Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.185
Cevap
9
Favori
43.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canyash

Arkadaşlar bende bu telefondan yok eşime almak istiyorum mecburen çünkü HTC hastası..doğal olarak 2 gb ram en az 16 gb hafıza kamerası güzel ve android 6 alacak olan en uygun HTC marka telefon bu haksız mıyım..en fazla 5 inç ekran olmak koşuluyla..HTC o kadar şerefsiz ki adamlar batıyor ama hala nasıl yaparım da sistemden olabildiğince kısıp fiyatı yüksek tutarım mantığı..bin liraya sattığı telefonlarda 1 gb ram 4-8 gb hafıza var şaka gibi..HTC keşke batar ve kurtuluruz benim şahsi fikrim bu ama eşim için bir tane almak istiyorum..benim telefon android one 4g yani general mobile..onda 5.1.1 var ve 6 bekliyoruz..

Dostum,her markanın müşterisi vardır.Htc almak isteyen fiyatı ne olursa olsun alır,çünkü adam htc yi bu haliyle kabullenmiş,politikasını benimsemiştir.Htc markasının müşterisi farklıdır kısacası.

• arkadaşlar bu telefona root atabilen varmı ben beceremedim de normal m8 deki gibi güç menüsünde hızlı önyükleme yok bu telefonda ?
  • M8S'in 4.5g desteklemediğini 1 hafta sonra öğrendim. Gariptir ki M8 destekliyor.
  • dün akşam bende vodafone bayisinden ayda 86 taksitle m8s aldım
    500 dakika heryöne 4000 sms 2gb internetle beraber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Hayırlı olsun.

sağol hocam nokia N79 gibi uzun yıllar kullanırım
    geçen ay arkadaşım vatandan aldı kurulumu ben yaptım uzun bir inceleme yapıp beğenmiştim , dünde vodafone özel fiyat çekince kaçırmadım
    mahalledeki 98 tl dedi 26 yaş altı başka bayi 86 tl dedi üstüne kalın koruma kılıf dedi bende kabul ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 29 Ekim 2015; 13:46:45 >
    Faturasızdan faturalıya geçişte ve transferde 10 tl indirimli sanırım. Ben 98 e aldım :) n79 şuan masamda boş boş duruyor garibim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Faturasızdan faturalıya geçişte ve transferde 10 tl indirimli sanırım. Ben 98 e aldım :) n79 şuan masamda boş boş duruyor garibim :)

hocam sen haklıymışsın gidip bayiye sordum benim indirimim faturasızdan faturalı hatta geçiş olduğu içinmiş ayrıca yüksek fatura ödediğimden vodafone beni red'e almış

• Arkadaslar cihazdan memnunmusunuz cektiginiz birkac fotografi atabirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    peki hocam batarya durumu nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdread

m8'nin pilinden daha güçlü yapmislar bana birgün gidiyor sabah onda dolduruyorum gece onbire kadar yetiyor iki saatte sarj oluyor zaten guclu makina full hd ekran pili emiyor kapaliyken wifi kapatirsan veya otomatik yaparsan pil daha uzun gidiyor yani pili iyi derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

m8'nin pilinden daha güçlü yapmislar bana birgün gidiyor sabah onda dolduruyorum gece onbire kadar yetiyor iki saatte sarj oluyor zaten guclu makina full hd ekran pili emiyor kapaliyken wifi kapatirsan veya otomatik yaparsan pil daha uzun gidiyor yani pili iyi derim...

Aynen. Telefonun pili internette takilirsan hemen düşüyor ekran kapalıyken filan çok az yiyor.ayrıca müzik dinlerken de hiç yemiyor diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Aynen. Telefonun pili internette takilirsan hemen düşüyor ekran kapalıyken filan çok az yiyor.ayrıca müzik dinlerken de hiç yemiyor diyebilirim.

hocam bugün jet audio plusı kurdum cx200 kulaklığı taktım aman allahım o ses baz muhtesem sony mp3 ten daha net gur muzik dinledim pili en cimrilikte kullanıyorum resmen bayıldım bu m8s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 1 Kasım 2015; 22:02:32 >

• kerem kullanıcısına yanıt
    Her iki cihaz da Cat4 150/50 Mbps destekliyor. Cat6 300/50 Mbps desteği ise M9'da mevcut.
    Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=6074&idPhone1=7165&idPhone3=6891
  • Arkadaşlar bu telefon gerçekten 4.5g yi destekliyor mu desteklemiyor mu bunu netleştirsek...Bir de şu an en ucuz fiyata nerde satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Arkadaşlar bu telefon gerçekten 4.5g yi destekliyor mu desteklemiyor mu bunu netleştirsek...Bir de şu an en ucuz fiyata nerde satılıyor

150mbps kadar 4.5 destekiyor

Bir de bunların hız seviyeleri mi var

• canyash kullanıcısına yanıt
    Hız seviyesinden kastınız ağ hızı ise yukarıda verdim, LTE Cat4 yani 150 Mbps download ve 50 Mbps upload destekliyor.
    Evde bile bu hızda internet kullanmadığımızı düşünerek daha fazlasını aramak oldukça gereksiz en az 5 yıl için.
    Müzik dinlerken gerçekten çok az pil tüketiyor. Spotify premium üyeliğim var ve serviste indirmiş olduğum müzikleri dinliyorum. Hissedilir bir pil tüketimi yok.
  • ankemir A kullanıcısına yanıt
    Anladım yani nisan 2016 tarihinde 4.5g ye geçince operatörün verdiği hızda tam randımanli olarak kullanma şansımız var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.