Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20mp kamerasi var cektigi fotograflar az isik altinda iPhone SE den kötü. Onun disinda fena bir telefon degil ama Honor Play tavsiye ederim islemcisi daha iyi bundan ve biraz daha kucuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NinJaus kullanıcısına yanıt
    ürünü güzel günlerde kullanın. Hocam Amazondan mate 20 lite aldım ekran parlaklığını kendi kendine değitiriyordu uygulama geçişlerinde kısıp açmaktaydı bu sorunu yaşayan bir çok insan var forumda.. şimdi bu cihazı sipariş vereceğim bu cihazda öyle bir sorun söz konusu mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: virusneo

ürünü güzel günlerde kullanın. Hocam Amazondan mate 20 lite aldım ekran parlaklığını kendi kendine değitiriyordu uygulama geçişlerinde kısıp açmaktaydı bu sorunu yaşayan bir çok insan var forumda.. şimdi bu cihazı sipariş vereceğim bu cihazda öyle bir sorun söz konusu mudur ?
    Yok hocam bahsettiğiniz sorunu yaşamadım. Çok memnunum Honor 8X'den bir sıkıntı yaşamadım henüz.

• NinJaus kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler peki genel olarak 2.100 TL’ye Honor 8x mi 2.200 TL’ye Honor Play mi tercih etmeliyim ? bu konuda fikri olan arkadaslar beni yonlendirebilir

• quote:

Tesekkurler peki genel olarak 2.100 TL’ye Honor 8x mi 2.200 TL’ye Honor Play mi tercih etmeliyim ? bu konuda fikri olan arkadaslar beni yonlendirebilir
    Honor play tabiki İşlemci-Grafik-Type-C-4K video kaydı-Metal kasa olarak öne çıkan özellikleri.kesinlikle aldıktan sonra pişman olmazsın.

• XT660 kullanıcısına yanıt
    biraz kameradan dolayi tereddut yasiyorum ama 100 lira icin degmez sanirim.. tesekkurler

• quote:

Ben mobil platformda oyun oynamadığım için 8X tercih ettim ama PUBG Mobile oynuyorsan Play al, bir de Play'in ön tarafındaki honor yazısı rahatsız edici gibi 8X full ekran yapmış daha büyük inç olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 22 Ocak 2019; 19:41:16 >
  • 8x e kamera güncellemesi geldi mi hiç? Test videolarında kızıl çektiği görülüyordu, aynı mı hala?

• 8x nasıl arkadaşlar yurtdışı kayıtlı alacağım garantisiz yani bi sorun çıkar diye biraz çekiniyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volte nasıl açılıyor bu telefonda?

• Selam arkadaslar ben bu telefonu Almanya`dan aldim. Ekrani saglam ama on cami catladi burada 150 200 euro dediler. Turkiye`de sirkecide yaptirmayi dusunuyorum sadece on camini. Ne tavsiye edersiniz ne yapayim.200 liraya yapiyorlarmis sadece on cam degisimini ozel bir teknikle ekrani ayirip. On cam dedikleri de 5 dolarlik parca. Ucuza yapani nasil bulurum?
  • Mi8 lite almaktan son anda vazgeçip bunu aldım. Şimdilik iyi gibi. Memnunum.

• Dün telefonu Rusya DNS den aldım. 1200 tl gibi bir fiyata denk geldi. Ortalama 120 tl de bonus puan verdi. Onunla da Honor AM61 kulaklık aldım.

İlk izlenimlerim gayet güzel, telefondan memnunum şimdilik. Bir önceki kullandığım telefonda 512mb ram vardı :)

Kamera gece performansı hoşuma gitmedi sadece. Ama gündüz ve selfie kamerası çok güzel

Oyun oynayan birisi değilimdir, sadece ders çalışmak, sosyal medya, YouTube, udemy, dizi film izlemek için kullanıyorum. Performansı hoşuma gitti.

Twrp ge Magiski de halleder isem harika olacak :)

HONOR 8X ANAKONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 11 Şubat 2019; 12:8:47 >

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bende S7 edge telefonumu eşime devredip geçtim. Kamera 8x in maalesef o kadar iyi değil Samsung gibi, ama gündüz üzmeyecek gibi. Parmak izi okuma ise Samsunga göre mükemmel. Bu arada konu sanırım ölü halde 🙂

• f/p olarak bu telefondan iyi olan hangi telefon var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekkanik

Hayırlı olsun hocam. Bende S7 edge telefonumu eşime devredip geçtim. Kamera 8x in maalesef o kadar iyi değil Samsung gibi, ama gündüz üzmeyecek gibi. Parmak izi okuma ise Samsunga göre mükemmel. Bu arada konu sanırım ölü halde 🙂
    Ne yazık ki öyle, sebebi ise Honor cihazların çok tutulmaması. Ben genelde Rus forumu olan 4PDA da takılıyorum, orası daha heyecanlı ve aktif. Rusya'da bonor telefonlar paya tutuluyor ucuz olmasından ötürü.

• Arkadaşlar bu EMUI 9 güncellemesi ne zaman gelecek? 8.2 Sürümü yüklü, güncelleştirmeleri kontrol et diyorum sisteminiz güncel diyor hep
  • huawei p smart 2019 da uygulamaları yeniden başlatma sorunu olduğu için honor 8x düşünüyorum bu cihazda da böyle bir problem var mı p smart 2019la arasındaki farklar neler?
  • Ezio Da Firenze kullanıcısına yanıt
    Sanırım daha var. Çinde beta sürümü daha geçen ay yayınlanmış. Güncelleme umrumda olmaz normalde ama birkaç bug var telefonda. Instagram ve udemy uygulamalarında kapatıp arkaplanda sonlandırma yapsam da video sesi gelmeye devam ediyor. Ayrıca WhatsAppta sessiz modda iken fotoğraf çekince hala kamera sesi çıkıyor. Bu ikisi dışında sıkıntı yok gibi.

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde de udemyde video izlerken direk çıkıp arkaplanda sonlandırma yapsanız da video sesi devam ediyor mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.