Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.968
Cevap
56
Favori
357.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son sahnede Marshall'ın müzik aletini çıkarıp da şarkıya eşlik etmesi süperdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaoğlan

Güzel bölümdü hoşuma gitti.

Son sahnede Marshall'ın müzik aletini çıkarıp da şarkıya eşlik etmesi süperdi.

• Şahane bölümdü ama yine de son dakikada barney den bi atak beklerdim
  • I said Bang, Bang Bangity Bang, a Bang Bang Bangity Bang

böyle bir şarkı varmı? Arattım ama bulamadım sanırım sırf himym içinde söylenen küçük bir bölümdü.

Ekleme:
    Evet varmış Janis Martin - Bang bang
    Ama şarkıyı bulmak zor çünkü baya eski. Ki zaten dizideki kadar eğlenceli gelmedi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #berk -- 9 Mart 2010; 15:28:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sittingbull267

I said Bang, Bang Bangity Bang, a Bang Bang Bangity Bang

böyle bir şarkı varmı? Arattım ama bulamadım sanırım sırf himym içinde söylenen küçük bir bölümdü.

Bu mırıltı bilindik bi mırıltı gibi geldi bana, bang bang i üzerine koymuşlar ama şahane olmuş. Yardıran bölümlerden biri idi.
  • Sonunda güzel bir bölüm izledik. Çok güzeldi gerçekten güldüm baya. Bu arada şarkı surfing bird galiba.

Ahanda buda linki:http://www.youtube.com/watch?v=ZThquH5t0ow

• İyi bölümdü.Turkish coffee
  • Ben de iziliyim hemen
  • Hoşuma giden bir bölümdü:

Başından sonuna kadar gayet güzel bir bölümdü. Lopez ablamızın Türk kahvesini seçmesi de ayrı güzellikti. Ayrıca o bang bangler de diziye güzellik kattı. Son olarak da Barney'in kendisini tutması biraz garip oldu tabi
  • Gerçekten güzel bölümdü En kötü bölümümüz böyle olsun bundan sonra İnşaallaahh
    J Lo'nun bizim kahvemizi seçmesi , ondan önce dizide bizim kahvemizin olması güzeldi Bang bang de ayrı bir güzeldi , Marshall , Ted hepsi çok iyiydiler Lily'nin pek varlığı yoktu ama sanki . Son olrak Marshall'ın Robin'in sesini taklit ederek randevuyu kabul etmesi de güzeldi . O sahnede yanlışlıkla Robin'i de elledi ha
    Tebrikler How I Met Your Mother. . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 9 Mart 2010; 18:31:52 >
  • Janis Martin - Bang bang galiba şarkının ismi yukarıda bir arkadaşın da yazdığı gibi . Bu şarkıyı bulup indiren var mı ?

Edit : Şarkyı şimdi Youtube'dan dinledim de , şarkı güzel ama Bang bangler dizide daha iyiydi Sonunda Marshall'ın tambur (adı tambur sanırım) ile girmesi de çok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 9 Mart 2010; 18:39:28 >
  • Güzel bir bölümdü

Barney'in kusması ve denize atlaması süperdi
  • Güzel bölümdü.Barney olmasa bu dizi ne olurdu diye düşünüyorum.

JL oyunculuğu o kadar iyi olmasada görsellik vardı en azından poligonda robinle konuşurken dedim eyvah bunlar yine en baştan başlıyor diye ama korktuğum başıma gelmedi.Şarkıyıda beğendim.Marshall süperdi.
  • Bir an barneye üzüldüm.Güzel bölümdü.
  • Çok güzeldi

Barney süperdi gene özellikle kusma sahnesi çok güzeldi Bang bang süperdi ya bang bang önce marshall sonra ted katılıo en son barney ve coşuyolar bardaki sahneler Turkish Coffee Barney nin No taktiği denemesi

Güzel bölümdü güldürdü bayaa yazıcak pek çok şey var tebrik ettim inşallah böyle devam eder hep

• Çok güzel bölümdü. Özellikle Marshall'ın Robin'e yaptığı davranışlara çok güldüm bu bölümde. Benim gibi Barney ile Robin'in yakıştıklarını düşünen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

Janis Martin - Bang bang galiba şarkının ismi yukarıda bir arkadaşın da yazdığı gibi . Bu şarkıyı bulup indiren var mı ?

Edit : Şarkyı şimdi Youtube'dan dinledim de , şarkı güzel ama Bang bangler dizide daha iyiydi Sonunda Marshall'ın tambur (adı tambur sanırım) ile girmesi de çok iyiydi

Ben indirdim istersen atabilirim. Ama dizideki nakarat kısımları çok daha güzel olmuş
  • Barney üzerine kurulmuş bölümler daha bir güzel oluyor sanki gerçi ted üzerine pek yoğunlaşmadılar bu sezon ama fena bölüm değildi 1-2 yerde güldürdü inşallah geçen haftaki bir bölümle bir daha karşılaşmayız.
  • O kadar bölümden sonra herşeyiyle süper bir bölüm olmuş sonunda.
    Barneyin kusması,Türk Kahvesi, Marshallın telefonda taklit yapması, Büyük Randevu ve küçük domuzcuklu kısımlar güzeldi. Devamında böyle kaliteli şeyler izletirler umarım.

• Marshall'ın Storm Trooper'a yumruk attığı ve Imparator'a kızgın olduğu sahne güzeldi.

Fakat bu bölümü fazla beğenmedim.
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.