Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.968
Cevap
56
Favori
357.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lanet olsun . Beyler bu hafta yok galiba Next episode airs in:8d 4h 34m 8s. . . Bu arada bu sezon 19 bölüm olacak galiba o da Tue 2010-04-13 02:30 yani tekrar ara veriliyo 18.bölüden sonra ve sezon finali yapılıyo . Kaynak
  • çok saçma olur erken sezon finali olursa. sağlam bir sezon finaline de hazırlık yok ki bölümlerde , geçen sezon gibi bir şey olmadan bitirecekler galiba.
  • Böyle sürekli ara vericeklerse artık bu sezon gerçekten 19 bölümde bitecekse bitirsinler artık ya bu diziyi bu sezon adam akıllı bir izleyemedik sürekli ara 1 bölüm yayınlıyolar hemenn ara Tabii izlenme oranı düşer. . . Bence dizinin finaline kadar çekilmiştir , hali hazırdadır. . .
  • son bölüm çokmu güzeldi yoksa keyfim yerinde olduğu için mi çok güldüm acaba
  • divxplanette hareketlilik yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

divxplanette hareketlilik yok.

Yukarıda ki mesajıma bak. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost100

son bölüm çokmu güzeldi yoksa keyfim yerinde olduğu için mi çok güldüm acaba

cidden güzeldi
  • Bu hafta yine yok iyice sarpa sardı bu dizide 2 haftada 1 bölüm veriyorlar hayret birşey ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Bu hafta yine yok iyice sarpa sardı bu dizide 2 haftada 1 bölüm veriyorlar hayret birşey ya.

pff yine mi ya bugün bi chuck'a kaldık
  • iyice saçmaladılar artık ya mayısa finali denk getirecez diye toplamda 1 sezonluk ara verdiler neredeyse.. 2 bölüm gösterilip ara mı olurmuş? bide şu araları big bangle aynı haftaya denk getirmeleri yokmu gıcık oluyorum geçen arayıda aynı anda vermişlerdi..
  • Ulan son bölüm diye geçen haftaki big bangle how i meti yine indirmişim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

iyice saçmaladılar artık ya mayısa finali denk getirecez diye toplamda 1 sezonluk ara verdiler neredeyse.. 2 bölüm gösterilip ara mı olurmuş? bide şu araları big bangle aynı haftaya denk getirmeleri yokmu gıcık oluyorum geçen arayıda aynı anda vermişlerdi..

aynen
  • Next episode airs in:
    2d 7h 24m 23s
  • Next episode airs in:
    15h 3m 4s
    Dizinin açılış müziğini özledim valla
    Son 1 gün
  • her bölümden sonra ara vericekler galiba

Umarım bu 1 haftalık ara işe yaramıştırda bomba gibi bi bölümle gelirler yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

her bölümden sonra ara vericekler galiba

Yarından sonraki bölüm 20 gün sonra. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

quote:

Bu ne ya artık hoşafını çıkardılar gerçekten...

Yapamıyosanız bitirin kardeşim Çok büyük bir HIMYM fan'ı olmama rağmen bunları dedirtiyolar ya adama vallaha helal olsun

• quote:

quote:

quote:

Yapamıyosanız bitirin kardeşim Çok büyük bir HIMYM fan'ı olmama rağmen bunları dedirtiyolar ya adama vallaha helal olsun

Al benden de o kadar. . .

• Valla ben diziyi 3-4 günde bitirmiştim 5. sezon 12. bölüme kadar. Ve benim en sevdiğim diziler arasında başa oturuyordu nerdeyse. Bitince deli gibi aynı tarz dizi aradım. Friends dizisini buldum. 10 sezonu izledim ve dedimki himym halt etmiş. Eğer alternatif arayan varsa kesinlikle tavsiye ederim. Esas mesele de bu aralar oldu.Hhiç ara vermeden devam etse yine keyifle izlerdim ama kaç aydır 2-3 bölüm izleyebildiğim için içimdeki himym sevgiside uçtu gitti, bitse bir dakka üzülmem.
  • quote:

quote:

quote:

+1

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.