Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ile ön Kamerayada yapay zeka AI özelliği gelmiş, ayrıca portre moduna da sahne ışıkları efekti gelmiş. Şimdilik farkettiklerim bunlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezio Da Firenze kullanıcısına yanıt
    Guncellemedim daha hocam. Ne gibi yenilikler var ki güncelleme de.

• Sürüş modu silindi hocam ve eskisinden çok hafif yavaşlamaya başladı gibi hissediyorum. Çok detaylı kurcalayamadım

• Ezio Da Firenze kullanıcısına yanıt
    Bende de gitti sürüş kodu. Pek ihtiyacım olmadı işin açığı. Görsel olarak da birsey değişmedi. Ne işe yaradı bu 3gb güncelleme anlamadım.

• Arka kamera lensini bir yere çarptım sağlam olup olmadığını nasıl anlarım

• Spigen kılıflarını kullanırdım fakat tek kılıf var şuan Türkiye de. Aşağıdaki kılıfı aldım bakalım nasıl birsey.

https://m.n11.com/huawei-p20-lite-pro-mate-20-10-honor-play-8x-negro-smart-kilif-P292516024

• Takip mesajı

• quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

Herkese merhaba arkadaşlar, forumdan beni bilenleriniz olabilir, 14 yıldır forum üyesiyim ve yaklaşık 10 yıl iOS cihaz kullandıktan sonra (ki evde hala duruyor birçoğu) kendime ve eşime Xiaomi Note 5 4/64 GB almıştım, gayet de memnundum ama bir gece şarja takıp yattım ve bir daha kullanamadım. Yurtdışında resmi garantili değil ithalatçı garantili aldığım ve o firmaya götürme şansım da olmadığı için telefon hala kullanılamaz durumda. İdareteden eski iPhone 6'yı kullandım ama şarj ve hafıza yetersizliği bıktırınca ve yurtdışında Huawei resmi garantili olarak 1395 TL'ye denk gelen fiyatla Honor 8X 64 GB mavi modelini alarak aranıza katılmış oldum. Başka bir ülkede yaşayan ağabeyimde de aynı telefonun 128 GB'lığı olduğundan genel bir bilgim vardı, telefon alım sürecinde muadili telefonlarla kıyaslayınca öncelikle görüntüsü çok cezbetti. Telefonu gerçekte görünce kendisinden pahalı çoğu telefondan daha şık göründüğünü fark ediyorsunuz ki gerçekte görüp de beğenmeyen olmadı telefonu. Donanım olarak da aldığım fiyatı göz önüne aldığımızda çok iyi ki ben en çok ekran, batarya ve çift sim + hafıza kartının 3 slot sayesinde aynı anda aktif olmasını beğendim. 2 simi olan kişiler için çok büyük rahatlık. 64 GB telefon hafızasına ek 128 GB Samsung MicroSD ile kullanıyorum ve ne şarj ne hafıza ne de performansla ilgili eksik bulduğum bir şey var, her şey çok güzel. Ekranından hızına, kamerasından tasarımına her şey özellikle fiyat aralığında çok iyi. Muadil telefonlar arasında bazı özelliklerde ön plana çıkan telefonlar tabii ki var ama gerçekte inceleyince tasarımı ve ekranıyla gerçekten cezbedici bir telefon olmuş Honor 8X. Açıkçası Mate 20 Lite'tan da daha güzel geldi bana.
    Nerden aldınız bu fiyata burda mümkün mü

• Android 9 güncellemesi geldi.

• Bana gelmedi, yurt dışı cihaz ondan sanırım

• Arkadaslar telefonun ekrani kapaliyken ekrana yatay olarak baktiginizda siyah golgelenme var mi. Yeni aldim telefonu bugun. Sim kart takmadim. Bi sıkıntı var gibi

• Turkcell kullanıp VoLTe aktif edebilen var mı? Turkcell de aktif olmuyor. Vodafone a geçtim direk aktif oldu?

• Merhabalar, 1859 TL'ye cihazın 64/4 modelini almayı düşünüyorum.Cihaza sahip olanlar uzun süre kullanmış olanlar herhangi bir sorun yaşadınız mı tavsiye eder misiniz ?
  • Arkadaslar almayi düşünüyorum telefonun kronik bi sikintisi var mi? Veya alma dediginiz bi yönü

• Merhaba, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bana kalırsa süper bir telefon fiyat performans olarak, migrostan almıştım bugün güncelleme geldi ve telefon çok daha güzel ve çok daha hızlı oldu. kamerası mate 20 prodan tabii ki daha kötü ama eksikliğini hissetmiyorum 3 te biri fiyata.. kaliteli bir telefon.. benim için en olusuz yanı ağırlığı, hafif olsa çok daha iyi olurdu ama baktığımızda muadilleri ile aynı veya daha hafif. Alan ve alacak arkadaşlar iyi günlerde kullanması dileklerimle

• qalias Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben de yaklaşık 10 gundur kullanıyorum ,aynı memnuniyet ve tatmınlık bende de var.Bir şey soracaktım size ,sizdede şarj yuzde 2 olunca telefon kapanıyor mu acaba,bi de guncelleme 9 pie olan mı geldı acaba ?
  • Ben 3 aydır kullanıyorum ilk aldığımda bir tek o kadar bitirebildim şarjını ve evet sanırım kapanıyordu. Benim bildiğim bataryanın ömrü için şarj tamamen bitmeden en azından %15 civarına inince şarj etmek en iyisi.

• Bu arada güncellemeden bahsediliyor, İnternette genelde hindistan pazarında güncelleme geldiğini görüyorum, size gelen güncelleme Android 9 mu yoksa şu kamera sürüş modu ile alakalı güncelleme mi?

• Türkiye cihazı olup android 9 pie güncellemesini kuran var mı acaba ?
  • Güncellemeyi yükledim ama öyle çok bi fark olmadı. Ufak tefek şeyler. Fena değil.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.