Şimdi Ara

Turksat 4A Güncel Frekans Listesi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar güncel türksat frekansları ile yaklaşık 11 tane sitesinde ve benim uydumda da mevcut olan tüm frekansların sinyal gücü ve kalitesi çok düşük olduğundan diye düşünüyorum arattıgımda hata verip kanal bulmuyor ne yapmam gerekiyor.Sinyali ve sinyal kalitesi yüksek uydu üzerinde kayıtlı olan frekansları arattıgımda ıse topu topu 20 kusur kanalı buluyor sadece Atv ntv tv8 star ülke tv dmax tlc bırkaç tane daha vardı ama hatırlamıyorum.Sadece bu kanallar çıkıyor.Antende sorun olsa bunlar da çekmez ama diğer trt kanal d felan bunların hepsini manuel de denedım ama sinyal yok frekanslarını doğru girdiğim halde.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Marka Next Minix HD Pembe.Hdd ile güncel kanal listesini atayım dedim HDD yi görmedi bi onu deneyemedim.

• 12380 V 27500 3/4 bu frekansı şebeke tarama açık deneyin bi. Ayrıca evde başka tv var mı? Aynı anda açık olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt

Bunu denedim olmuyoır sinyal %2 snyal gücü 10.Evde başka tv yok bir değişiklik de yapmadım bir anda bazı kanallar sinyal yok demeye başladı bende resledim hepsini silip baştan kurayım dedım şimdi saydığım kanalları 11300 kusur V 6000 gıbı frekansda buldu oto aratmada :S..120 TP listesinden sadece 3 unde sınyal gosterıyor 60 a 60 oranla diger tp lerin hepsi sinyal kalitesi cok düşük.

• ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt

Çanağa ince ayar yaptırın o zaman, başka aklıma gelen bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

12380 V 27500 3/4 bu frekansı şebeke tarama açık deneyin bi. Ayrıca evde başka tv var mı? Aynı anda açık olan?

Bu frekans değerlerinin dışında başka bir frekans değeri sözkonusumu acaba.çünkü bende bu değerler ile 23 kanal buluyor.türksat 2a/3a bende ki uydu

• ahmedov_34 A kullanıcısına yanıt

12423 H SR:30000 FEC:3/4

Bir de bunu deneyin ama şebeke tarama açık konumda olsun mutlaka

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.