Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
Giriş

Pili söküp takıp adaptörle deneyin ya da adaptör arka kablosunu değiştirip deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memnun musunuz fandan ? Devir gücü vs ?

• hus12 H kullanıcısına yanıt

hdd varsa hdd den sistem kurun eğer mümkünse, sonra ssd yi sıfırlayın ve yapabiliyorsanız hdd deki işletim sisteminin imajını alıp ssd ye klonlayıp bir daha deneyin. Ya da bios pilini söküp takın. bir diğer çözüm usb ye f56 yı yazdırıp kurun pc ye. F55 var bende ama çok da memnunum diyemeyeceğim özellikle fan gücü sanki planlı eskitmeye gitmiş gibi. Bir de kafasına göre bazen turbo kısarken bazen fullüyor 3.8 lere. Bende i7 model var o sebeple 3.8.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Memnun musunuz fandan ? Devir gücü vs ?

Hocam performans gerektiren işler yapmıyorum hiç.

• Peki genel anlamda ısılar nasıl ? Düz kullanım prizde Core temp ile ölçüm yapabilirseniz çok sevinirim çünkü çakma fan almak gibi bir fikire ısındı içim ve msi da bile bunu yapıp memnun kalan gördüm fakat pars power değildi. bir de bir oyun açıp denerseniz çok mutlu olurum ama korkunuz varsa yapmayın sonra makine senin yüzünden gitti gibi bir şey olmasın. Genel fan sesi nasıl yğkselirken roarrr gibi mi yüseliyor yoksa düz monster gibi mi ?

• expressimo kullanıcısına yanıt

Hocam fan sesine katlanamadığım için uzun süredir fansız kullanıyorum pinlerini çıkardım, sadece gündelik işler yapıyorum.Ama anımsıyorum fanı yerine takarken orjinali gibi cuk oturmuyordu vidayla sıkınca oturuyor.Kalitesi iyi değildi, sesi hakkında emin değilim, çok az kullandım.Ama beğenmemiştim fanı.

• eski fanı takın ve mobility centerdan işlemci maksşmum 70 yapın mazallah yakarsınız aleti.

• expressimo kullanıcısına yanıt

Hocam turboyu kapatınca fazla ısınmıyor dengeli modda.Gerekirse işlemciyi %20'ye indiririm.İşletim sistemini değiştiririm ama fanı takmam.Aspiratör etkisi yapıyor bende :(

• BIOS update gelmiş yükleyeler var mı

• Merhabalar ben de bu bilgisayar var ssd almak istiyorum da M2 bağlantı tipinin farklı çeşitleri var ne almam gerekiyor ?

• mutant39 M kullanıcısına yanıt

m2 2280 standardı nvme olabilir ya da olmayabilir.

• mutant39 M kullanıcısına yanıt

Hocam bende ssd alacağım hangisini aldınız

• aykut.. kullanıcısına yanıt

Bu SSD'yi aldım hocam sorunsuz kullanıyorum ve memnunum. Gerçekten bu bilgisayar için SSD gerekiyor farka inanamazsınız. Bunun dışında herhangi bir m2 ssd alabilirsiniz tabi. Şimdiden hayırlı olsun

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*
    HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*trendyol.com
    Intenso High M2 Pcıe 480gb 1700mb-800mb/s Gen.3x4 Nvme 1.3 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/intenso/high-m2-pcie-480gb-1700mb-800mb-s-gen-3x4-nvme-1-3-p-78082172
  • Farketmez olur mu ya açılış hızı için bile alınır HDD bitti artık :) teşekkür ederim sağolun

• Arkadaşlar bu laptop sanırım yurtdışında satılmıyordu buna klavye başka modelden uydurabilir miyiz acaba amazondan alacağım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 20 Ekim 2023; 5:25:54 >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.