Şimdi Ara

How I Met Your Mother'da ki arkadaşlık ortamı. . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce buna sahip olabilir miyiz ? Bana hiç sahip olabilemiyeceğimiz bir şey gibi geliyor. . .

Edit: Mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 12 Şubat 2012; 0:39:09 >

• Yani vardır tabi ama çok zordur her kafadan 5-6 kişinin bir araya gelmesi sonuçta dizi insanların işi gücü var dizide hep birlikteler zaten bu arkadaşlık ortamı çoğu dizide var izlediğim sitcomların arasında friends,seinfeld 2 dizidede bir grup arkadaşın başından geçen olaylar falan anlatılıyordu.Aslında böyle dizilerde insanları çeken oradaki komediden çok oradaki arkadaşlık ortamı özellikle friendste bunu çoğu kişi gördü 10 sezonluk dizi bir anda bitince herkesin içini bir üzüntü kaplar.
  • himym'a has bir olay değil bu arkadaşlık üzerine sitcomların hepsinde vardır aynı olay. devamlı birlikte vakit geçiren kızlı erkekli 5-6 arkadaş hep gırgır şamata.... çok çok zor bence öyle şeyler. olsa bile çok kısa dönemi kapsar uzun sürmez. kendimden örnek vereyim en yakın arkadaşlarımın hepsi bir yere savruldu gitti. belki düzenini kurduktan sonra olabilir ama gerçek hayat o kadar güzel değil.

friends seinfeld ve o tarz diziler işte amerikalılar için de imkansız bir hayal dünyasıydı işte. gerçek hayatta tadamadıkları şeylere bu diziler sayesinde ulaşıyorlardı ya da hayal ediyorlardı. bu yüzden de çok sevmişlerdir bu dizileri. biizmkisi de aynı işte. keşke bunlar gibi hayatım olsa demeyen yoktur herhalde. bu tarz dizilerin hepsinde vardır keşke seinfeld'e 5. olsam friends'e 7. olsam himym'a 6. olsam beni de aralarına alsınlar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 12 Mart 2010; 22:21:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

himym'a has bir olay değil bu arkadaşlık üzerine sitcomların hepsinde vardır aynı olay. devamlı birlikte vakit geçiren kızlı erkekli 5-6 arkadaş hep gırgır şamata.... çok çok zor bence öyle şeyler. olsa bile çok kısa dönemi kapsar uzun sürmez. kendimden örnek vereyim en yakın arkadaşlarımın hepsi bir yere savruldu gitti. belki düzenini kurduktan sonra olabilir ama gerçek hayat o kadar güzel değil.

friends seinfeld ve o tarz diziler işte amerikalılar için de imkansız bir hayal dünyasıydı işte. gerçek hayatta tadamadıkları şeylere bu diziler sayesinde ulaşıyorlardı ya da hayal ediyorlardı. bu yüzden de çok sevmişlerdir bu dizileri. biizmkisi de aynı işte. keşke bunlar gibi hayatım olsa demeyen yoktur herhalde. bu tarz dizilerin hepsinde vardır keşke seinfeld'e 5. olsam friends'e 7. olsam himym'a 6. olsam beni de aralarına alsınlar diye.

Tabii sadece Himym'da değil diğer dizilerde de olabilir . Ama hep gırgır şamata değil , üzüntülerine de ortal olmıyorlar mı birbirlerinn aklıma gelen en basit örnek Himym'da Barney Marshall için (Lily ile kavga ettikleri zaman) Ted Barney için....... bir sürü fedakarlıklar yapmadılar mı. . .

• Lise arkadaşlarınla üniversite de aynı yere gitmeye bakar.
  • Hergün uyuduğundan 1-2 saat daha fazla uyu..İyi bir çocuk olabilirsen belki rüyanda Görebilirsin.
  • böyle bir ortamı yaratmak çok zor belki üniversitede öyle bir grup bulabilirsin ama onunda sonu vardır evlenince ve iş hayatına girince ,ailemden ve çevremden gördüğüm kadarıyla,problemler(işle ilgili,evlilikle ilgili vb.) yüzünden arkadaşlarına ayırıcak vakit bulamıyorsun hele how i met your motherdaki her gün bara gitmek gibi şeyler bana uçuk geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Hergün uyuduğundan 1-2 saat daha fazla uyu..İyi bir çocuk olabilirsen belki rüyanda Görebilirsin.

Saçmalama
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

quote:

Hergün uyuduğundan 1-2 saat daha fazla uyu..İyi bir çocuk olabilirsen belki rüyanda Görebilirsin.

Saçmalama

Hacım İmzanda Demişsin Öyle. Şirin Bir Hayal işte.Rüyanda görürsün ancak.. Kızma bana ya Üzülürüm sonra.

• Böyle bir ortam oluşturabilmek için uzun yıllar birbirini tanıyan bir arkadaş grubu olmalı. En az 6-7 sene... Bu gruptaki kişiler arkadaşının sıçtığı b*kun rengini bile bilmeli. O derece içli-dışlı olmalılar. Ortak zevkleri olmalı ve arkadaş grubu olarak faaliyetlerde bulunabilmek içinde -bara gitmek veya başka bir yerde takılabilmek için- çalıştıkları işler gün içi sabahtan akşama kadar çalışılan meslekler olmamalı. Arkadaşlarına zaman ayırabileceğin bir meslek olmalı ya da baba parası olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 13 Mart 2010; 1:38:06 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

quote:

Saçmalama

Hacım İmzanda Demişsin Öyle. Şirin Bir Hayal işte.Rüyanda görürsün ancak.. Kızma bana ya Üzülürüm sonra.

Hay Allahım ya

• Kim istemez ki böyle bir arkadaş grubunu, paha biçilemez bir şey. Olabileeceğini de zannetmiyorum.
  • Yakın arkadaşım (BArney) eski manitamla(Robin) yatıcak . Ümüğünü sıkarım onun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rîtchîe Blackmore

Yakın arkadaşım (BArney) eski manitamla(Robin) yatıcak . Ümüğünü sıkarım onun

yeterli :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: morecolorful

quote:

adamlar gayki zaten

espiri

• quote:

Orijinalden alıntı: orinmicek

quote:

Orijinalden alıntı: morecolorful

quote:

adamlar gayki zaten

espiri

Hepsi gay değil ki ayrıca dizide gay değil sonuçta
    ---------------
    Ama Barney gerçekten sevmişti Robin'i hem de ilk başta Ted'i arayıp izin almıştı hatırlarsanız Robin ile ekürü olduğu gün Ama daha sonra yatınca Ted yeterince kızmıştı zaten. . . Fkat sonra ne kadar sevdiğini görünce adam beleşten seks yapmayı bıraktı be ! Arkadaşlık budur bence , bu mezhebi genişlik değil sonuçta eski karın değil manitan ve sen artık onu tamamiyle gözünden çıkarmışın bir başkasına da acı çektirmene gerek yok bence . . .

• Onlar kurban olsunlar benim arkadaşlık ortamıma.Hiç istemem öyle bir ortam.
  • Bence biraz imkansız o.Barney-Robin,Ted-Robin,Ted-Barney çok karışık işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaoğlan

Lise arkadaşlarınla üniversite de aynı yere gitmeye bakar.

çok zor oluyor malesef
  • Yukarıda birkaç arkadaşın dediğine katılıyorum. Bizde öyle bir arkadaşlık olması zaten. Fazla rahat ve ahlak kavramıın biraz geri planda kaldığı bir ilişki var dizide. Tabi komik, orası ayrı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.