Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

arkadaşlar 17" olanı düşününler için sıcak fırsat var 8 ürün kaldı :) Birini ben kaptım....480 tl de para iadesi alacağım tertemiz olacak
    http://www.gold.com.tr/hp-pavilion-17-ab201nt-1dn09ea-notebook_u

hocam hayırlı olsun ürün bitmiş kaç tl ye aldınız acaba bir de farklılıklarından umarım haberiniz vardır sizin seçtiğiniz modelde 8 gb ram tek fan ve dvd rom var 15 incten farklı olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: kanunisezer

Şaka gibi ya. Ucuza aldık derken 17 inçlik fiyata bak. Kaçırmayın arkadaşlar hemen alın. Kendimi avutma yöntemin: Rami 8 GB ıyyyy bide bu tek fanlı berbat ısınır.....

pişman olmanıza gerek yok hocam ram ve çift fandan kurtarıyorsunuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanoz07

quote:

Orijinalden alıntı: konun

bu ürünü alan kullanıcı arkadaşın attığı mesaj
    öncelikle ısınma sorunu yok, onu söyleyeyim. şimdilik sadece benchmark amaçlı bioshock infinite oynadı eşim, ekran ayarları, ekran yansıtırken fps koruma gibi incik cincik işlere sardık şu aralar :D

izin günümde (çarşamba) daha da kastırmayı ve inceleme yazmayı düşünüyorum ama dediğim gibi teyit edebileceğim şeyler şöyle ki, hava yolu harika. cihazın arka kısmı bomboş olduğu için mükemmel egzos yapmışlar. sesi harika, şimdiye kadar çok olmasa da iş yerinde olsun öğrenciliğimde olsun kullandığım laptoplar arasında en güzel sesi veren laptop. Ekranı eşimin ince ayarından sonra harika oldu. Yapay ultra kontrastlı gelir cihazlar malum, doğal ton ayarlarını yapınca güzelliği daha da ortaya çıkıyor. Bizim eski pclerde geniş açılı 2mslik süper monitörler vardı, yokluğunu aratmadı hiç. Bataryası hızlı şarj oluyor, çok önemli değildir belki ama başarılı.

Genel olarak kısa bioshock deneyimimizde saygı duyduk cihaza. Eşimin de benim de gaming pclerimiz olduğunu, onları satıp bunu aldığımızı, çok birşey beklemediğimiz halde ikimizi de dumura uğrattığını da söyleyeyim.

ben bu modelin bir eskisi olan 15 bc004nt sahibiyim kasa vs aynı belliki sadece anakart farklı yeni modelde 7. nesil ve 10 serisi var. Benim pc de ısınmıyor, fan kısmı buz gibi fakat numerik klavyenin oralar biraz ılıyor ama rahatsız etmiyor beni çünkü daha önce lenovo y510p kullandım. Batarya maşallah mükemmel birçok akıllı telefonla yarışır. siz ekrana nasıl bir ayar yaptınız anlatabilirmisiniz ?

hocam klavye kısmının ılıman olması çok normal hemen altında parçalar var çünkü ayrıca batarya sürekli şarjdaysa ben kendi cihazımdan örnek vereyim çok normal bir durum bunu yazan arkadaş detaylı anlatım yaparsa inşALLAH sizinle paylaşacağım bugün izin günüymüş detayları yazacak kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoz07

hocam servise hp kendimi bakıyor yoksa lenovo nun yaptığı gibi başka bir firmaylamı anlaşıyor ? lenovo müşteri hizmetlerine kendi bakıyordu fakat servisine bdh bilişim bakıyordu ki rezalet ötesi bir yer başıma gelenolayı anlatsam inanmazsınız.

hocam hp nin hem satış konusunda hemde teknik servis konusunda bayileri var yani kendi direk orjinal sadece hpden oluşan bir kurumu yok hep bayilik üzerine farklı firmalar yardımcı oluyor ama her konuda garantisini ve güvencesini veriyorlar o konuda sıkıntı yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Doların yaza doğru düşeceğini söyleyen hayal presler maalesef benim korkum 4.5 tl yi bulması temmuza doğru.

tam aksine hocam yazın turizm açısından ülkede çok turist olacağı için ülkedeki dolar miktarı da artacak ve dolar düşecek düşüncemiz bu şekilde umarım aksi olmaz yıllardır da dikkat ederim yazın dolar hep alt seviyelerde olur üst seviyede olduğu nadir görülmüştür

