmadan önce bi kaç bölüm heavy gunner oynıım dedim ve bi kaç bölümden sonra sanrım ilki başararak telefonu 41 dereceye çıkardım ve kitlendi. restart attım çıkardım kasasını klimanın önüne koydum hemencecik 33dereceye indi. şu anda da 31 derece. demeye çalıştıım çok fazla zorlamayın sonra aaa kitlendi demeyin =)

sıcaklik degil sorunu ....
    sorunu sensation a uygun versyonu olmamasi oyle bir suru oyun vardi mesela battleheart mesela samurai II vengeance
    onlarda ayni oluyordu uyumlulari cikti sorun yok...
    bastan baslatmana gerek yok home tusuna 2-3 kere basip sonra telefonun kendi task manager i sonlandirirsiniz boylece bastan baslatmaniza gerek olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

hocam avea 1 gb internetli çıkardı, 69 tl ye, aynı zamanda inc s içinde o rakam malum yüksekti, inc s piyasada 1200 küsüre bulunabiliyor eğer bunlarda sensationu 69 tl ısrarı ile ve bu paketlerle çıkarırlarsa zaten millet daha ucuza bulma veya alternatif arayışına girecektir genelde, ben 69 tl 24 ay taksiti makul bulmuyorum genç avantajla alırsan 25 tl daha eklenir 94 yapar bu fiyat hiçte az değil hani, tabi sonuçta karar sizin, 99+10 tl red tarifesi ile htc hd verdiler yüksek miktarda konuşma sms internet v.s süreleri ile hepsi içinde...

yanlış bilgiler....

69 liraya cepnetle verdiler. 1 gb internetli olanı 80 küsurdu sensationun.

desire hd'nin fiyatı 149+11 lira=160 lira.
    önceden de 145+11di.

desire, desire hd mini veya c6 gibi modeller 99+11den satıldı.

vodafone'dan sensation'un izi bile yok şu anda..

• Avea da 1 gb , kontörlü hattımda 9 tl gibi bir rakama veriliyor ve geçen 330mb lık dosyayı 600 kb/sn ile indirdi cepnet ile internette gezerim vs diye hiç düşünmeyin.O yüzden ben alıp direkt avea takıcaktım ama 69*24 bencede çok ve bende almaktan vazgeçtim.

Bence vodafone wildfire s teki stratejiyi uygulayacak.Yani 5-6 çeşit farklı tarife sunucak bizde istediğimizi alacağız.Bakalım işallah siteye geri gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGUZHAN432 -- 19 Temmuz 2011; 21:44:31 >
  • inşallah geri gelir.
    fakat fiyatı fazla olarak düşünmeyin arkadaşlar.
    aveada inc s bile ne kadara veriliyor düşünün.

bu arada 69*24=1656 yapıyor. adamlar size aylık 9 lira olan cepneti veriyor (isterseniz kullanmayın) ve size 24 taksit yapıyor. sgs2 bile 1600 civarında değil mi? trink veya 12 taksit verip sgs2 almaktansa vodafone 24 taksit almak daha mantıklı değil mi? cepneti yok saysak bile.

kaldı ki çatpat internet hizmeti veriyor. ben 3-4 gb'a yakın kullanım yaptım zamanında cepnetle. sadece cepnete bel bağlarsanız tabi kabız olursunuz. wifi var, net paketleri var onları düşünmek lazım interneti etkin kullanmak için.
  • hocam boşverin inc s i sg2 yi mesele şu bu fiyatlara alınca içinize sinermı sinmez mi, sinerse mesele yok görünen oki büyük çoğunluğun içine sinmemiş gibi, alırlar almazlar o ayrı 59 tl ortalama olarak ideal gibiydi ama yapacak bir şey yok duruma göre bakacağız artık hep birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 19 Temmuz 2011; 23:29:20 >
  • yahu illa kontratlı satmak zorunda mı, turkcell gibi yapsın.
  • arkadaşlar kulube benide eklerseniz sevinirim.
  • Vodafone çok geciktirdiği için diğer firmalar onu fazla beklemezler artık.
    Dediğim gibi acilpda 2 hafta sonra çıkarıyoruş.
    Ben en geç Ağustos ortasına bir çok yerde olacağını düşünüyorum.
    Muhtemelen de daha ucuz olur.

Bu kadar bekledikten sonra ne olacak ki
    Ağustos ortasında bekleyen herkes garantili almış olur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.