Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aranıza katıldım... İlk 2 günlük izlenimim gerçekten çok stabil ve kaliteli bir cihaz... Batarya çok başarılı görüşme+web+eposta+sosyal ağ kullanımı ile 2 tam günü neredeyse çıkaracak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kılıf kullanmak istemiyorum, telefonu yanlarıda dahil kaplamanın bir yolu var mı? Yada en azından ön arka cam koruma satılıyor mu? İnternette bir iki tane ürün var ama yeterli açıklaması yok alıp kullananlar var mı?

• Emui 9.0 geldi mi size?

• sevimlican1903 S kullanıcısına yanıt
    Bende takip ediyorum daha pek kimseye gelmemiş sanırım

• Bana geldi emu 9, benim telefon çin versiyonu, çok fazla numara göremedim, çin versiyon telefonlarda emu 9 a geçince çalışmıyor google, bu yüzden geri döndüm 8'e

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 gün oldu bende alalı ama ekranı yapamamışlar yada bendeki sorun var acaba sol yukarıdan operatör yazan yerden ekranda ince Bi kararma var sağ öyle değil alt kısımlarda öyle bide komple kapalıyken ekran ışıkta dalgalı dalgalı nedense bilmiyon ben hep amiral gemisi kullandım hep memnunum bu ekran canımı sıktı biraz kamera gündüz dışarda iyi gece tırt batarya şimdilik iyi ekran olayı herkezde aynımı acaba nasıl öğrenebilirim serwise göndersek yandık :(

• Tam olarak bu sizde iyice incelermisiniz
    HONOR 8X ANAKONU

• Merhaba. Bu cihazdan aldım, şu an kargoda. Kısmetse Honor Tr garantili ve kutu hasarsız gelirse telefonun donanım testlerine geçeceğiz. Xiaomi ve Samsunglarda test menüsüne girerek ahize, ekran ölü piksel, kamera testi yaptığımız bir menü var.
    Bu telefonda bu menü var mı ve nasıl ulaşırım? Yoksa test nasıl yapmalıyım? Neler önemli?

Teşekkürler..
  • Madmannes M kullanıcısına yanıt
    Telefon çıkalı sadece iki kişide gördüm ben bu problemi, onun haricinde hiç duymadım, büyük şanssızlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre01984

Arkadaslar telefonun ekrani kapaliyken ekrana yatay olarak baktiginizda siyah golgelenme var mi. Yeni aldim telefonu bugun. Sim kart takmadim. Bi sıkıntı var gibi
    Aynen bu olayda var bence bunlar bana kronik sorun gibi geliyor çentik kısımlarında siyah gölgeler feln var sol kenar yukarıdan aşağı var alt kısımlarda var dikkat edenler görür beyaz ve ekran kısıkken bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Merhaba. Bu cihazdan aldım, şu an kargoda. Kısmetse Honor Tr garantili ve kutu hasarsız gelirse telefonun donanım testlerine geçeceğiz. Xiaomi ve Samsunglarda test menüsüne girerek ahize, ekran ölü piksel, kamera testi yaptığımız bir menü var.
    Bu telefonda bu menü var mı ve nasıl ulaşırım? Yoksa test nasıl yapmalıyım? Neler önemli?

Teşekkürler..
    Geldimi usta telefonun belki sen yardımcı olursun iade için başvurdum birdaha Huawei mi honor mu tövbe :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Madmannes

Geldimi usta telefonun belki sen yardımcı olursun iade için başvurdum birdaha Huawei mi honor mu tövbe :)

Alıntıları Göster
    Geldi iade sürecini başlattım. Bluetooth arızalı.
    Test konusunu market uygulamaları ile hallettim hardware test olarak aratabilir dileyenler.
    Ben Bluetooth arızasını müzik dinlemek isterken farkettim.
    Ekranda bir sorun yoktu bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Quality -- 5 Mayıs 2019; 22:50:10 >
  • Madmannes M kullanıcısına yanıt
    Elektronik şans işi hocam birazz, bende mesela samsung s serisi kullandım baya, ilk zamanlar hep memnundum ama sonra cozuttu, sonra huawei kullandım memnun kaldım açıkcası.

• Mrb arkadaşlar benim cihazda da var gölge sorunu ama hafif sadece en alt gezinti düğmelerinin oldugu kısımda. Servise götürdüm gösterdim kriterler dahilinde normal dediler hatta zor gördüler.Ledlerin konumu ile alakalıymış.Paneli değiştirsekte ondada başka yerde olur dediler onun harici cihazdan memnunum 1 aydır kullanıyorum.
  • Arkadaşlar merhaba, Honor 8x kirin710, JSN-L22 model, 4gb/128gb global sürüm cep, rootsuz yurtdışı cep telefonum var. Root ve imei değişikliği yapabilpılabiliyor mu? Program mevcut mu? Varsa sırasıyla nasıl yapılıyor bilgisi olan uzman arkadaşların yardımını bekliyorum. HONOR 8X ANAKONU
  • gizemli77 kullanıcısına yanıt
    İmei işini istanbul doğubank da bir kişi yapıyor diye duydum başka yapan duymadım, bende yaptırmak için bekliyorum yolum düşerse gidecem istanbula.

• Merhaba arkadaşlar, Honor 8X ve Samsung A30 arasında kaldım. Telefonları canlı olarak henüz görme fırsatım olmadı ama şekil itibariyle Honor 8X daha çok hoşuma gitti. Telefonu annem için alacağım, Özelliklerine bakınca Honor 8X daha iyi gözüküyor ancak benim için en önemli olan şey telefonun sorun çıkartmaması. Sonuçta annem çok işlem gücü isteyen işler yapmayacak. Ama Honor 8X sorunsuz bir telefonsa tabii onu tercih ederim, şekli güzel olduğu için. Samsung A30'u da daha sorunsuz olacağını düşündüğüm için listeye ekledim, bir de oled ekranından dolayı. Öyle ortaya karışık bir şeyler yazdım, sizin de yorumlarınızı merak ediyorum
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Kirin 710 işlemci Exynos 7904 den daha iyi bir işlemci, her ne kadar performans benim için ikinci planda desenizde bu fark telefonun kullanım ömründe belirleyici bir faktör, çünkü zaman geçtikçe, uygulamalar güncellendikçe en sorunsuz telefonda bile yavaşlamalar takılmalar başlayacaktır. Burda 8x biraz olsun daha uzun ömürlü olacaktır bu anlamda, öte yandan süper amoled ekranların alweys display ekran sorunu çıkarma ihtimalide bulunuyor, ancak tabikide ekran canlılığı kalitesi A30 da daha iyi, ayrıca her ne kadar 4000 mah olsada A30 14nm ile üretilmiş bir işlemci 12nm göre daha fazla harcayacaktır, bu konudada 8x önde olur diye tahmin ediyorum. Her ikiside bir hatta iki günü çok rahat çıkartır kesinlikle ama.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.