Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun araç sürüş Navigasyonu nasıl başarılımı acaba deneyenlerden duymak isterim. Bende Nokia X6 vardı ve içinde Ovi navigasyon yüklü gelmişti gerçekten navigasyon cihazlarını aratmayacak güzellikteydi. Yani çok yararlanmıştım Ovi navigasyondan. 2-3 güne numaram Vodoya geçmiş olur gidip alırım büyük ihtimal ama navigasyon olayını tam olarak öğrenmem lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mefisto-TR -- 19 Temmuz 2011; 11:35:14 >
  • Merhaba. Beni de ekler misiniz?

Bu arada Vodafone sitesinden link silinmis sanirim. Saka yapti Vodafone heralde. :))
  • arkadaşlar bende bugün farklı bir sorun oluştu,işyerine geldiğimde wireless a bağlandı fakat şebeke internetine de hala bağlı,yani ikisine de bağlı gözüküyor,nasıl çözebilirim bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

arkadaşlar bende bugün farklı bir sorun oluştu,işyerine geldiğimde wireless a bağlandı fakat şebeke internetine de hala bağlı,yani ikisine de bağlı gözüküyor,nasıl çözebilirim bu sorunu?

pili çıkarıp takmayı denedin mi? bazenleri öyle sorunlar yapıyor. bende de arada sesi gidiyor pili çıkarıp takıyorum düzeliyor.
  • dün gece yatmadan önce bi kaç bölüm heavy gunner oynıım dedim ve bi kaç bölümden sonra sanrım ilki başararak telefonu 41 dereceye çıkardım ve kitlendi. restart attım çıkardım kasasını klimanın önüne koydum hemencecik 33dereceye indi. şu anda da 31 derece. demeye çalıştıım çok fazla zorlamayın sonra aaa kitlendi demeyin =)
  • ilk etapta elle tutulur paket ve ucretler yoktu kontratlı almak mantıklı gözükmedi..eger bu sekılde olursa bu cıhazı cok begenmeme ve ıstememe ragmen gıdıp iphone 4 alıcam..bunun fıyatı makul bı sevıyeye geldıgınde onu satıp yıne buna yonelebılırım..
  • Capnzafo dediğini yaptım sorun çözüldü,teşekkürler.
  • arkadşlar bu telefonu tr de gittigidiyor hariç nerden alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadşlar bu telefonu tr de gittigidiyor hariç nerden alabiliriz?

sahibinden alabilirsin. ben doğubank'dan kayıtsız 1320 6 taksit aldım. kaydını da bilerek ben yaptırmak istedim kopyalama sorunlarından dolayı elimde resmi bir belge olsun istedim. sizde buna dikkat ederseniz iyi olur bence.
  • yurt dışı olmayan vatan gold hb gibi sitelere ne zaman düşer acaba?
    o kadar para verip garantisiz ürün almak istemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Telefonun araç sürüş Navigasyonu nasıl başarılımı acaba deneyenlerden duymak isterim. Bende Nokia X6 vardı ve içinde Ovi navigasyon yüklü gelmişti gerçekten navigasyon cihazlarını aratmayacak güzellikteydi. Yani çok yararlanmıştım Ovi navigasyondan. 2-3 güne numaram Vodoya geçmiş olur gidip alırım büyük ihtimal ama navigasyon olayını tam olarak öğrenmem lazım...

Sensationda HTC nin Route 66 ile beraber hazırladığı ve Tom Tom haritalarını kullanan ücretsiz yazılım var. Sanırım cihazın kendi pusulası ile de entegre. Bu sayede yaya iken de çok iyi olabilir. Normal GPS yazılımları yaya modunda sapıtır genelde.

Başarsoft gibi dah aiyi bir harita isterseniz I-Go da var yukarda bir arkadaş çalışan verisyonu yazmıştı ben daha deneyemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fifd2005

quote:

Telefonun araç sürüş Navigasyonu nasıl başarılımı acaba deneyenlerden duymak isterim. Bende Nokia X6 vardı ve içinde Ovi navigasyon yüklü gelmişti gerçekten navigasyon cihazlarını aratmayacak güzellikteydi. Yani çok yararlanmıştım Ovi navigasyondan. 2-3 güne numaram Vodoya geçmiş olur gidip alırım büyük ihtimal ama navigasyon olayını tam olarak öğrenmem lazım...

