Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Arkadaslar almayi düşünüyorum telefonun kronik bi sikintisi var mi? Veya alma dediginiz bi yönü
    Kimse bakmıyor konuya galiba
  • Yok kardeşim öle kronik Bı olay ben gayet memnunum, WiFi sureklı acık ınternetteyım Bı gunu rahat cıkarıyorum, kamera gunduz ısıkda ıyı gece biraz kotu, ekran kasa oranı Cook iyi tel tıpı kasa cok ıyı, arqyuz de flnda gidiş geliş takılmadan kullabılıyosun, ben tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Teknoloji şans işi tabi ama ben en ufak bir sıkıntı yaşamadım.Almadan önce çok fazla araştırmıştım ben, redmi note 6, gm 9 bide bu, honor ikisinin tam arası, gm 9 daha iyi donanım bakımından ama ben cesaret edemedim çok fazla şikayeti vardı bende bunu aldım. Çok memnunum
    Artıları
    Tasarım
    Batarya mükemmel.. Hızlı şarj lazım olmuyor gerek yok, şarj bitmiyor çünkü
    Yazılımı çok iyi, parmak izi yüz tanıma çok hızlı
    Telefon görüşmeleri çok net, çekme problemi yok.
    Aynı anda iki sim ve hafıza kartı takılabiliyor.
    Eksileri
    Kamera belki.. Donanım olarak Bi Sony lens yok ama yazılımsal olarak çok iyi..
    Işığın az olduğu akşam vakitleri biraz kalite düşüyor, yani diğer muadillerine göre altta kalıyor biraz ama rahatsız edici değil.
    Gündüz kesinlikle tatmin eder sıkıntısız,
    Videoda 4k yok ama 60 fps full hd var ve bence 4k dan daha kullanışlı, 4k nın şuan bence kullanılabilirliği yok.
    Ben müzik dinlemeyi severim ve eski telefonum Sony Di ve onun sesi mükemmeldi, bunun kulaklıkla sesi Sony kadar iyi değil, hatta şuan ki çoğu telefonun sesi iyi değil eski telefonuma göre..

• kuleonline K kullanıcısına yanıt
    Kiev'den almıştım fakat şimdi kayıt ücretiyle beraber maliyeti Türkiye'den indirimle almaya yakın oluyor. Geçenlerde 1950 TL'ye resmi garantilisi satılıyordu Hepsiburada'da, Gittigidiyor'da falan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android 9'a güncelledim. EMUI güncellemesiyle animasyonlar özellikle güzel oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    Türkiye cihazı mı hocam ? Ben kontrol ettiğimde 9 güncellemesini göremiyorum.
  • Android 9 a güncelledikten sonra pil çabuk bitmeye başladı 6 saat ekran süresi zor alır oldum. Yeni Güncelleme bekliyorum. Olmadı rollback yapacağım.

• Telefonun ahize sesi nasıl? Sokakta, kalabalıkta zorluk yaşatıyor mu, kaliteli bir konuşma deneyimi sunuyor mu?
  • Jdivision J kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi oldukça yüksek. Fabrikadaki gürültüde bile konuşuyorum. Ses netliği normal seviyede. Mükemmel değil ama kötü de diyemez kimse. S7 edge netlik konusunda çok iyiydi.

• Çok teşekkürler. Bunca sene HTC'ye alıştıktan sonra en merak ettiğim şey buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperen02

Türkiye cihazı mı hocam ? Ben kontrol ettiğimde 9 güncellemesini göremiyorum.
    Merhaba, telefonu Ukrayna'dan almıştım fakat telefon dili Türkçe ve bölge Türkiye seçili, eğer bir fark yaratıyorsa diye belirtmek istedim.
  • Telefon geldi. Doğru düzgün bir kırılmaz cam öneriniz var mı? Üstünde takılı gelen ince jelatinin altına ufacık bir toz yapışmış fabrikada takarken. Ekranda mı yoksa jelatinde mi sıkıntı var anlamak için kaldırmak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jdivision -- 10 Nisan 2019; 1:20:41 >
  • Bende almayı düşünüyorum..her iki hat 4gyi destekliyor mu? aynı anda aktif mi yani cift islemcili mi? Kutusundan seffaf kılıf ve cam koruyucu cıkıyor mu?
    A101 de satılmaya devam ediyor mu? Nereden aldınız?
    Tesekkurler..

• https://shiftdelete.net/honor-8x-icin-emui-9-guncellemesi-turkiye/amp

• arkadaşlar bana 3 gb lık bir güncelleme geldi, yalnız android 9 değil, yükledim telefon bitik halde şuanda, neredeyse hiç bir uygulamada 4-5 saniye kalmıyor, stabilite gitti, bilginiz olsun yüklemeyin bu güncellemeyi.
  • Telefonda bir ay sonra batarya sorunu oldu sinir bozucu şarj yüzde 99 dan durduğu yerde 85 e düştü bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: catil

Telefonda bir ay sonra batarya sorunu oldu sinir bozucu şarj yüzde 99 dan durduğu yerde 85 e düştü bugün
    Güncelleme yaptınızmı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dmrbs

Güncelleme yaptınızmı hocam ?

Alıntıları Göster
    Yapmadım güncelle mi geldi onunla ilgisi olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: catil

Yapmadım güncelle mi geldi onunla ilgisi olabilir mi?

Alıntıları Göster
    bazılarına gelmiş bana henüz gelmedi. Güncelleme yapan kişilerde batarya probleminden bahsediyor. O halde batarya sıkıntısının güncelleme ile alakası olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.