Şimdi Ara

lnbnin bozuk olduğu nasıl anlaşılır? acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
14.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar diğer konumda da söz ettiğim gibi turksat'ı bulamıyorum bir türlü acaba lnb mi bozuk dedim çünkü lnbnin önüne elimi koyunca sinyal kesilirdi daha önceki kurulumlarımda ama şimdi sinyal her zaman %50 kalite de bir 0 bir 34 oluyor ama görüntü yok. hotbirdden bir kanal açtım, lnbyi hotbird konumuna getirdim ve çanağı hotbirde çevirdim daha çanak turksat konumundayken sinal seviyesi %50 kalite yine %34 bu nasıl olabilir? alıcım sağlam ondan eminim. lnbyi bit pazarından yeni aldım ama hiç bozuk lnb görmedim şimdiye kadar bozuk olanı almış olma ihtimalim olabilir mi? lnb universal bu arada. lütfen arkadaşlar bunu çözmem lazım aklınıza ne gelirse yazın düşüncelerinizi çok merak ediyorum. şimdiden teşekkürler

• aynı sorun bende şimdi.boşu boşuna lnb almış olmayayım diyorum.lnb niz mi arızalıymış acaba..lnbnin önüne engel koyuyorum.sinyal hep %40 ta
  • evet lnb arızalıymış geri götürdüm değiştirdi sağolsun... boşuna 2 gün ayarlamaya çalıştım o bozuk lnb ile.diyorum bende mi sorun var. yeni lnb ile 10 dkda ayarladım yani bende sorun yokmuş
  • ben bugün yeni bir lnb aldım botech in 10 tllik..herhalde onunda bozuk olma ihtimali yoktur..sanırım başka bir sorunum var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.