Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.186
Cevap
9
Favori
43.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu dün aldım. Henüz taze fakat burada söylendiği gibi yavaş olması falan sözkonusu değil.

Benchmark sonuçlarına bakarsanız M8 ile arasında %4 lük bir skor farkı olduğunu görebilirsiniz. Kaldı ki işlemci 64 bit olduğu için
    androidin ilerideki sürümlerinde ve 64 bit uygulamalar ile öne geçecektir.

Kamerası M8'e göre daha iyi, batarya kapasitesi yüksek ve daha verimli/az enerji tüketen bir işlemciye sahip.

Kasa ve ekran paneli M8 ile aynı, sadece 0,2 mm daha kalın. Genel malzeme kalitesi çok üst düzey.

1900 TL yüksek bir fiyat fakat ben Vodafone kontratlı 55*24 ay şeklinde aldım. Bu şekilde fiyat/performans makul düzeyde.

LG G2/G3 denmiş ama her iki telefonda yaşanan kronik sorunları düşününce LG'ye yaklaşmayı düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

Arkadaşlar telefonu dün aldım. Henüz taze fakat burada söylendiği gibi yavaş olması falan sözkonusu değil.

Benchmark sonuçlarına bakarsanız M8 ile arasında %4 lük bir skor farkı olduğunu görebilirsiniz. Kaldı ki işlemci 64 bit olduğu için
    androidin ilerideki sürümlerinde ve 64 bit uygulamalar ile öne geçecektir.

Kamerası M8'e göre daha iyi, batarya kapasitesi yüksek ve daha verimli/az enerji tüketen bir işlemciye sahip.

Kasa ve ekran paneli M8 ile aynı, sadece 0,2 mm daha kalın. Genel malzeme kalitesi çok üst düzey.

1900 TL yüksek bir fiyat fakat ben Vodafone kontratlı 55*24 ay şeklinde aldım. Bu şekilde fiyat/performans makul düzeyde.

LG G2/G3 denmiş ama her iki telefonda yaşanan kronik sorunları düşününce LG'ye yaklaşmayı düşünmüyorum.

iyi fiyat
    sanırım vodafone bu cihaz için özel kampanya var
    piyasadan ucuzua veriyorlar

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    TV reklamları da dönüyor zaten kampanya ile ilgili Vodafone'un.

Bugün Xperia Z1/ LG G2 ( Snapdragon 800 - 2 gb - Adreno 330 ) ile test etme imkanım oldu.
    Çeşitli uygulamalar ile uygulama başlatma süresini karşılaştırdık. M8S farkedilir şekilde daha hızlı.

1.899 TL gerçekten çok yüksek fakat operatör kampanyası ile düşünülebilir.
  • selamlar bende telefonu dün aldım fakat telefonda bir ağırlık var gibi ne bilim çok akıcı gelmedi bana. acaba ben mi bir şey kaçırıyorum?
  • Arkadaşlar merhaba,

M8S modelini vatanda 1699TL ye buldum, alüminyum kasa çok yakışıklı gerçekten. Bu cihazları önerirmisiniz? Servis ve diğer durumlarıda göz önüne alıcak olursak??

Bu arada ilerleyen zamanlarda root yapmak istersek M8 için yapılmış root M8S içinde geçerli olacakmıdır?
  • 0 m8 ile aynı fiyata yaklaştı hangisi mantıklı. Sizce? M8 de m8s de var. Sanki anlık çok ama çok az gecikmeler var s modelinde. Pilinin daha büyük kamerasının daha iyi olması işlemcisinin biraz daha güçsüz lakin 64bit desteği öne çıkan noktaları. Hardcore oyun oynamayan biri için çok ideal bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba 4 senedir iphone 4s kullanıyorum (4s wifi çalışmıyor)6s için bekliyordum fakat çıkış fiyatı dolar kuru artışı etkisiyle de 3000 tl civarı olacak gibi duruyor.dün vodafonede m8 s kontratlı 48*24 toplam 1152 tl kampanya varmış.Android ve htc hakkında açıkcası hiç bir fikrim yok.yine bir 4-5 sene telefon değiştirmeyi düşünmüyorum.m8s f/p olarak ve genel olarak 4-5 sene kullanılacak bir telefon olur mu?veya max 1200 tl ye kadar tavsiye edeceğiniz telefon var mıdır?

• Bugün aranıza katıldım :)
    Merhabalar

• Bu telefonun kamerasıyla çekilmiş fotoğraf bulamadım, kullananlar varsa birkaç tane örnek ekleyebilir mi? Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki incelemelerde örnek resimler mevcut.

http://www.wired.co.uk/reviews/mobile-phones/2015-07/htc-one-m8s

http://www.pcworld.idg.com.au/review/htc/one-m8s/575793/
  • Eşim aldı hediye Vodafon'dan Moto G yi 50 kere duvara çaktım anca kırıldı anakart kameralar ve batarya hala sağlamdı, gayet güzel ve performanslı geldi bana moto g nin sağlamlağından sonra bakalım bu ne kadar dayanıklı duvarlara
  • vodafonedan alalım diyoruz ama aylık 55 lira falan hikaye.Minimüm tarifeli 98 lira şuan telefon.O tarifeninde gerçek değeri 25 lira.Yani telefon aylık 73 liraya geliyor 24 ay.Gerçek rakam budur..
  • htc ler kalite fışkırıyor.ama batma tehlikeleri var malesef
  • Beyler telefondan memnun musunuz desire eye veya bunu almayı düşünüyorum bu haftasonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj biraz az gitmesine rağmen çok memnunum. Herşeyiyle bence çok iyi . Fiyatı da uygun

• Ben 2 gün önce aldım çok memnunum,şarjı m8 ve m9 a oranla daya iyi gideceğini düşünüyorum çünkü hem 2840 mah bataryası var,hemde işlemcisi ve ekran kartı daha tasarruflu çalışıyor + duo kamera 4 mp de değilde 13 mp de gerçek kalitesini ortaya çıkarıyor
  • arkadaşlar bu telefona root atabilen varmı ben beceremedim de hızlı önyükleme olayı yok bu telefonda ?
  • Telefonu kullanan arkadaşlar bu telefondan bende almak istiyorum ama rom bellek ne kadar onu merak ediyorum..en az 2 gb rom bellek olmalı ki yüklenen programlar sıkıntı yapmasın.genel olarak HTC sevmiyorum ama eşim HTC manyağı..ve 2 gb ram 16 gb hafıza olan başka telefonu yok en fazla 5 inç

• Arkadaşlar bu telefona imei atılıyor mu? yurtdısından gelen cihaza?
  • canyash kullanıcısına yanıt
    16 Gb dahili hafızanın tamamı uygulamalar için kullanılabiliyor. Bende kurulu uygulamalar şu anda 8,72 Gb yer kaplıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankemir -- 27 Ekim 2015; 9:57:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.