Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.967
Cevap
56
Favori
357.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde aslında başlama sebebim İngilizce geliştirmekti. ilk 3 sezon altyazisiz izledim fakat 4. Sezondan itibaren altyazi açtım. Bir yandan dinlerken bi yandan okuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Benimde aslında başlama sebebim İngilizce geliştirmekti. ilk 3 sezon altyazisiz izledim fakat 4. Sezondan itibaren altyazi açtım. Bir yandan dinlerken bi yandan okuyorum

Dizi mutlaka önce 1 kere alt yazılı izle, daha sonra alt yazısız izlersen daha iyi olur. Belki 3 sezon içinde bir kaç şey kaybettin diziyle ilgili, her şeyi dibine kadar keşfetmek gerekli.
  • 1 ay önce bütün sezonları bitirdim dizi bitince boşlukta hissettim kendimi resmen

Aynı şey daha önce breaking bad bitince başıma gelmişti.
  • Samed Bey kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yapcam. 6x18e geldim ve bitmesi yaklaştıkça üzülüyorum ayrica bölümlerde hep duygusal gidiyor

• quote:

Dediğiniz gibi yapcam. 6x18e geldim ve bitmesi yaklaştıkça üzülüyorum ayrica bölümlerde hep duygusal gidiyor

Sana önerim son bölümü izleme. Tabii ki izleyeceksin ama bunu diziyi daha bitirmemiş kişilere hep söylerim.
    Ne yalan söyleyeyim ben beğendim hocam. Ben duygusal ağırlığı ve hikayesi ağır bastığı için bağlanmıştım. Komik kısımlarda insanı karamsar yapmadığı için 1 ayda bitirdim tam istediğim ve tahmin ettiğim sondu.

• quote:

Ne yalan söyleyeyim ben beğendim hocam. Ben duygusal ağırlığı ve hikayesi ağır bastığı için bağlanmıştım. Komik kısımlarda insanı karamsar yapmadığı için 1 ayda bitirdim tam istediğim ve tahmin ettiğim sondu.

Hayırlı olsun. Ben son sezonun çok daha iyi yapılabileceğini düşünmekteyim, oldu bittiye geldi gibi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Son sezonun ilk yarısı çok kötüydü. O kadar kötüydü ki elime telefon alip oynamaya başlamıştım. Sonradan toparlandı. Son sezon galiba hiç gülemedim.

• quote:

Son sezonun ilk yarısı çok kötüydü. O kadar kötüydü ki elime telefon alip oynamaya başlamıştım. Sonradan toparlandı. Son sezon galiba hiç gülemedim.

Katılmaktayım, bir kaç olay dışında hiç de güldürücü olmadı. Tüm sezonu tek mekanda harcamalarının da bir etkisi var.

• 7.sezondayım yarısına gelmeme rağmen güldüğümü pek hatırlamıyorum burdan sonra bozuyor heralde

• Seni nasıl kıskanıyorum, anlatamam.
  • 45 tane komedi dizisi izledim. Friends 1, HIMYM 20.
  • Sağlam bir HIMYM fanı olarak Friends e başladım. Arkadan gelen gülme efektleri yüzünden dayanamayıp kapatmıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friends te HIMYM de iyi dizidir ikiside izlenmeli

• 3 gün 1 sezon bitti anladım dizi bitince boşluk olacak yavaşlayayım keşke bitmeseymiş devam ettiğini bilmek güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Sağlam bir HIMYM fanı olarak Friends e başladım. Arkadan gelen gülme efektleri yüzünden dayanamayıp kapatmıştım

ilk 2 sezon biraz öyleydi bende aynen böyle başladım. hatta himym-friends'de herkes friends diyor diye haksızlık yapılıyor diye düşünüyordum. sonra 5.sezondan rastgele bölüm açtım amanın bi anda himym gözümde çöpe dönüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Net bir şekilde Friends onu izleyince HIMYM de neymiş diyeceksin

Friends diyorsunuz da hocam , çağ farkı var o dizide ya allah için 1996 da başlamış . izleyeyim dedim , kıyafetler falan midem kaldırmadı hemen kapattim

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    96 değil 94. İlk başladığınızda biraz garipsiyorsun ama birkaç bölümden sonra alışıyorsunuz zaten. Bir de dizi 10 sezon sürdüğü için kıyafetlerin, teknolojinin, insanın yani bir nebze dünyanın değişimini izliyorsunuz. Bu da ayrı bir zevk katıyor.
  • Friends ile beraber en sevdiğim komedi
  • Son sezonlarda çok bozdu yaa.. Özellikle 8.sezonda 14.bölim hariç mimiklerin kıpırdamadı sayılır

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.