Şimdi Ara

Hoover çamaşır makinası alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
35.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocuğumuz olacak yer sıkıntımızdan ötürü kurutmalı çamaşır makinası bakıyoruz; Hoover 11 kg. Yıkama 7 kg. Kurutma Kapasiteli A Sınıfı Çamaşır Makinesi - WDYN11746PG alınır mı fiyat olarak 1700TL seviyelerinde, özellikleri oldukça iyi, hem kurutma hem de yıkaması A sınıfı ama marka olarak bilemedim? Önerir misiniz eğer önermesseniz alternatif marka ve model ne alabiliriz?

• forumu biraz araştırır özellikle candogan62 beyin yorumlarını okursanız, alınmaması gereken bir marka olduğunu anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle76

Çocuğumuz olacak yer sıkıntımızdan ötürü kurutmalı çamaşır makinası bakıyoruz; Hoover 11 kg. Yıkama 7 kg. Kurutma Kapasiteli A Sınıfı Çamaşır Makinesi - WDYN11746PG alınır mı fiyat olarak 1700TL seviyelerinde, özellikleri oldukça iyi, hem kurutma hem de yıkaması A sınıfı ama marka olarak bilemedim? Önerir misiniz eğer önermesseniz alternatif marka ve model ne alabiliriz?

İlla kurutmalı çamaşır makinesi almak istiyorsanız sakın Hoover almayın onun yerine Arçelik veya Beko alın derim eğer bütçeniz el veriyorsa Bosch veya Siemens ede bakabilirsiniz.
  • Electrolux'de alabilirim aslında şu an kullandığımız makinada bu marka, 7 yıldır kullanıyoruz şimdiye kadar hiç sorun yaşamadık...Siemens'e de baktım onların kurutma sistemi farklı dediler su ile kurutmuyormul ancak kapasiteleri 7/4 o da aklıma yattı çevreci biriyim kurutma için her seferinde 100 litre üzerinde su kullanmak bana mantiklı gelmiyor.
  •  Hoover çamaşır makinası alınır mı?

Herkeste bir ön yargı oluşmuş gidiyor.
    Ürünü 1399TL´ye teknoloji mağazasından adrese teslim aldım. 85TL´ye +4 yıl garanti yaptırttım. 7 yıl garantiside oldu. 10 yıl motor garantiside var. İtalya´da üretilmiş.

Sessiz, kullanışlı, yorgan modu, spor modu, hızlı yıkama modlarıyla yetiyor şu anda.

İlerleyen zamanda bir sıkıntısı olursa onuda buradan aktaracağım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başar Zeki
    Herkeste bir ön yargı oluşmuş gidiyor.
    Ürünü 1399TL´ye teknoloji mağazasından adrese teslim aldım. 85TL´ye +4 yıl garanti yaptırttım. 7 yıl garantiside oldu. 10 yıl motor garantiside var. İtalya´da üretilmiş.

Sessiz, kullanışlı, yorgan modu, spor modu, hızlı yıkama modlarıyla yetiyor şu anda.

İlerleyen zamanda bir sıkıntısı olursa onuda buradan aktaracağım!

bizde almyı düşünüyoruz teknosa da bugün gördük fazla özellik düşük fiyat ama güven problemi vr inşllah bi problem çıkarmaz hayırlı olsun çok acelemiz yok ben seni takipteyim hocam

+bulaşık makineside düşünğyoruz on iki progrmlı ama onunda tipi kötü yinede albiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraco -- 26 Ağustos 2013; 20:58:44 >
  • buraco B kullanıcısına yanıt
    Samsung DW-FN320T

1 yıl 2 aydır bu makineyi kullanıyoruz. Tasarımı, yıkaması, tüketimi, katlanır rafları (alt sepet ve üst sepette), sessizliği, yarım yük yıkamasıyla gayet memnunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başar Zeki -- 26 Ağustos 2013; 22:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başar Zeki

Samsung DW-FN320T

1 yıl 2 aydır bu makineyi kullanıyoruz. Tasarımı, yıkaması, tüketimi, katlanır rafları (alt sepet ve üst sepette), sessizliği, yarım yük yıkamasıyla gayet memnunuz

tavsiyeniz icin tsk ederim bunuda araatirma listesine aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoover bir Hotpoint'ten veya Vestel'den iyi; ancak bana göre alınmaz. Zaten satıldığı bir mağazaya girip basitçe incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Neden önermediğimi de açıklayayım:
    -Ana kart yazılımı ağır
    -Plastik malzemesi çok kötü
    -Kazan presli ve rulman kalitesi iyi değil. Kısa zaman sonra bir rulman arızası ile makine ile vedalaşmanız olası.
    -Yıkama+kurutmada 150lt su harcıyor.
    -Dengeleme esnasında dengesiz yüklerde kazan sağa-sola çarpabiliyor.

Kısacası bütçeyi artırma şansınız varsa kesinlikle daha iyi olan ürünlere bakın.

Sadece ucuz olduğu için satılabilen Vestel, Hotpoint, Hoover, Arçelik gibi cihazların kurutmalı modelleriyle vakit kaybetmeyin.

Kurutmalılarda bana göre kalite sıralaması:

Miele>AEG>Electrolux>LG F14A8RDS5>Bosch/Siemens>LG 8kg serisi

Bütçenizi çok fazla artıramıyorsanız kurutma makinesini ayrı alabilir veya LG'nin 8kg modellerinin kampanyalarını takip edebilirsiniz.

2000TL civarı bütçeniz varsa EWW1486HDW, 2400TL civarı bütçeniz varsa L87695WD almanızı öneririm.
  • Peki Siemens/Bosch önerir misiniz üstelik kurutmada hava kullanıyor ve Samsung hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle76

Peki Siemens/Bosch önerir misiniz üstelik kurutmada hava kullanıyor ve Samsung hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bosch/Siemens'in 2 dezavantajı var. Birincisi kurutma kapasitesi 4kg, ikincisi klasik sessizlik iddiası olmayan fırçalı motora sahip. Bu saydığım 2 madde sizin için sorun oluşturmayacaksa Bosch/Siemens'ten memnun kalırsınız. Yıkama süre esnekliği ve kalite olarak iyi. Dediğiniz gibi su kullanmaması da büyük artısı.

Samsung'un kurutmalı makinesini pek tavsiye etmem. Hakkında fazla şikayet var. Servis desteği zayıf, anakart arızaları sık görülüyor. Bir de su harcaması çok fazla. 8'e 5kg kurutmalı olan modeli tam 164lt su harcıyor. Hotpoint, Hoover ve Samsung su canavarıdır.
  • Bu yollardan çok geçmiş birisi olarak Profilo 8kg / 1200 d/d makina ve Profilo 8432 kurutma makinası alıp, üstüste koydum. Öyle aman aman sırıtmıyor, kurutmalı makina ile hemen hemen aynı paraya geliyor... İkisi 1940 TL ye geldi. Kurutmalı makinalardaki oluşan ve kullananların muzdarip olduğu koku probleminden dolayı bu kararı verdim, pişman da değilim açıkcası...
  • Başar Zeki kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, 7 yıl olmuş siz makineyi alalı. Bir problem yaşadınız mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.