Sensationda HTC nin Route 66 ile beraber hazırladığı ve Tom Tom haritalarını kullanan ücretsiz yazılım var. Sanırım cihazın kendi pusulası ile de entegre. Bu sayede yaya iken de çok iyi olabilir. Normal GPS yazılımları yaya modunda sapıtır genelde.

Başarsoft gibi dah aiyi bir harita isterseniz I-Go da var yukarda bir arkadaş çalışan verisyonu yazmıştı ben daha deneyemedim.

arkadaş x6'nın gps konusundaki başarısını bir kere tatmışsa onun gibisini bi daha bulamaz..
    kullanım kolaylığı sadece 2 saniyede konum bulma, sadece 5 saniyede rota hesaplama, 2 saniyede tekrar güzergah hesaplama gibi özellikleriyle x6da ovi haritaların üstüne tanımıyorum.. beni nokia'da tutan en önemli sebepti ovi haritalar.

fakat htcde de ndrive kullanıyorum ovi kadar olmasa da gene de başarılı. igo'dan bence daha güzel..

• Sensation sahibi arkadaşlar ilk mesajalrını beni de kulübe ekleyin diye yazarlarsa, ben de kulübe eklerim. Yazılarından sensation sahibi olduklarını anlayıp, nicklerinin üyeler listesinde var olup olmadığını anlamak, zor iş.
  • Telefonu bekleyenlere Vodafonedan
    Telefon sahiplerine de Alpharevx den güzel haber Sensationda rootu başardıklarını söylüyorlar,İnşaallah fake çıkmaz

http://www.youtube.com/watch?v=oO4HkPHPJq4
  • Fiyat pahalı, Ben acilpda'yı bekleyecem gibi
    Eğer Vodafone ROMU özelliştirmediyse ve doğrudan HTC den upgrade alabiliyorsak, belki Vodafone da olabilir o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

quote:

arkadaş x6'nın gps konusundaki başarısını bir kere tatmışsa onun gibisini bi daha bulamaz..
    kullanım kolaylığı sadece 2 saniyede konum bulma, sadece 5 saniyede rota hesaplama, 2 saniyede tekrar güzergah hesaplama gibi özellikleriyle x6da ovi haritaların üstüne tanımıyorum.. beni nokia'da tutan en önemli sebepti ovi haritalar.

fakat htcde de ndrive kullanıyorum ovi kadar olmasa da gene de başarılı. igo'dan bence daha güzel..

I-GO nun en temel farkı en iyi Türkiye harıtasının olması

Harita detaylı değilse gerisi boş.

Garminde Başarsoft kullanıyor ama Android için var mı bilmiyorum

• WM nin özlediğim yanlarından birisi navigasyonu,android şu an navigasyon konusunda hala çok kötü
  • benıde kulube eklermısınız.ayrıca program olarak onerılerılerımızı ve programların ne ıse yaradıgı paylasabılırsek cok ıyı olucak.benım onerım app lock programı telefonun ıstedıgınız tum uygulamalarına cok kolay bısekılde sıfre koyan bı proıgram rehber mesejlar resımler vs ben cok begendım ayrıca sensetıonla tam uyumlu marketten aratarak ındırılebılır belkı bazı arkadaslarında ıse yarar SAYGILAR
  • ayrıca telefonum tayvan 2,3,3 yazılım 1,35,707,1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza99 -- 19 Temmuz 2011; 16:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

quote:

Evet X6 GPS çok iyiydi açıkçası, ben x6 ile İstanbul'dan memlekete Rize'ye gitmiştim sıfır hata ile götürmüştü. X6yı HTC alacam diye uzun süre önce sattım; bakalım bunun GPS işi nasıl olacak. Paralı olarak Ovi kadar GPS başarısı sunan program varsa satın alabilirim hiç düşünmeden...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.