Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.968
Cevap
56
Favori
357.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

45 tane komedi dizisi izledim. Friends 1, HIMYM 20.

1 ve 19 arasını doldurur musunuz acaba

gidip güldür güldür falan yazacaksınız diye korkuyorum. tamam himym friends kadar efsane değil ama himym 3 ise friends 1 ya da 2dir. abartmayın.
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Buyrun.
    http://www.imdb.com/list/ls063061131/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Buyrun.
    http://www.imdb.com/list/ls063061131/

hocam ciddi ciddi the big bang theory'i himym'dan iyi mi buldunuz?

kisisel zevkler diyeceğim fakat cok ilginc. south park dahi tbbt'den daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    İkisinin de son 2-3 sezonu rezil. Ama arada TBBT yine iyi bölümler çıkartıyor. 9x11 gibi. Belki de dizinin en iyi bölümü. HIMYM ise rezil bir final sezonunu dünyanın en kötü 2 finalinden birini yaparak bitirdi. Ondan TBBT bi tık önde. Lakin daha 2 sezonları daha var. Böyle devam ederse zaten yerini kaybedecek.
  • Biraz önce HIMYM bitti. Yetkili birine sövnek istiyorum nerede bulabilirim?

• himm sayesinde ingilizcem bayağı gelişmişti. elemanları aralarındaki konuşmaları bana çok anlaşılır tane tane geliyordu. tavsiye ederim
  • Henüz final yapmamış olanlar açmasın.

Konu güncellendiği için gördüm ve aklıma yine o iğrenç final geldi. Bu dizinin finali resmen seyirciye hakarettir. Merlin diye bir dizi izliyordum. Finale gelmeden bıraktım. Forumdaki konusunda da final olduğunu görünce bakayım dedim. Himym, merlin kadar iğrenç bir final yaptı. Dizi tarihinin en rezil finallerinden biriydi. Final'e kadar dizi 8.5/10 Finali katarsanız 6/10
  • Hocam dizi bitine kadar ne himym hakkında bir şeye, ne oyuncular hakkında bir şeye bakmayın. En ufak fotograf bile spoiler olabilir. 6. sezondaysanız diyebilirim mesela ben 4. sezonda falan iken
    robinin gerçek ismini falan araştırırken robin ile barneyi birlikte bir fotografını görünce agır bir spoiler yemiştim

Finali düşünmeden sabırla bekleyin bence hocam her şey mümkün 9. sezonda sıkılabilirsiniz.
    Kimisi sevmez kimisi nefret eder ama ben finali sevmiştim.

• yeni sezon gelecek dediler yalanmıymış o şimdi ?
  • Efsane olabilecekken kestane oldu ama yinede güzeldi yalan yok

•  How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ
     How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 29 Ekim 2017; 0:34:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meyix

quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Hocam dizi bitine kadar ne himym hakkında bir şeye, ne oyuncular hakkında bir şeye bakmayın. En ufak fotograf bile spoiler olabilir. 6. sezondaysanız diyebilirim mesela ben 4. sezonda falan iken
    robinin gerçek ismini falan araştırırken robin ile barneyi birlikte bir fotografını görünce agır bir spoiler yemiştim

Finali düşünmeden sabırla bekleyin bence hocam her şey mümkün 9. sezonda sıkılabilirsiniz.
    Kimisi sevmez kimisi nefret eder ama ben finali sevmiştim.

Dogru diyosun hocam daha himym hakkinda hicbir sey arastirmam Etraf spoiler dolu.

Son birkac sezon sikici dediler, 7. sezonun yarisindayim ama sikilmadim. Hayirlisi bakalim. 1 ay icinde bitiririm sanirim.

