Şimdi Ara

TAM TARAMA VE KÖR TARAMA HAKKINDA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
42.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, receiver(uydu alıcısı) cihazlarımızdaki tam tarama ve kör tarama farkı nedir? yeni bir cihaz aldım kör tarama özelliği var, tam tarama veya kör tarama ile turksat uydusuna yeni eklenen bir kanalı, receiver (uydu alıcısı) tp listesinde olmasa bile bulabilir mi?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Kör tarama bütün uyduyu tarıyor frekans vermeden ve birkaç yerde söylenene göre feed yayınları da buluyormuş bizdeki cihazdada var bu özeellik ama hiç denemedim denemek gerek

Bir forumda bulduğum bilgi:
    Kör tarama cihazlarda frekans girmeden tarama yapınca o uydudan gelen bütün frekansları bulması,genelde normal yayınların yanında feed yayınlarını da bulabilmesi anlama gelir.Feed yayını kanal merkezlerine geçilen ham görüntülerdir.Şebeke arama açıkken yaptığımız taramalar da,uydunun cihazda olan belli frekanslarda uydudan yeni çıkan frekansları otomatik olarak cihaza yüklenmesidir.
  • bu kor tarama hangı cıhazlarda var benım cıhazım goldmaster sat-10900 modelı bu rıceverda varmı ben kanalturk ve bazı kanalları bulamıyorum...
  • ben kör tarama yaptım eutelsat üzerinden digiturk dışında bir çok kanla çıktı xxx kanallar ble var nasıl oluyor anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.