Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.968
Cevap
56
Favori
357.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lily'i yıllar önce ilk Amerikan Pastası'nda görmüştüm hala oradaki mimikleri yapıyor.
  • Şimdi fragmanı izledim yeni bölüm güzel olucağa benziyor Umarım öyle de olur
  • Eski bölümleri izliyordumda ne kadar özlemişim ya.Keşke dizi eskisi kadar güzel olsa how I met your mother izlemeyi özledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter 

Eski bölümleri izliyordumda ne kadar özlemişim ya.Keşke dizi eskisi kadar güzel olsa how I met your mother izlemeyi özledim.

Kesinlikle.Sıktı artık bitirsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lev@

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter 

Eski bölümleri izliyordumda ne kadar özlemişim ya.Keşke dizi eskisi kadar güzel olsa how I met your mother izlemeyi özledim.

Kesinlikle.Sıktı artık bitirsinler.

Daha birde bunun 6.sezonu var.

Nerede ilk 3 sezon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 8 Mart 2010; 0:38:07 >

• duyduğuma göre barney ve robin ilişkisini izliyicelerden gelen baskılar sonucu ayrımışlar halk istememiş yakıştırmamış onları hiç hem arkadaşının aşkı durumuda varmış ne biliyorsunuz bu konu hakkında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laniakea -- 8 Mart 2010; 10:01:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

duyduğuma göre barney ve robin ilişkisini izliyicelerden gelen baskılar sonucu ayrımışlar halk istememiş yakıştırmamış onları hiç hem arkadaşının aşkı durumuda varmış ne biliyorsunuz bu konu hakkında ?

bencede saçma bi ikiliydiler
  • O kadar da kötü değil ya .Tabi ilk sezon kalitesini yakalayamadıkları bir gerçek ama sadece Barney için bile izlerim
  • Ne kadar kaldı
  • How.I.Met.Your.Mother.S05E17.Of.Course.HDTV.XviD-FQM
  • [ How.I.Met.Your.Mother.S05E17.720p.HDTV.x264-IMMERSE ] [ TV / Comedy ] [ Released 35m 12s ago [3/8/2010] ] [ 559.9MB in 12F ]

Yatmadan izliyim bari..
  • How.I.Met.Your.Mother.S05E17.Of.Course.HDTV.XviD-FQM
  • How.I.Met.Your.Mother.S05E17.HDTV.XviD-FQM
  • yok artık!
  • ne çabuk
  • Yuh.

• Yataktaki Lily kopardı beni. Bang Bang. Barney tarihe geçmiş oldu. Ted'in abaza gibi tabii deyişide iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 9 Mart 2010; 12:13:55 >

• 5x17

bang bang bang (dı) bang
    bang bang bang...

Barney takdire şayan dirayet gösterdi helal olsun. JL'i süründürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 9 Mart 2010; 12:18:07 >
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.