Hocam 8-9 senemi verdim bu diziye . valla o haftada 1 bolumu resmen iple çekerdik . toplanır arkadaşlarla falan izkerdik . agir spoiler yemeden 2017 yılına kadar gelmende baya ilginç bir olay :)) 2014 de finali izlediğimde kendi kendime ulan ben 8-9 yil bu final içinmi bekledim desem de , dizi duygusal açıdan insani baya etkileyebiliyor. Bittiğinde ağladim yalan yok

• İlk bölümü izledim ve Barney'in kendini tekrar eden esprilerinden sıkılıp kapattım. Hikaye olarak da beni bağlayamadı. Umarım ileriki bölümler böyle değildir?
  • Vay be...Aylardır izlediğim diziyi az önce bitirdim.Rezalet bir 9.sezon sonrasında dizi hakkinda yazmak istediğim şeyler var :

Bu dizi sadece Robin üzerine kurulmuş.Robinle başlayıp Robinle bitiyor ve ayriyeten diğer karakterlerin kararları sorgulanırken Robin ne isterse o oluyor.Dizi hayatımda gördüğüm en iğrenç en bencil en gıcık karakterlerden biri.Bir sitede okumuştum "Mother sadece hikayedeki çocukları sağlamak için gerekli yumurtalık makinesi gibi kullanılmış" gibi birşey yazmışlardı ve hakikaten doğru.

Cristin Milloti gibi dünya tatlısı bir insan varken neden kadın gelir gelmez çat diye bitirdiler anlamadım.Ayriyeten kadını neden öldürdüler? Ne hastalığına yakalandı hiçbir şey belli değil.Birkaç saniyede öldürdüler karakteri durduk yere.Dizinin adı bile How i met your mother iken anneyi neden bu kadar kısa anlatmışlar çok şaşırdım.Finalde Ted'in kızının da söylediği gibi bu annenin değil robinin hikayesi olmuş.

Ayriyeten Barney'in çocuğu kimden ve devamında ne oldu vs. yine göremedik çok aceleye getirilmişti.

Neyse yine de Jason Segel'ın harikulade oyunculuğu,kendisi eşcinsel olmasına rağmen hiperseksüel hetero bir erkeği bu kadar iyi oynayan Neil Patrick Harris,Lily'nin "son of..." diyisini ve Marshall'la aşklarını,Barney'nin son model evini ve Star Wars robotunu,MacLarensi,sarı şemsiyeyi ve mavi kornoyu unutmayacağım.Bu arada Anneyi oynayan
    Cristin Milloti
    bana aşırı sempatik geldi.Çok tatlı kadın.

Son olarak yazmak istiyorum its gonna be Legen,wait for it,dary LEGENDARY!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63340B9F6 -- 3 Kasım 2017; 1:27:9 >

• Adi heryerde var diye yazdım ama sanırım oldu şimdi?

• 1080 p veya daha iyi kalitede nerden indirebilirim diziyi?

• güzel diziydi vesselam

günde 8-10 bölüm izlediğimi bilirim hey gidi lise günleri
  • quote:

Alternatif final. Fan yapimi degilmis bu arada, resmi, ama yeni sahne falan da yok.

Su da ananas olayi:

Bunun gibi silinmis sahneler var daha.

Yok artık . hocam bu ananas olayını çok merak ediyordum çok sağol ya

Varmı boyle başka sahneler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Alternatif final. Fan yapimi degilmis bu arada, resmi, ama yeni sahne falan da yok.

Su da ananas olayi:

Bunun gibi silinmis sahneler var daha.

Yok artık . hocam bu ananas olayını çok merak ediyordum çok sağol ya

Varmı boyle başka sahneler

How I Met Your Mother deleted scenes diye yazarsaniz cikar hocam.

Hatta bir tane daha koyayim soyle:

Finalde malum Ted ve Robin'in tekrar cikmaya baslamalari uzerine Marshall'i arayip haber veriyorlar. Lily Marshall'a iddia uzerine kazandigi parayi oduyor

Kralsın hocam

• geçen gün bitirdim gerçekten harika bir diziydi
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.