Hocam bu ülkede dolara güven olmaz. Turizm deneseniz dış siyasetten düşüş yaşıyor. Tabi allahtan ümit kesilmez, bi bakarsınız düşer. Ama uyarıyım, önümüzde şeçimler var şeçimlerden sonra hafif bi artış olmuyor değil. Ama benim kanımca, dolar (yaz sonuna kadar) maks 4 min 3.5 görür gibi geliyor. Ama benim asıl beklediğim olay yeni modeller gelip bu modelin ucuzlatılması o olursa şahane olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi begamermc -- 22 Mart 2017; 12:27:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCrusader9

Cd-rom yok mu??

hocam 15 inclik bu modelde dvd rom yok windows kurulumunu hafızası yüksek en az 8 gb lık bir flash bellekle yapabilirsiniz onun dışında oyun ve programları yüklemek için flash bellek veya harici harddisk kullanabilirsiniz bu modelde dvd romu kaldırıp çift fan koymuşlar ve 12gb rami var 17 incllk modelde dvd rom var ama tek fan ve 8gb ram var bu duruma göre tercih yapabilirsiniz günümüzde artık cd ve dvd çok aranmadığı için windows yüklemeleri vs işlemler artık rahat bir şekilde flash bellek ve harici harddisklerle halledilebiliyor inanın ben format dışında dvd kullanmıyorum cihazımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Hayırlı olsun hocam, Fiyat gercekten de çok iyi ama 17 inç çok büyük keşke 15 inç olanında da böylesine bir indirim olsaydı.

diğer sitelerde aslında 15 inc daha ucuz hocam 17 ince göre bu sitede kaç tl acaba stok bittiği için göremedim diğer sitelerde 17 inc daha pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LooF

quote:

arkadaşlar 17" olanı düşününler için sıcak fırsat var 8 ürün kaldı :) Birini ben kaptım....480 tl de para iadesi alacağım tertemiz olacak

tek fan sıkıntı olmazmı ?

tek fan çift fanlı bu modele göre cihazı soğutmak için elbet daha fazla zorlanacaktır ama altına güzel kaliteli bir notebook fanı alınırsa sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum cihazda zaten üretilirken bu durum hesaplanarak ona göre özel yapılmıştır tahminimce

• Dvd rom konusunda şikayet eden arkadaşlar, harici usb dvd-romhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/harici-dvd-rw-usb-dvd-writer-external-dvd-rw-dvd-okuyucu-yazici-netbook-notebook-pc-bilgisayar-264774645?mkwid=skewalT1C_dc&pcrid=98648297127&pkw=&pmt=&ggmktg=PaidSearch*PLA*634605112*35249982087*98648297127*pla**pla-79002224967&rfcr=98648297127&gclid=CjwKEAjwwcjGBRDj-P7TwcinyBkSJADymblTow80bNfp2FwCIf4QjcSH-GxnJ5Wn8rGRNqIHm_ylwhoCuprw_wcB&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0 60 Tl nerdeyse para değil. Bu arada windows felan kurcam diyorsananız genede tavsiyem USB BELLEK !!! dvd çizik olur okumaz, yavaş kopyalar bekletir. Bulaşmayın. Rufus adlı yazılım ile windows iso'sunu kolayca (çift tıkla) uefi yada eski tür flashlaya bilirsiniz.

• Cihaz geldi gençler. Sinerji 'nin kargolamasını merak edenler için resimler aşağıda. Birazdan işletim sistemini de kurup kullanım, oyun performansı, ısınma gibi konuları da aktarırım.

http://i.hizliresim.com/nRE1rN.jpg
    http://i.hizliresim.com/vbZM4A.jpg

@ProjectA
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Işık sızması vs kontrol edersiniz hocam seviyesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Işık sızması vs kontrol edersiniz hocam seviyesini

ışık sızması ips panellerinin genel sorunu gibi bir şey. ama olmaya da bilir. şans biraz.
  • konun kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 yıldır bilgisayarımda Dvd vs kullanmıyorum. Bir kere bile keşke alsaymışım demedim. 13K lık sistem kullanıyorum 50 Liralık Dvd Writer almadım şimdiye kadar. Dvd ile format atmayı bırakalı 7 yıl olmuştur. Hep USB kullanırım. Hiçbir yazılımın da kendi cd sinden yükleme yapmam. En güncel sürücüleri kendim bulur indiririm hep. O yüzden bana göre dvd kesinlikle ihtiyaç değil. Nadiren ihtiyaç olabilir, onda da alın 50-60 liraya harici dvd Writer, olsun bitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Cihaz geldi gençler. Sinerji 'nin kargolamasını merak edenler için resimler aşağıda. Birazdan işletim sistemini de kurup kullanım, oyun performansı, ısınma gibi konuları da aktarırım.

