Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.967
Cevap
56
Favori
357.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sittingbull267

quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

Janis Martin - Bang bang galiba şarkının ismi yukarıda bir arkadaşın da yazdığı gibi . Bu şarkıyı bulup indiren var mı ?

Edit : Şarkyı şimdi Youtube'dan dinledim de , şarkı güzel ama Bang bangler dizide daha iyiydi Sonunda Marshall'ın tambur (adı tambur sanırım) ile girmesi de çok iyiydi

Ben indirdim istersen atabilirim. Ama dizideki nakarat kısımları çok daha güzel olmuş

Atarsan çok sevinirim

• birlerinin mutsuz olduğu ya da ayrılık acısı çektiği bölümlerden nefret ediyorum sezon finallerinde hep ayrılık oluyo o yüzden hiç bi sezon finalini sevmediğim gibi bu bölümü de pek beğenmedim bu tür bölümler gerçekten üzüyo beni sabaha kadar ağlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

birlerinin mutsuz olduğu ya da ayrılık acısı çektiği bölümlerden nefret ediyorum sezon finallerinde hep ayrılık oluyo o yüzden hiç bi sezon finalini sevmediğim gibi bu bölümü de pek beğenmedim bu tür bölümler gerçekten üzüyo beni sabaha kadar ağlıcam

Ağlıycak mısın

• bencede cok iyi bölümdü hatta bu sezonki "playbook efsanesi"ni bir kenara bırakırsak en cok akılda kalıcı olanıydı denilebilir. Evet turk kahvesinin bulundugu sahne iyiydi bir de kahveyi sıcak kalması icin metal alasım fincanda getirmeleri güzeldi acaba biz de mi böyle icsek bunun dısında Barney JLO ya hayırları sıralarken ben icimden evet evet diyordum ki TED AZMANI daha fazla dayanamayıp noktayı koydu

Barney den phantom manace e giden gönderme ise bence şahaneydi belli mi olur george lucasın canı sıkılır da bize ileriki yıllarda bir surpriz yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Awesome -- 9 Mart 2010; 22:39:40 >

• çok güzel bölümdü bence

barney'nin tabure sahnesinde çok güldüm

Jennifer hala baya iyi

• Gerçekten çok iyiydi baya güldüm.

Marshall çok iyiydi bu bölüm de, özellikle Robin taklidi ve Barney'nin evine dalınca Storm Trooper miğferine yumruk atması.
    JL'nin hiç bir fonksiyonu yoktu sadece adı vardı.
    Barney'in denize atlaması da çok güzel hareketti

Ayrıca dikkatimi çektide 17. randevuda işi pişirme ve 17. bölüm.
  • son iki bölüm süperdi arka arkaya izledim daha iyi geldi

• JL'nin kahve olayını kaçırmışım kaçıncı dakikadaydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyinTutulması -- 10 Mart 2010; 0:20:33 >
  • iyiydi ya

JL'de çok güzel hatun.

• barney ne güzel denize atladı ya

• ulan türk kahvesi demir fincandamı içilir yahuı

bang bang şarkısı güzelmiş hele önce marshall sonra ted sonra barney süper olmuş

barneyi suya atlayacak kadar ateşleyecek ne söylemiş olabilir acaba jenifer merak etmiyo değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

ulan türk kahvesi demir fincandamı içilir yahuı

aynen

madem yapıyonuz kitabına uygun yapın

• O kadın Jennifer Lopez miydi? Bilmiyordum. JL kim diyordum ben de.

Neyse genel olarak güzel bölümdü.

Bang bang sahneleri muhteşemdi. Barneyin evinde geçen sahne. Bu bölüm çok iyi toparladılar. Gelecek bölümlerde bu kadar iyi olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Ayrıca dikkatimi çektide 17. randevuda işi pişirme ve 17. bölüm.

süper yakalamışsın

Playbook bölümünden sonraki en iyi bölümdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehckelem -- 10 Mart 2010; 11:55:36 >
  • güzel bi bölümdü bence. Tedin yeah deyişi iyiydi baya :D bi de turkish coffee olayı komik valla turkiye diyince herkes begenmiş
  • Valla ben o kadar beğenmedim

ama

Marsall'ın Robin'in sesini taklit etmesi,
    ve Marshall'ın Stroomtrooper'ın kafayı indirmesi güzeldi Allah için

Bang bang'te dilime dolandı o yüzden sevmedim
  • sevmeyen bir tek ben varim sanırım
  • bence pek komik değildi ama duygusal bir bölümdü
    yabancılar zaten anca türk kahvesini ve lokumu bilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

bence pek komik değildi ama duygusal bir bölümdü

1 şey daha var..

Bir bölümde Robin koltuk altını ve bacaklarını traş etmemişti böyle gidersem Türk fahişelere benzerim mi ne demişti çok sinir olmuştum o zamandan beri Robin'e antipatim var. Türk deyince aklınıza kıl,yün mü geliyor ki ya sabır!

• quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

bence pek komik değildi ama duygusal bir bölümdü

1 şey daha var..

Bir bölümde Robin koltuk altını ve bacaklarını traş etmemişti böyle gidersem Türk fahişelere benzerim mi ne demişti çok sinir olmuştum o zamandan beri Robin'e antipatim var. Türk deyince aklınıza kıl,yün mü geliyor ki ya sabır!

Hayır o bölüm şöyleydi . Bir bölümde Robin kendine bakmayı bırakmıştı , sonra bir tane (doktordu sanırım doktor ile yemeğe çıktığı zaman adamdan acayip etkilenmiş ve Lily'i arayıp 'Lily hemen bıçak getir bacaklarımın kıllarını kesmem lazım Türk Lezbiyenlere benziyorum ' demişti . Hatta ss bile var bende

Bu arada bir şey daha var Marshall-Lily çiftinindi sanırım olası çocuklarına karşı isim ararlarken Ayla mı ne de düşünmüşlerdi ama orada bir şaka vardı

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.