Şimdi Ara

Hotbird dışında önereceğiniz bir uydu var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar hotbird uydusu kullanıyorum ama hiç memnun değilim çünkü hepsi şifreli ve saçma sapan kanallar mevcut önereceğiniz bur uydu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Astra tavsiye ediliyor. Eurosport BBC World News HD açıkmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Astra 19.2 derece doğu(E) uydusunda şifresiz yayın yapan geneli Almanya yerel kanallarından oluşan ama Avusturya kanalları da şifresiz olarak bulunuyor çoğu sd yayın ama Turksat uydusunda ki sd yayınlarla kıyaslamayın sd kanalların bir çoğunun bitrate değeri 4 ila 6 mbps oranında ve hepsinde kaliteli içerikler bulunuyor hele birde Almancanız varsa sizin için tam bir keyif kanalı diyebilirim. Benim Almancam olmadığı halde yayınlardan keyif alıyorum çünkü içeriklerin çoğu sansürsüz bazen rtl kanallarında realty programları oluyor yani gerçek hayatta yaşayan insanların başına gelen olayları inceleyen detektifvari programlar oluyor işte o tarz programlarda mağdur olan insanın yüzü blurlanıyor onun haricinde hiçbir filmde dizide hatta çizgi film de sansürün s'sine rastlayamazsınız. İşte bu yüzden hangi kanalı açsam izlerken keyif alıyorum :) kesinlikle tavsiye ederim Astra 19.2 derece doğu(E) uydusunu

İkinci tavsiye edeceğim uydu ise Eutelsat 16A 16 derece doğu(E) uydusudur. Eğer uydu cihazınız internete bağlanabiliyorsa ve cccam server bilgisine sahipseniz bu uyduda Türkçe dil seçenekli ama şifreli hd kanallar bulunuyor. ayrıca yine aynı uyduda yine şifreli Türk dizilerini yayınlayan kanallar bulunuyor sd ve hd karışık ama dediğim gibi bu kanalların hepsi şifreli ve yalnızca cccam server ile açılıyor maalesef.

Üçüncü ve son olarak tavsiye edeceğim uydu Thor 0.8 derece batı(W)uydusudur. Bu uyduda discovery network kanalları Türkçe dil seçenekli üsteli 5.1 dd olarak. Ama maalesef powervu şifreli o şifreyi çözdüğü söylenen uydu cihazları varmış ama ben açıkçası pek güvenmiyorum o cihazlara bu yüzden kimseye de önermiyorum. Öte yandan History channel ve BBC Earth kanalları da Türkçe dil seçenekli olarak yayın yapıyor ancak bu kanallar da maalesef cccam server ile açılan kanallar. Yani uzun lafın kısası size önerebileceğim en ideal uydu Astra 19.2 derece doğu(E) uydusudur gerçekten kaliteli kanallara sahip çok değerli bir uydudur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 26 Haziran 2020; 5:55:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardıç Tunç

Astra 19.2 derece doğu(E) uydusunda şifresiz yayın yapan geneli Almanya yerel kanallarından oluşan ama Avusturya kanalları da şifresiz olarak bulunuyor çoğu sd yayın ama Turksat uydusunda ki sd yayınlarla kıyaslamayın sd kanalların bir çoğunun bitrate değeri 4 ila 6 mbps oranında ve hepsinde kaliteli içerikler bulunuyor hele birde Almancanız varsa sizin için tam bir keyif kanalı diyebilirim. Benim Almancam olmadığı halde yayınlardan keyif alıyorum çünkü içeriklerin çoğu sansürsüz bazen rtl kanallarında realty programları oluyor yani gerçek hayatta yaşayan insanların başına gelen olayları inceleyen detektifvari programlar oluyor işte o tarz programlarda mağdur olan insanın yüzü blurlanıyor onun haricinde hiçbir filmde dizide hatta çizgi film de sansürün s'sine rastlayamazsınız. İşte bu yüzden hangi kanalı açsam izlerken keyif alıyorum :) kesinlikle tavsiye ederim Astra 19.2 derece doğu(E) uydusunu

İkinci tavsiye edeceğim uydu ise Eutelsat 16A 16 derece doğu(E) uydusudur. Eğer uydu cihazınız internete bağlanabiliyorsa ve cccam server bilgisine sahipseniz bu uyduda Türkçe dil seçenekli ama şifreli hd kanallar bulunuyor. ayrıca yine aynı uyduda yine şifreli Türk dizilerini yayınlayan kanallar bulunuyor sd ve hd karışık ama dediğim gibi bu kanalların hepsi şifreli ve yalnızca cccam server ile açılıyor maalesef.

