Yarbay
29 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 135 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar bu ayarlar nasıl olmalıdır? Cut off nasıl ayarlamalıyım müzik dinlemek amaçlı hangisi uygun olur ve kullandığım hoparlörler Creative T20

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ab/a1/2b/aba12b27522cc92268cb77ebc596e1e1.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar creative t20 kullanıyorum hoparlörlerimden memnunum ancak basslardaki eksikliğini biraz hissetmek istiyorum,aktif sublara bakıyorum fakat sub ile şuan kullandığım hoparlörleri nasıl senkronize çalıştırabilirim bilmiyorum.

Dün annem sağlık ocağına muayene için gittiğinde bayan aile hekimi doktoru, insanları sağlık ocağının dışına sıraya dizmiş ve pencereden 2 metre ileriden sırtını açtırıp muayene ediyordu.Yani müstakil bir ev düşünün,pencereden kafanı bile çıkartmadan 2 metre dışarıdaki insanları muayene ediyorsun.Böyle bir şey ile ilk defa karşılaştım doğrusu.Pandemi bile olsa Hastaneler de bile daha üst branşlardaki doktorlar birebir dokunarak muayene yaparken aile hekiminin böyle insanların içerisinde annemin sırtını açtırıp ayakta ve üstelik sağlık ocağının dışından pencereden muayene etmesi çok saçma ve meslek dışı davranış olarak geldi.Kadın normalde de hep uzaktan bakıp muayene ediyordu bu sefer ileri boyuta taşımış kendisi.Kendisini cimere şikayet ettim,muhtemelen bir işe yaramaz ama bakalım gelişmeler ne olacak.

Arkadaşlar iki adet stereo çıkışı olan sabre DAC var. Bir çıkışında creative t20 hoparlörler bağlı,diğer çıkışına da aktif sub bağlasam olur mu ? Stereo çıkışa sub bağlanır mı daha doğrusu fikir alabilir miyim
Takoz bir işlemcim var sanırım yada başka bir şey.İşlemci 4.0 ghz olmuyor arkadaşlar.4.2 ghz çıktım en son ancak everest testinde 8. dk da hardware failure hatası verdi.HWinfo açıkken yaptım testi.Anlamadım sorun nedir.hwinfodaki voltaj değerleri anlık harcanan değerleri mi gösteriyor?Misal core 1.81 V diyor,ben ise işlemciye 2.75 verdim benim voltaj ile bir işim var mı yoksa işlemci cidden 3.9 üzerini görmeyecek mi

xpg d80 3200 mhz ramleri 1.40 voltaj vererek aşağıdaki değerlere getirebildim.Bir yanlışlık var mı sizce arkadaşlar ?

Arkadaşlar sistemde sorun yaşatır mı bana?Birebir aynı model diye aldım ancak tekrar kontrol ettiğimde model numarasının sonunda A harfi var ve ramde gecikme süresinde farklılık var.Kutuyu da açmış bulundum iade de zor sanırım,iade etsem bile aynı model ramden bulamıyorum piyasada yok.Satsam da zarara gireceğim.Anakart msi b450m gaming.

xpg 3200 mhz cl 16-18-18
xpg 3200 mhz cl 16-20-20
Arkadaşlar bu maskelerden gelen var mı ? Ben ve yakın çevreme gelmedi çünkü.Ayrıca eczanelerden de maske alamadık tüm eczaneler kalmadı diye yazmışlar camlara e bu maskeler para ile de satılmıyor ne yapacağız biz kendimiz evde maske mi üretelim
Yaklaşık bir hafta önce n11 üzerinden şarj aleti satın aldım.Evdeka adlı mağaza tarafından ürünün orjinal oldugu belirtilmiş ancak bana gelen ürün düpedüz sahte ürün hemde arızalı.Durumu n11 müşteri hizmetlerine fotoğrafları ile birlikte ilettim hemen,kendileri 3-4 günlük inceleme sonucunda bana dönüş yaptılar "satıcı hakkında gerekli incelemeler yapılacaktır ama size dönüş sağlanmayabilir" dedikten sonraki gördüğüm ilk işlem satıcının orjinal olarak sattığı başlığı değiştirmesi ile sonuçlandı.Evet sahte ürün bana kaldı ama satıcı o ürünü halen satmaya devam ediyor orjinal oldugunu iddia ederek.İlan ekran görüntüsü de mevcut.Satıcı da pişkin pişkin "iban verirseniz 4 tl iadenizi yapalım" "Ürün orjinal,bizi karalıyorsunuz" "Türk Ticaret Hukukunda bir suç teşkil etmektedir." gibi laflar söyledi.Hepsi kanıtları ekran görüntüleri mevcut.
Bu satıcıyı nereye şikayet edebilirim?Yasal merciler neresidir.Parasında değilim ama bir ceza almasını istiyorum çünkü n11 hiç bir işlem yapmıyor...

Kutu üzerinde iki adet nokia logosu var ama ikiside birbirinden bağımsız.Ürün üzerinde made by bowers yazıyor.Ve görseldeki üründen farklı.

Kıbrısta araç kiralamak için tavsiye edeceğiniz yer var mıdır acaba?İlk defa kıbrısa gideceğiz otel yerine araç kiralamayı düşünüyoruz iki gece için.Türkiyede olan garenta avis gibi firmalar sanırım kıbrısta yok.Kurumsal bilindik firmalar var mıdır arkadaşlar?
Hakkında
Meslek: Grafiker
Forum İmzası:
HTC One M8 S
Sennheiser MOMENTUM IN EAR
Forum İkinci El İmzası:
Satılık İpod Classic HDD,Kasa,Bataryası
Satılık DC UNİVERSE Cr 104 Char.Çok uygun fiyata
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Subaru
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Harman - Kardon
Notebook
Toshiba
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.219
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 427.332 (Bu ay: 5.276)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 935 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.