Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.968
Cevap
56
Favori
357.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel bir bölümdü.Bu sezonun hiç bir bölümünde bu kadar gülmemiştim...Marshall süperdi bu bölüm.
  • http://www.resimupload.com/ds164459521_barney.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hurco -- 10 Mart 2010; 21:27:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

Hayır o bölüm şöyleydi . Bir bölümde Robin kendine bakmayı bırakmıştı , sonra bir tane (doktordu sanırım doktor ile yemeğe çıktığı zaman adamdan acayip etkilenmiş ve Lily'i arayıp 'Lily hemen bıçak getir bacaklarımın kıllarını kesmem lazım Türk Lezbiyenlere benziyorum ' demişti . Hatta ss bile var bende

Evet hatırladım aynen öyleydi hocam.

Robin'in yanında getirdiği çocukta iyiydi, o bölümlerde özellikle Marshall koparmıştı beni..

• güzel bir bölümdü. pek bi güldüm yine.

ama ne için olursa olsun Barney'nin orda jennifer lopez'le yatmaktan vazgeçmesi pek de mantıklı gelmedi. Dayanamazdı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

bence pek komik değildi ama duygusal bir bölümdü
    yabancılar zaten anca türk kahvesini ve lokumu bilirler

Hamamı da unutmayalım
  • harika bi bölümdü JL hala muhteşem
  • Anlamıyorum insanlar bir dizide Türk kahvesinin geçmesine niye bu kadar seviniyorlar Yiğit özgürün aslında bu konuyla ilgili çok güzel bir iki karikatürü vardı

Eski tadı yok dizinin
  • S5E15

Fena bölüm değildi. Barney'in çıldırması süperdi, karar veremiyor kimle yatacağına.

S5E16

Ortalama bir bölümdü, fazla güldürmedi.

S5E17

Jennifer Lopez süperdi. Barney ile Robin arasındaki her şey bitmişken tekrar hortlattılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 11 Mart 2010; 22:47:44 >

• Yeni bölümde ne oalcakmış ? Bir de bu sezon kaç bölüm olacak 20 mi 22 mi ? Bir de bunların sezon arası ne kadar sürecek ?
  • Bu arada ana konudan baya bir saptılar son birkaç bölümdür. Sezon sonu yaklaştığı için artık ana konuya bir dönüş yapmalılar (anneyi bulmaya giden yol yani..).
  • Son sahne çok güzeldi harbiden
  • imdb'de bir haber vardı işte ted'in karısının gelecekteki yani yaşlı halini mi ne görecekmişiz galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

imdb'de bir haber vardı işte ted'in karısının gelecekteki yani yaşlı halini mi ne görecekmişiz galiba.

Ne zman ?
  • bugün vardı ana sayfadaydı ama kaldırmışlar himym sayfasına bakın işte vardır orada.
  • Dolu dolu süper bir ölümdü, sezonun en iyisiydi
  • Uzun zamandır bir HIMYM bölümüne bu kadar gülmemiştim, böyle devam eder umarım.

Robin'in yine "but umm" la başlaması süperdi. Marshall benim nazarımda bu dizinin en komik karakteridir.Hele o Star Wars göndermeleri yarıyo ya adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga. -- 14 Mart 2010; 0:39:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga.

Uzun zamandır bir HIMYM bölümüne bu kadar gülmemiştim, böyle devam eder umarım.

Robin'in yine "but umm" la başlaması süperdi. Marshall benim nazarımda bu dizinin en komik karakteridir.Hele o Star Wars göndermeleri yarıyo ya adamı

Evet bak o but umm ı yorumlamayı unutmuşuz . O da çok iyiydi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 14 Mart 2010; 11:27:34 >

• Bu sezon bidahaki bölüme bitecek diye bir şey duydum doğrumudur..??
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüçükKötüEjderha

Bu sezon bidahaki bölüme bitecek diye bir şey duydum doğrumudur..??

Her topicde de bu hikaye olmaya başladı Ne diyelim İnş. sezon finali dğeildir. . .
  • Son iki bölümüde dün izledim (16-17) güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.