Üçüncü ve son olarak tavsiye edeceğim uydu Thor 0.8 derece batı(W)uydusudur. Bu uyduda discovery network kanalları Türkçe dil seçenekli üsteli 5.1 dd olarak. Ama maalesef powervu şifreli o şifreyi çözdüğü söylenen uydu cihazları varmış ama ben açıkçası pek güvenmiyorum o cihazlara bu yüzden kimseye de önermiyorum. Öte yandan History channel ve BBC Earth kanalları da Türkçe dil seçenekli olarak yayın yapıyor ancak bu kanallar da maalesef cccam server ile açılan kanallar. Yani uzun lafın kısası size önerebileceğim en ideal uydu Astra 19.2 derece doğu(E) uydusudur gerçekten kaliteli kanallara sahip çok değerli bir uydudur. :)
    Powervu da önerilmeyecek bir şey yok. 5 yıldır kullanıyorum.
    Biss şifre gibi.

ayda 1 şifre değişir saymadım ama 10-15 arası karakter içeren tek satırlı basit bir şifre. Ve internete de bağlı olmaya da gerek yok.

Powervu, tandberg Biss cw statik şifre çözemeyen, cccam desteklemeyen cihaz düz kullanıcı içindir onunda Avrupa uydusunda işi pek olmaz anca şifresizhaber kanallarına bakabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

Powervu da önerilmeyecek bir şey yok. 5 yıldır kullanıyorum.
    Biss şifre gibi.

ayda 1 şifre değişir saymadım ama 10-15 arası karakter içeren tek satırlı basit bir şifre. Ve internete de bağlı olmaya da gerek yok.

Powervu, tandberg Biss cw statik şifre çözemeyen, cccam desteklemeyen cihaz düz kullanıcı içindir onunda Avrupa uydusunda işi pek olmaz anca şifresizhaber kanallarına bakabilir.

Alıntıları Göster
    Kullandığınız uydu alıcısı hala piyasada satılıyor mu ? Şayet eğer satılıyorsa o cihaza bir şans verebilirim madem ki 5 yıldır sorunsuz kullanıyorsunuz sizde sorun çıkmadıysa belki bende de sorun çıkmaz belki bu sayede bu tür cihazlara olan ön yargımda bir nebze kırılmış olur. Sonuçta insanların ön yargılarını kırmak onlara istediklerini en düzgün ve kaliteli bir şekilde vermekten geçiyor. Benim zihin yapım bu yönde. Kaliteli ve düzgün gibi gösterip tamamıyla kişilerin heveslerini ve paralarını sömüren insanlar ne yazık ki beni bu zihniyete itti!.

• hiç bir uyduyu önermiyorum bu ip tv çıkalı uydu teknolojileri işi öldü 30 tl 'ye 1 aylık ip tv üyeliği alıyosun
    valla binlerce kanal geliyor karşına .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardıç Tunç

Kullandığınız uydu alıcısı hala piyasada satılıyor mu ? Şayet eğer satılıyorsa o cihaza bir şans verebilirim madem ki 5 yıldır sorunsuz kullanıyorsunuz sizde sorun çıkmadıysa belki bende de sorun çıkmaz belki bu sayede bu tür cihazlara olan ön yargımda bir nebze kırılmış olur. Sonuçta insanların ön yargılarını kırmak onlara istediklerini en düzgün ve kaliteli bir şekilde vermekten geçiyor. Benim zihin yapım bu yönde. Kaliteli ve düzgün gibi gösterip tamamıyla kişilerin heveslerini ve paralarını sömüren insanlar ne yazık ki beni bu zihniyete itti!.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle uydu cihazımı önerMİyorum.

Redline ts plus 5000 ci kullanıyor ve önermiyorum.

Benim söylediğim Powervu gibi basit şifrelemeyi çözen kaliteli cihazlar da vardır.

Bu cihazla Astra 4.8e deki discovery europe kanallarını powervu ile açıyorum. Discovery Science europe da gömülü inglizce altyazı var. Ordan altyazısına kadar kayıt yapıyorum

Tandberg de çözüyor malum 6 kanal.

