Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
23
Favori
110.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: begamermc

Bu arada benim sormak istediğim bir soru var. Alan arkadaşlara, bu hp geri iade kampanyası ile alakalı. Benim elimde şimdi 3 hp notebook var. ikisi dv6500 biride dv5 1010et. rahat üçüde zamanında 2000 tl laptop. Ama sorun şuki hiç birinin faturası yok. Hp dv6500 birisi bizim onda sorun, fatura babama kayıtlı ama, işte dediğim gibi fatura yok, serial numberdan kabul ederler mi ? birde, laptobu geri iade hp'ye vermem gerekiyor mu ?

hocam demek istediğiniz şu para iadesi kampanyasıysa eğer eski cihazınızın sadece seri numarasını verip sisteme kayıt ettirip yeni aldığınız cihazın seri nosunu ve fatura bilgilerini gönderiyorsunuz bana anlatılan buydu hp destekten yanlışım varsa eğer bu işlemi gerçekleştirmiş olan arkadaşlar var onlar size detaylı anlatsınlar yada en garantisi hp desteki arayıp net bilgi alabilirsiniz bu konuyla ilgili telefonda bekletmeden direk açıyorlar zamanınızı almaz

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Ssd ile uğraşmak istemediğim için 17.3" almak istiyorum valla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuza nereden alabilirim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: forzacimbom_

Sağolun hocam teşekkür ederim.İntegra Bilgisayar hem HB üzerinden hem de GG üzerinden satış yapıyor.GG üzerindeki satışta çanta hediyeli ibaresi var.Fiyat 100 TL daha pahalı.HBde ise öyle bir ibae yok ondan merak ettim.

demekki hocam gg de çantanın parasınıda çaktırmadan almaya çalışıyorlar :D hb ise çanta biraz daha hediye gibi geliyor demekki bu sitelerden tam bakmadığım için tahmini yorum yapıyorum :D
  • begamermc kullanıcısına yanıt
    Hocam tek ihtiyacın olan şey serial number fatura falan hiçbirine gerek yok. Müşteri hizmetlerini arayıp kampanya diyeceksin bu kadar. Laptop geri verme falan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uygun. Yanıyo yanıyo mübarek

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Ultra'da devreye FXAA falan da giriyordu, bir kez denedim ve 30-35 FPS düzeyinde gezindi ortalama olarak. Yalnız multiplayer üzerinde bu değerlerde ciddi düşüşler olabilir, oynanamayacak seviyeye gelebilir.

High'da bile müthiş bir deneyim sunuyor oyun, o yüzden ultrada ısrarcı olmam ama hız aşırtmayı deneyeceğim en kısa zamanda. İşlemci ve ekran kartına hız aşırtıp sonuçları paylaşırım. Benim için kriter Forza Horizon 3 idi, o yüzden diğer oyunları pek önemsemedim açıkçası.

Akşama Assetto Corsa ve diğer birkaç oyunu deneme şansım olacak çok yorgun olmazsam. Skyrim Special Edition da deneyeceklerim arasında.

bilgiler için teşekkürler hocam anlattıklarınızdan gayet iyi değerler verdiği anlaşılıyor asıl merak edilen oyunlar olan gta 5,battlefield 1 bu tarz oyunların fps testi ne olur acaba youtube da bu cihaza yakın parçalarla izlediğim modellerde gayet tatmin ediciydi umarım bu modeldede öyledir

• Bu hp iade dediğiniz, 2820 tl dediğiniz, mağazaya eklenme tarihi vs. yazdığınız site/link nedir? Konuda değişiklik mi oldu, kampanya vardı da kalktı mı nedir, bilgilendirirseniz sevinirim.

(sanırım bu imiş;https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103
    İlk mesaja eklenirse iyi olur diye düşünüyorum)

2008 yılında ABD'den aldığım imzamdaki dv5 laptopu kullanıyorum hala, bu laptop ile bir indirim alabilme ihtimali var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 22 Mart 2017; 14:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Amazon konusunda sıcak fırsat diye sunulan ürünlerin fiyatlarına bakın:

https://www.amazon.de/Lenovo-Anti-Glare-Gaming-Notebook-i5-7300HQ-Quad-Core/dp/B01NCUTCGB?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

1050'nin 2GB versiyonu üstelik. Biz daha ucuza daha performanslı bir cihaz aldık, birçok insanın haberi bile yok bu cihazdan.

sonuna kadar katılıyorum hocam ve hala hp yi kötülemeye devam ediyorlar hp yi kesinlikle kolladığımdan değil fiyatlar aynı olsa ilk tercihim asustan yana olacaktır emin olun ikinci tercihim msi hp 3. tercihim olurdu ama fiyat ve parça performans konusuna geldiğimizde hem fiyat dostu hemde bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz diyebilirim gtx 950 960 lı cihazların bile fiyatı bu modelden fazla parasını sonuna kadar hak ediyor bence kullanıcı yorumlarından da gayet ne anlaşılıyor bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

quote:

Orijinalden alıntı: konun

quote:

arkadaşlar 17" olanı düşününler için sıcak fırsat var 8 ürün kaldı :) Birini ben kaptım....480 tl de para iadesi alacağım tertemiz olacak
    http://www.gold.com.tr/hp-pavilion-17-ab201nt-1dn09ea-notebook_u

hocam hayırlı olsun ürün bitmiş kaç tl ye aldınız acaba bir de farklılıklarından umarım haberiniz vardır sizin seçtiğiniz modelde 8 gb ram tek fan ve dvd rom var 15 incten farklı olarak

3246 tl ye almıştım fakat,gold bilgisayar stok hatası v.s diyerek siparişimi iptal etti maalesef.

