Şimdi Ara

hp 530 kullanıcıları buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
58.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim sorunum pil ile ilgili. şarj dolumu yapmıyor ancak fişten çıkardığımda dolu gösterip 5 dk içerisinde kapanıyor.
    garanti kapsamına girer mi ? bilgisi olan ya da aynı sorunu yaşayan varsa cevap bekliyorum...
  • bu ne biçim batarya?
    laptop performans açısından çok iyi, 2x1GB ram im var.. vista kullanıyorum..

ama pili maksimum 1bucuk saat gidiyor. 8 hucreli pil alsam 3 saat mi gider?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vermilion

arkadaşlar benim sorunum pil ile ilgili. şarj dolumu yapmıyor ancak fişten çıkardığımda dolu gösterip 5 dk içerisinde kapanıyor.
    garanti kapsamına girer mi ? bilgisi olan ya da aynı sorunu yaşayan varsa cevap bekliyorum...

arkdaşım aynı sorun bizde de vardı biz servisini arayıp durumu anlattık garanti kapsamında pili yenisi ile değiştirdiler. Hatya arkadaşlra söyledik onlarda aynı şekilde değiştirdiler eğer garantisi devam ediyorsa sizde servisi arayın numarası 0212 444 71 71 aradıktan sonra 2 sonrada 2 tuşla.

Birde ben yedek olması için americadan bir arkadaş aracılığıyla yüksek kapasiteli pil getirtmeyi düşünüyorum konu hakkında bilgisi ve önerisi olan varsa bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyilmaz -- 2 Haziran 2009; 16:44:24 >
  • arkadasın . . laptopa(hp-530) xp kurduk ..

hoparlörden ses gelimo .. ses driveri upload edebilcek olan biri varmı =?
  • arkadaşımın 530 u var 1.86 Ghz işlemcili, 80 gb diskli model
    buna format atıcam Hp nin sitesinden driverlarını bulamadım
    bana yardım eder misiniz? o sayfayı bana bir yazsanız indirsem
    teşekkürler arkadaşlar
  • Yaklaşık 1.5 yıldır hp 530 kullanıcısıyım ve çok memnunum
    ram'i 2 gb a yükselttirdim kullanımı çok rahat taşıması kolay bence hafif sayılabilecek bir laptop.Yaklaşık 7 yıl xp kullandıktan sonra vistaya geçmekte başlarda biraz zorlansam da bilgisayarımdaki yardım ve destek merkezi sayesinde kolayca alıştım.Genel olarak performansı iyi pil ömrü üzerinden 1.5 yıl geçmesine rağmen 1 sa 55 dak.Sesi normal çok çıkmıyor ama idare eder düzeyde.Fan çok ses yapmıyor ve makine çok aşırı ısınmıyor.hp recovery(sistem geri yükleme)de de bir sorun yok gayet iyi çalışıyor.
    Kısacası ben bilgisayarımdan çok memnunum ve almayı düşünenlere de tavsiye ederim.Hp farkını hissedeceksiniz...
  • bana hp 530 un xp sürücüleri lazım arkadaşlar , Tamamının yardımcı Olabilirseniz sevinirim, Şmdiden tşkrlr,
  • yardımcı olablcek olan var mı??
  • Bunun için yeni konu açsam abes Kaçarmı?
  • arkadaşlar hp 530 laptopumun monitörü çatladı daha dogrusu kırıldı. garantisi doldu. nasıl yaptırabilirim kaca yaptırabilirm bi bilgisi olan paylaşırsa cok memnun olurum
  • merhabalar.. benim de laptopumun bataryası iflas etti. dolum yapmıyor. ekrandan dolu olduğu gözüküyor ancak prizden çıkardığım zaman 2-3 dk içerisinde bilgisayar kapanıyor.. bataryasını nereden uygun fiyata bulabilirim..

yardımlarınızı bekliyorum..
  • Merhaba bende de HP530 var da acaba bu laptopların dvd yazıcısı çift katmanlı dvd de yazıyormu eger yazmıyorsa sonradan usb den monte edilebilen cift katmanlı yazıcı eklenebilirmi
  • Laptopumdan memnunum. İnternet ve ofis için gayet ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rıfgı -- 20 Ekim 2010; 19:30:37 >
  • Hp 530'um var sanırsam 100 gb harddiske sahip

ram'ini 2'ye yükseltsem bu bana kaça patlar??

Ayrıca ekran kartını yükseltmek veya değiştirmek gibi bir imkanımız var mı??
  • Hp 530'um var sanırsam 100 gb harddiske sahip

ram'ini 2'ye yükseltsem bu bana kaça patlar??

Ayrıca ekran kartını yükseltmek veya değiştirmek gibi bir imkanımız var mı??
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar!
    Elime bi laptop geçti xp kurcam; xp yi kurarken mavi(kur dosyalarının kopyalandığı bölüm) normal geçiyor, fakat daha sonra bilgisayar tekrar başlayıp asıl xp kurulumuna geçeceği sırada (xp logosunun çıkıp yükleme yaptığı) hatta sonunda mavi bi ekran gelio ''avapi32.dll' görüntüsü bozuk olabilir.......... şekline bi hata verio. FARklı cd lerle ve sp2/sp3 le denedim ancak hepsinde aynı hatayı verdi. Ayrıca format atarken hızlı format atıo normal format atmaya kalkınca donup kalıo bilgisayar. Sata ahci driver ı kurmayı denedim floppy olmadığı için haliyle kuramadım. USB yi de floppy gibi çalıştıramadım en azında F6 basınca hazırladığım USB yi floppy olarak görmüyor. bunu bir yolu yokmu deneyen bilen bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum 2 gündür denemediğim kalmadı kafayı yicem

• selam arkadaşım bugün bende aynı sorunla karşılaştım ve şöyle başardım biostan sata yı diasble yaptım sonrada xp cd sini kurulum başladıgında f5 e basarak orada iki tane kurulum cıkıyor onu normal kurulum a getiriyorsun ve yükleme başlıyor kolay gelsin
  • Merhaba Arkadaş Bende Bir Hp 530 Kullanıcısıyım.Benim Bilgisayarın Dvd-Rom'u Bozuldu.Yaptıramadım.Acaba Dvd-Rom Markasını Ve Modelini Bilen Varmı.?
  • Söylediği denedim ancak karsıma iki secenek su sekilde cıkıyor;
    Standart PC with C step i486
    Diğer
    her ikisinide denedim ancak sonuc aynı...
    quote:

Orijinalden alıntı: ballibaba

selam arkadaşım bugün bende aynı sorunla karşılaştım ve şöyle başardım biostan sata yı diasble yaptım sonrada xp cd sini kurulum başladıgında f5 e basarak orada iki tane kurulum cıkıyor onu normal kurulum a getiriyorsun ve yükleme başlıyor kolay gelsin
  • Mrb,
    Hp 530 boş kasaya ihtiyacım var, bilgiyarı bozulup yada parçaları yanıp sadece kasayı satmayı düşünen varsa özel den msj göndersin lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.