Telefondan mobil internet veriyorum aliexpress den aldığım Cccamle yabancı Kanalları açıyorum.

En önemlisi belgesel arşivi yapıyorum 2 tb'a yakın belgesel var. Usb diske kayıt yapıyorum. ***Bu kısım cihazdan bağımsız Tiny media manager la info, poster, fanart bir çok kısmını tamamlıyor uzun vadeli hedefim kodi ye uygun arşiv yapıyorum. ***

Modül girişi var dsmart modül kullanıyorum. Daha önce tivibu da kullandım.

8 li disqec taktım Türksat harici 6 yabancı uydu (thor 0.8w,Astra 4.8e, Hotbird 13e, eutelsat 16e, Astra 19.2e ve Astra23e) izleyebiliyorum.

İlk harici uydu alıcımdır. 5 yıldır kullanıyorum bazı kısıtlamalarından arada arıza çıkarmasından dolayı önermiyorum ama baya baya kullanıyorum bu cihazı.

Yüksek hızlı fiber internetim vs olsaydı iptv yi denerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

Kesinlikle uydu cihazımı önerMİyorum.

Redline ts plus 5000 ci kullanıyor ve önermiyorum.

Benim söylediğim Powervu gibi basit şifrelemeyi çözen kaliteli cihazlar da vardır.

Bu cihazla Astra 4.8e deki discovery europe kanallarını powervu ile açıyorum. Discovery Science europe da gömülü inglizce altyazı var. Ordan altyazısına kadar kayıt yapıyorum

Tandberg de çözüyor malum 6 kanal.

Telefondan mobil internet veriyorum aliexpress den aldığım Cccamle yabancı Kanalları açıyorum.

En önemlisi belgesel arşivi yapıyorum 2 tb'a yakın belgesel var. Usb diske kayıt yapıyorum. ***Bu kısım cihazdan bağımsız Tiny media manager la info, poster, fanart bir çok kısmını tamamlıyor uzun vadeli hedefim kodi ye uygun arşiv yapıyorum. ***

Modül girişi var dsmart modül kullanıyorum. Daha önce tivibu da kullandım.

8 li disqec taktım Türksat harici 6 yabancı uydu (thor 0.8w,Astra 4.8e, Hotbird 13e, eutelsat 16e, Astra 19.2e ve Astra23e) izleyebiliyorum.

İlk harici uydu alıcımdır. 5 yıldır kullanıyorum bazı kısıtlamalarından arada arıza çıkarmasından dolayı önermiyorum ama baya baya kullanıyorum bu cihazı.

Yüksek hızlı fiber internetim vs olsaydı iptv yi denerdim.

Alıntıları Göster
    Redline uydu alıcıları çok kaliteli cihazlar 5 yıldır kullandığınızı söylüyorsunuz normaldir arıza çıkarması bir zamanlar yetişkin kanallarını internete ihtiyaç duymadan açan cihazdan bahsediyoruz ki şu an da dahi powervu gibi şifreyi çözen bir cihaz benim kullandığım vu+ duo bile stream olmadan çözemiyor o powervu şifrelerini sanırım redline serilerine bir göz atma vakti gelmiş Neyse arkadaşın konusu saptırmayayım forumun öneriler kısmında bir araştırma yapayım verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim @ayhan515

• Merhaba
    Kesinlikle Thor w 0.8 uydusunu tavsiye ederim. Hem Türkçe belgesel kanalların olması hemde futbola dair bir çok kaliteli kanalın olması ile favori uydum diyebilirim.
    Bu kanalların tamamı tabiki şifreli. Yukarıda arkadaşlar bahsetmiş cccam ve Powerwu ile şifrelenmiş kanalları izlemenin yolu uyumlu uydu cihazından geçiyor.
    Sungate Titan ip TV sanırım önümüzdeki hafta satışa çıkacak. Tahmini fiyatı 350-400 TL gibi olacak. Bu cihazı bekleyen biri olarak sizede tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUNEY_97 -- 7 Temmuz 2020; 16:6:49 >
  • ucuz ip tv destekli uydu alıcısı arıyanlara tavsiyem next 64 fiyatı 100 tl tam 10 bin ip tv kanal kapasitesi var emu poverwu ccam destekli

• Konuyu güncellesek zira 2023 bitiyor hotbird yerine ne tavsiye edersiniz uydu yönünü neye ayarlasak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.