http://i.hizliresim.com/nRE1rN.jpg
    http://i.hizliresim.com/vbZM4A.jpg

@ProjectA

ohh missss..Hayırlı uğurlu olsun inşAllah.Güle güle kullanın.İncelemeyi bekliyoruz ;)

• quote:

quote:

Ulen işe bak ya süper fiyat.
    Pazartesi sinerji'den 15" olanını sipariş etmiş bulunduk.
    Neyse çok gecikmeden sağ salim ulaşsın yeter.

hocam fiyat nedir stok bitmiş göremedim canınızı sıkmayın :D sinerjiden sağ sağlim gelsin yeter 15 incde gayet iyi

• quote:

quote:

quote:

Ulen işe bak ya süper fiyat.
    Pazartesi sinerji'den 15" olanını sipariş etmiş bulunduk.
    Neyse çok gecikmeden sağ salim ulaşsın yeter.

hocam fiyat nedir stok bitmiş göremedim canınızı sıkmayın :D sinerjiden sağ sağlim gelsin yeter 15 incde gayet iyi

3300₺ gibi bir fiyattı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: begamermc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LooF

quote:

tek fan sıkıntı olmazmı ?

Tek fan ama çift çıkışlı ve performansının çok iyi olduğu söyleniyor.Üstelik soğutma GPU belleklerine kadar kaplı.
    http://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-17t-ab200-Notebook-Review.197952.0.html

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

testlerde işlemci + gpu %100 gpu max 67 cpu max 80 görmüş. işlemci için fazla bi değer gibi ama arıza çıkarmaz ya.

hocam 80 yüksek bir değer ama cihazda sıkıntı olması için 90 ve 100 lere ulaşması gerekiyor bildiğim kadarıyla altına bir soğutucu atarak bu sıkıntı azda olsa giderilebilir 80 dereceyi kesinlikle aşmıyorsa uzun süreli oyun performansı verirken aşmadığı sürecek bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nano6824

Ürün kağıt üzerinde gerçekten çok iyi alanlara hayırlı olsun. Şu anki bilgisayarım bana az çok yettiği için almam gereksiz olur benim ama gözüm de kalmadı değil. Ama oyun konusunda HD7670M insanı gerçekten yolda bırakıyor...

bende sizin durumunuzdayım hocam nvidia gt820m var artık yetersiz gelmeye başladı bir çok oyunda rise of tomb raiderı bile açtı ama low ayarlara çekip her şeyi kapatmama rağmen yine de takılmalar meydana geldi hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Informed

15" te 3 model 17" te 2 model var.

17"
    17-ab201nt i7-7700HQ, 16GB RAM, 7200RPM 1TB HDD + 256GB NVMe M.2 SSD
    17-ab200nt i5 7300HQ, 8 GB RAM, 7200RPM 1TB HDD + 128GB M.2 SSD

15"
    15-bc202nt i5-7300HQ, 12GB RAM, 7200RPM 1TB HDD
    15-bc201nt i7-7700HQ, 8GB RAM, 7200RPM 1TB HDD
    15-bc200nt i7 7700HQ, 16GB RAM, 7200RPM 1TB HDD + 256GB NVMe M.2 SSD

bunların sadece 2 tanesi TÜRKİYE de var hocam gelirse fiyatları ne olur bilemiyorum şu anda gtx 1050ti li omen serileri var onlar bile 5000 tlnin üzerinde bir fiyatla satılıyor şu anda gelen bu 2 model gayet yeterli ssd takılabiliyor ve ram arttırılabiliyor
  • Bu arada benim sormak istediğim bir soru var. Alan arkadaşlara, bu hp geri iade kampanyası ile alakalı. Benim elimde şimdi 3 hp notebook var. ikisi dv6500 biride dv5 1010et. rahat üçüde zamanında 2000 tl laptop. Ama sorun şuki hiç birinin faturası yok. Hp dv6500 birisi bizim onda sorun, fatura babama kayıtlı ama, işte dediğim gibi fatura yok, serial numberdan kabul ederler mi ? birde, laptobu geri iade hp'ye vermem gerekiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.