Teğmen
27 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar çok kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum max bütçem 4000 tl
son 1-2 aydır 2000'lerin müziğine çok fazla sardım arkadaşlar kendimce bir playlist oluşturdum ama çok fazla şarkı yok sizinde listeye eklemek istedikleriniz varsa söyleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/playlist?list=PLY2YLio0-78jfgiB3MIUphYP7tzg2dYPi
evet dün saat 7 civarlarında pewdiepie canlı yayınının esnasında 2 kişi odayı basıyor ve başına çuval bağlıyorlar sonra yayın kesiliyor

https://www.youtube.com/watch?v=WU9uOYHoQ-s
support oynarken nelere dikkat etmeliyiz beyler incelikleri nelerdir oyunun içinde neler yapması gerekiyor genelde oynadığım herolar alistar morgana soraka annie tavsiyeleriniz neler?
bizden daha zekiler daha beceriklililer o zaman insanlardan farkları ne yada yapay zekalı robotların çıkmasını engelleyen ne?
beyler üst kattaki komşudan sürekli bir bağırış bir çağırış sesleri geliyor galiba 3 tane kızları varmış üst kattaki ailenin 15-16 yaşlarında anneleri yatalakmış bu kızlar sürekli babalarıyla kavga halindeler ve sürekli birşey atıyorlar bağırıyorlar napmam lazım beyler
beyler genelde sup oynuyorum ama şampiyon seçimini neye göre seçmem lazım mesela genelde oynadıklarım soraka morgana alistar annie çoğu zaman kafama göre seçiyorum ama bazen çok iyi oynasamda o oyunlarda şampiyon seçimi yüzünden yenildiğimiz çok belli oluyor mesela siz olsaydınız bu söylediğim 4 heroyu hangi durumlarda seçerdiniz ?
altın 5 bitirmiştim sezonu 7 galibiyet 3 yenilgiyle silver 4 e attı sizce normalmi?
evet dereceli maçımda 4 e 0 gidiyorum alt koridorun kulesini almışız ejderide aldık herşey çok güzel demi ama bir bakıyoruz takım geri dönerken 2 andaval adam kovalama peşinde ölmeleri sonucunun ardından orta kullerin düşmesiyle gelen moral bozukluğunun ardından yine haritaya bakmayan arkdaşlarımız kendilerini ilah zannedip wardsız haritada dolaşıp ölmeleri sonucu kaybettiğimiz maç sinirden küfür edicem edermiyorum töbe töbe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 955
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 21.686 (Bu ay: 138)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 602 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.