Şu an arayıştayım...

şans hocam forumda alan arkadaşlarımız var aldıkları yerleri ve fiyatlarını yazmışlar güvenilirlik açısından ve fiyat konusunda yazdıklarını inceleyebilirsiniz aldıkları yerleri kriterlerinize uyacak bir yer elbet çıkacaktır hayırlısı olsun

• SSD almayı düşünenler ilanıma bir göz atabilir.

https://forum.donanimhaber.com/sandisk-ssd-z400s-128gb-m-2-sata--124950320
  • quote:

Ssd ile uğraşmak istemediğim için 17.3" almak istiyorum valla...

tercih sizin hocam fark olarak bir ram düşük olacak birde fan konusu 128 gb ssd mevcut 17 inclik modelde
  • ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    128GB SSD için değmez, boşuna daha hantal bir cihaza heveslenmeyin. 256 falan deseydiniz anlardım ama 128GB artık oyun odaklı bir cihaz için yetersiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

En ucuza nereden alabilirim acaba?

hocam şu anda sinerjide 3,329 tl en uygun burada gözüküyor konumuzda sinerjiden alan arkadaş var kendisine kafanıza takılan şeyleri sorabilirsiniz
  • quote:

quote:

hocam şu anda sinerjide 3,329 tl en uygun burada gözüküyor konumuzda sinerjiden alan arkadaş var kendisine kafanıza takılan şeyleri sorabilirsiniz

Sinerjiye baktım göremedim tekrardan bakarım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bu hp iade dediğiniz, 2820 tl dediğiniz, mağazaya eklenme tarihi vs. yazdığınız site/link nedir? Konuda değişiklik mi oldu, kampanya vardı da kalktı mı nedir, bilgilendirirseniz sevinirim.

(sanırım bu imiş;https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103
    İlk mesaja eklenirse iyi olur diye düşünüyorum)

2008 yılında ABD'den aldığım imzamdaki dv5 laptopu kullanıyorum hala, bu laptop ile bir indirim alabilme ihtimali var mıdır acaba?

hocam bununla ilgili başka bir kullanıcı arkadaşın açtığı konu var orada da belirttiği gibi kısaca anlatayım bu konuda da bahsettik aynı durumdan eski bir hp laptobunuz varsa yeni laptop alacaksanız eski cihazınızın seri numarasını hp destek teki temsilci arkadaşa iletiyorsunuz sizi sisteme kayıt ediyorlar ve yeni alacağınız cihazın bilgilerini vermeniz için bekletiyorlar 60 gün süresi var eski cihazınızın seri numarasını verdikten sonra yeni cihazı almak için 60 gün süresi var yeni cihazı aldıktan sonra fatura bilgisini ve seri numarasını veriyorsunuz alacağınız cihazın bedeline göre uyan iade tutarını size iade ediyorlar bu kadar bu işlemi gerçekleştiren arkadaşlar anlatmışlar nasıl yaptıklarını bakabilirsiniz önceki sayfalarda var yurtdışından alınan cihazlarda geçerli olmadığını daha önce bir arkadaş söyledi sadece TÜRKİYE içerisinden aldığınız cihazlarda geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 22 Mart 2017; 14:43:7 >

• quote:

quote:

quote:

Sinerjiye baktım göremedim tekrardan bakarım teşekkürler

buyrun hocam ayrıca google a hp bc202nt diye arattırırsanız size bütün satış yapan siteleri önünüze döküyor daha rahat bakabilirsiniz
    http://www.sinerji.gen.tr/hp-1dn08ea-15-bc202nt-i5-7300hq-12gb-1tb-4gb-vga-156-dos-pmu403207

• ssdyi kendim taksam garanti kapsamından çıkar mı acaba?

• Menteşeler iğrenç gözüküyor,adi bir ev mobilyasının menteşeleri gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectA

ssdyi kendim taksam garanti kapsamından çıkar mı acaba?

daha öncede yazmıştım hocam görmemişsiniz sanırım hp destek teki temsilciye sormuştum ssd alıp hp teknik servise taktırmak istiyorum diye illa ordan olmasına gerek yok normal bir bilgisayarcı hatta anlıyorsanız kendiniz bile takabilirsiniz garanti dışı kesinlikle kalmıyor dedi kesin emin olmak isterseniz hp nin müşteri temsilcisini arayıp kesin bilgi alabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.