Şimdi Ara

Hp tx2000 tablet pc -dokunmatik ekran sorunu-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar elimde bir adet hp tx2000 tablet pc var.

bilgisayarımda vista home premium 32b turce kurulu, bilgisayarımı "kendi kalemi" ile kullanabiliyorum, ama parmakla veya baska bir cihazla dokunarak kullanamıyorum. Forumda bununla lgili konu bulamadım, bu ozellik herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç mı duyuyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloncu -- 28 Haziran 2008; 12:22:58 >

• Bu dokunmatik ekranlarda illaki kendi kalemine mi ihtiyaç var yavv.. Ne alakaa.
  • benimde tablet casperim var herşeyle kullanabiyorsun

ama forumda okudum hpler bitek kalemiyle kullanıyormuş
  • Ayrıca bişeyi daha belirtmeyi unuttum, üzerinde kurulu gelen home premium eng sürümünde parmağımla kullanabiliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

merhaba arkadaşlar elimde bir adet hp tx2000 tablet pc var.

bilgisayarımda vista home premium 32b turce kurulu, bilgisayarımı "kendi kalemi" ile kullanabiliyorum, ama parmakla veya baska bir cihazla dokunarak kullanamıyorum. Forumda bununla lgili konu bulamadım, bu ozellik herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç mı duyuyor acaba?

arkadaşım bendede tx2 2000 var şimdi kontrol ettiğimde elimle kullanabiliyorum fakat kendi kalemi hariç başka bir kalemle kullanamadım ekran başka nesneleri algılamıyor . . . vista 64 bit işletim sistemi yüklü . . . Bu tablet pclerin ekranı nootbooklar gibi net değilmi benimkinin ekranında sanki bir jelatin var gibi duruyor ama kontrol ettiğimde yok hani ekran koruyucusu takarsınızya öyle bir şey gibi bu tabletlerde olan bir şeymi yoksa ayarı felanmı var ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.