Şimdi Ara

hp 530 kullanıcıları buraya (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
1
Favori
58.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bilgisayarımın işlemcisini daha yüksek bir işlemci ile değiştirmek ve ramı de 4gb yapmak istiyorum deneyimi olanlar yazabilirler mi hangi işlemci takabiliriz ?
  • şarj adaptörü bozuldu arkadaşlar elinde olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wukill

ben bilgisayarımın işlemcisini daha yüksek bir işlemci ile değiştirmek ve ramı de 4gb yapmak istiyorum deneyimi olanlar yazabilirler mi hangi işlemci takabiliriz ?

bu modelde upgrade imkanı maalesef yok sadece hdd ve ramı yükseltebilirsiniz.
    müşteri hizmetlerinden bana verilen bilgi bu.
  • arkadaşlar hp 530 umu acilen xp ye çevirmem gerekiyor. çeviren varmı ve randuman alınabiliyormu bilgilendirin lütfen ve bununla iligili makale var ise paylaşırımısnız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane_87

arkadaşlar hp 530 umu acilen xp ye çevirmem gerekiyor. çeviren varmı ve randuman alınabiliyormu bilgilendirin lütfen ve bununla iligili makale var ise paylaşırımısnız?

Hayatında alacağın en iyi kararlardan biri olur :)
    Vista ile kesinlikle olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5lgc25005

bi hort çaksak iyi olcak arkadaşlar benimde elimde hp 530 markalı ürünü hayla kullanmaktayım format atmak istiyorum usb bellekle ama bir türlü beceremedim bi yardımcı olabilr misiniz

cihazı açarken f10 a basılı tut usb bellekten başlar gerisi çok basit
    windows 7 için bura
    vindows xp için bura
    3yıldır kullanıyorum şu ana kadar ramı 2 gb hdd yi 500 gb yaptım. birde yedek batarya aldım.sorun yok.
  • Bi hortda ben cakayim :)
    Bir tanidigima ait olan Hp 530 nbotebooku isi sorunu halletmek icin aldim. Herseyi guzelce hallolduktan sonra windows kurulumuna gectim.Bu adimda sorunsuzca tamamlandi. Driver kurmak icin usb'den 2.5 harici bir hardisk taktim ki takar takmaz bilgisayar kendini kapatti. Sarji bitmistir dusuncesi ile sarj aleti ile acmayi denedim fakat ekranda hicbir goruntu yok!
    Sebebini internette arastirmaya basladim ama hicbir sonuc bulamadim.1-2 kiside ayni sorun olmus ama cevabi yok. Bilgisayar normal bir sekilde aciliyor fan calisiyor fakat ekranda goruntu yok.Harici monitore baglayincada goruntu alamiyorum.
    Basina gelen yada cozumunu bilen kisiler varsa cevaplarini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: St_arican

Bi hortda ben cakayim :)
    Bir tanidigima ait olan Hp 530 nbotebooku isi sorunu halletmek icin aldim. Herseyi guzelce hallolduktan sonra windows kurulumuna gectim.Bu adimda sorunsuzca tamamlandi. Driver kurmak icin usb'den 2.5 harici bir hardisk taktim ki takar takmaz bilgisayar kendini kapatti. Sarji bitmistir dusuncesi ile sarj aleti ile acmayi denedim fakat ekranda hicbir goruntu yok!
    Sebebini internette arastirmaya basladim ama hicbir sonuc bulamadim.1-2 kiside ayni sorun olmus ama cevabi yok. Bilgisayar normal bir sekilde aciliyor fan calisiyor fakat ekranda goruntu yok.Harici monitore baglayincada goruntu alamiyorum.
    Basina gelen yada cozumunu bilen kisiler varsa cevaplarini bekliyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_88130091/tm.htm

Hocam yeni konu açtım, sanırım sizde de hp 530 var.Bundan sonraki incelemeler burada devam edecek.
    Sorunlarınızı lütfen orada paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkadım52

quote:

bi hort çaksak iyi olcak arkadaşlar benimde elimde hp 530 markalı ürünü hayla kullanmaktayım format atmak istiyorum usb bellekle ama bir türlü beceremedim bi yardımcı olabilr misiniz

cihazı açarken f10 a basılı tut usb bellekten başlar gerisi çok basit
    windows 7 için bura
    vindows xp için bura
    3yıldır kullanıyorum şu ana kadar ramı 2 gb hdd yi 500 gb yaptım. birde yedek batarya aldım.sorun yok.

Hocam yeni konu açtım, sanırım sizde de hp 530 var.Bundan sonraki incelemeler burada devam edecek.
    Ürününüzü kaydettirmek istiyorsanız lütfen konudan bildiriniz
  • quote:

Sorunlarınızı lütfen orada paylaşırsanız sevinirim
  • 5 yıl önce açılmış konuyu hem hortlatıyorsun
    aynı ürün ile ilgili çift başlık forum kurallarına aykırıdır,
    lütfen o konuyu kapatın buradan devam edilmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkadım52 -- 18 Şubat 2014; 10:59:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

5 yıl önce açılmış konuyu hem hortlatıyorsun

Neden aykırı olsun ki lenovo z580 hem platformu hemde ürün incelemesi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

o zaman adminler bana 2 defa konuyu hortlattım ve bir defa da gereksiz başlık diye uyarı niye verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

o zaman adminler bana 2 defa konuyu hortlattım ve bir defa da gereksiz başlık diye uyarı niye verdiler.

Ben nerden bilebilirim????.Adminlere sorun.Ben burada kötülüğüne bişey yapmıyorum.Leptobu elinde olanlar buradan daha rahat bir şekilde bakabilirler diye konuyu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --kemal-- -- 18 Şubat 2014; 15:34:35 >
  • neyse sorun değil, zaten gördüğün gibi seninle benden başka konuya bakan yok.
  • quote:

neyse sorun değil, zaten gördüğün gibi seninle benden başka konuya bakan yok.

Aynen .Bu arada sizin hp 530 varsa yardım edebilirim herhangi bir konuda.
    Oyun incelemelerimi yapıyorum haftaya büyük ihtimal buraya koyarım fps değerlerini
  • quote:

quote:

Oyun incelemelerimi yapıyorum haftaya büyük ihtimal buraya koyarım fps değerlerini

dün bu konuya cevap gelince baktım,1 yıldır merdivenin altındaydı, birazcık tozlanmış,
    Temizleyip yerine koydum yine,
  • quote:

quote:

quote:

dün bu konuya cevap gelince baktım,1 yıldır merdivenin altındaydı, birazcık tozlanmış,

İyi yapmışınız .Bu leptop şuan benim lenovo z580den hızlı ve lenovo aldığıma bin pişmanım.
    Keşke ya asus yada hp alsam iyi olurmuş
  • quote:

quote:

quote:

Bu arada benimkinde t5200 var ve elimde t7700 var onunla değiştirebilirmiyim sizce?
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    neyini değiştireceksin,
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.