Şimdi Ara

Hoşlandığım kıza borç para verdım parayı gerı ısteyemıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoşlandığım kıza borç para vermiştim nerdeyse 1ay oldu şuan ıstemeye çekınıyorum ama ıstıcem kararlıyım zaten bana karşılıkta vermedı parayı aldığımda yol verıcem tabı ısteyebılırsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veyseldln -- 15 Ocak 2015; 3:32:30 >

• kızdan para mı istenir laa.
  • g.o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şunu bi başarsan bi kırsan bu durumu bundan sonra herkese yol verirsin ve seni üzenlere izin vermezsin
  • hoşlanıyorsan para vermeyeceksin
    para veriyorsan hoşlanmayacaksın . bunlar bir paradoks dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

hoşlanıyorsan para vermeyeceksin

kıza para verdığim zamanlar yenı tanışmış sayılırdık takıldığı yerlere, konuşmasına bakarak gerı vermezse başka turlu alırım dıe duşunmustum ama oda olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VyS1994

quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

hoşlanıyorsan para vermeyeceksin

kıza para verdığim zamanlar yenı tanışmış sayılırdık takıldığı yerlere, konuşmasına bakarak gerı vermezse başka turlu alırım dıe duşunmustum ama oda olmadı

ne kadar verdin miktar olarak . hani başka türlü almanın karşılığını verebilecek bir miktarsa problem yok

• rebelboy026 kullanıcısına yanıt
    60tl verdım benım gıbı unıversıte ögrencisi için nerdeyse 4 5 gunluk harçlık sayılır :) dıger turlu denedımde şuanlık başka turlu alma şanşım yok gıbı
  • Çok vermişsin kardeş kıza söyle kredi çeksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Çok vermişsin kardeş kıza söyle kredi çeksin.

kardeş mıktarı önemsiz ben bu yaşıma kadar bundan daha buyuk paralar kaybettığım oldu sorun degıl almasamda, ama borçuna sadık olmayan ınsanlara gıcık oluyorum isterlerken canım tatlım kardeşım aldıktan sonra sankı benden para almamış +olarak kıza sinir olmaya başladım davranışlarına fılan ılışkıyı kescem onla barı gıderken paramı alırsam guzelce dostlarımla yerım onda kalıcagına.
  • sende aynı miktarda borç iste unutmuşsa sende alır unutursun aklındaysa da yine en iyi yöntem bu olur
  • Seninki yine iyi ben dünyanın en çirkin erkeğine 50 tl vermiştim geri isteyemedim. Sen yine hoşlandığın kıza vermişsin
  • raunk kullanıcısına yanıt
    +1
  • ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.
  • kızdan para mı istenir sen nası erkeksin
  • quote:

quote:

Orijinalden alynty: raunk

Çok vermi?sin karde? kyza söyle kredi çeksin.

Gece gece bitirdin beni hocam.

• Adama bak hayasız herif utanmadan konusunu açıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzil kullanıcısına yanıt
    +1
    İmza da iyi ekranı siliyorum elimle :D
  • quote:

Bir insan bir şey ısmarlayasım varsa 100 200 harcarım hiç umurumda olmaz. Ama borç olarak 5 tl verdiysem aynen geri alırım.

Bu güne kadar şahıstan hiç borç almadım ama 1 tl bile alsam aynen geri öderim Miktar önemsiz.
  • 60 TL madem senin bütçen için yüksek bir meblağ niye verdin ? kız da 1 ay olmuş hala geri ödemiyorsa karakterini ortaya koymuş zaten o yüzden parayı direkt isteyebilirsin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.