Şimdi Ara

How To Get Away With Murder (2014) l ABC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
11
Favori
10.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  How To Get Away With Murder (2014) l ABC

Özet: Michaela, Wes, Laurel ve Patrick prestijli ve kıyasıya mücadeleci Doğu Kıyısı Hukuk Okulu'nda öğrencilerdir. Bu dört öğrenci zeki, karizmatik ve çekici Profesör Annalise Keating’in gözüne girmek için "Cinayet Nasıl Yanına Kar Kalır?" diğer adıyla Ceza Kanunu 101 dersinde birbirleriyle kıyasıya yarışırlar. Bu usta, seksi ve belirsizlik dolu gerilim dizisinde, öğrencilerin bilmedikleri şey, öğrendiklerini gerçek hayata uygulamak zorunda kalacaklarıdır.

• Pilot bölüm, şimdiye kadar izlediğim en iyi başlangıçlardan biriydi.

Atmosferi, oyunculukları ve ilgi çekici konusuyla yeni başlayan çoğu dizinin arasından rahatlıkla sıyrılıyor açıkçası.
    Özellikle Viola Davis tek kelimeyle şahane...bir şans verilmeli...
  • Konusu güzel gibi bir bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk bölüm iyiydi takip

• İlginç bir konu merak uyandırdı bi bakmakta fayda var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müsait olduğumda izleyeceğim. Yorumlara baktım merak ettim.
  • Ilk bölümü izledim, gayet güzeldi. Ama ikinci bölüm hiçbir yerde yok, izleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

Ilk bölümü izledim, gayet güzeldi. Ama ikinci bölüm hiçbir yerde yok, izleyen var mı?

2. Bölüm geldi de altyazısı bayram sonra'ya kalmış malesef..

• İmdb puanına bakarak izlemeye başlamıştım.
    3. bölüme kadar izledim hiç bir şey anlamadım. Flashback-flashforward bir sürü alakasız şeyler var ben hiç biri arasında bağ kuramadım ne yapmaya çalıştıklarınıda anlayamadım.

Tavsiye etmiyorum.
  • Beşinci bölümün altyazısı yok, altıncı ve yedinci bölümün var

• Dizinin en son 9.bölümü var noldu diziye haberi olan var mı?

..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pursuitt

Dizinin en son 9.bölümü var noldu diziye haberi olan var mı?

..

Dizi kış finali yaptı 9. bölümle

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

..

Eyv. Ne zaman başlayacak 2.yarı

..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

..

Eyv. Ne zaman başlayacak 2.yarı

..

Belli değil

• dizi güzelmiş yoklukta gideri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

dizi güzelmiş yoklukta gideri var

Aynen güzel dizi de flashbacklar birbirini tekrarlıyo gibi. Önceki bölümün özetinde zırt pırt şenlik ateşini gösteriyorlar.

..
  • Diziyi çok beğendim.Flasbackler, ve çok iyi ana konusu olması etkiliyor insanı.Diziyi izlerken çok heyecanlandım.Tavsiye ederim herkese.
  • buralar dolmalı bence resmen dizi hiç ilgi görmemiş , bence beklentileri karşılayan bir dizi yoklukta gerçekten iyi bir gideri var popüler ve içi boş olan çoğu diziden bence daha iyi bu arada 1.sezon finalini yaptı katil belli oldu yalnız daha iyi bir sezon finali olabilirdi

Ağır spoiler var söyleyeyim

katilin frank çıkması akla gelmeyen bir durumdu tamam şaşırtıcıydı ama ters köşe olmadım daha derin bir hikaye beklerdimdaha bi yok artık dedirten bir durum olabilirdi hikaye bakımından daha derin yapmaları gerekirdi bence frankin katil çıkması hani pek bir önem arz etmedi mesela katil asher olsaydıo ölümüne şaşırırdım şakacı lakayıt ciddilikten bir haber asher ve sebepleri olsaydı hikayeyi derinleştiren hatta binie ile yatmasının bir nedeni olsaydı mesela yada annalise de olabilirdi hiç şaşırmazdım ama hikayeye über drinlik katardı frank zaten hitman versiyonu tetikçi olduğu için onun yapmasına pek şaşırmadım beklenilmeyen biriydi tamam güzel fikir ama manası yoktu sanki pek en şaşırtıcı kısım rebeccanın ölmesi garibim hiç haketmedi annalise in sami ölse bile onu umursamayacak kadar bir gizemi olmalı bu sezon finalinde olmaması hayal kırklığıydı ama 2.sezonda büyük ihtimal işleyecekler diye düşünüyorum çünkü annalise sağlam pabuç asla değil bonnie de öyle gizemi artık ikinci sezona kaldı ayrıca sam in bana borçlusun dediği adamın frank olduğunu sanmıyorum frank başka birinin isteğiyle ondan daha önce davrandı ve lila stengard ı öldürdü kimbilir belkide annalise dir

• başlayalım bakalım

• takipteyim ilgince benziyo, ilk sezon kac bolum olcak bilen var mi ? izliycegim diziler var bunu toplu olarak indiririm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.