Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • comprehensive user guide kullanıcısına yanıt
    Çook çok geç yazıyorum k. Bakma. Şuana kadar güncellemelerde hiç sıkıntı yaşamadım, genel olarak telefonda da hiç sıkıntı yaşamadığım için forumu unuttum gitti resmen. Parlaklığa gelirsek 430 nits olması lazım yani kağıt üzerinde aslında iyi ama evet gün ışığında rahatsızlık verecek kadar olmasada bazı durumlarda yeterli olmayabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    Lte Cat4. Video da 4k seçeneği yok, 1080p 60 fps arka kamerası, 1080p 30 fps ön kamerası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn9034 -- 2 Eylül 2020; 17:3:7 >
  • ekrna koruyucum delindi, sıfır cihazın üzerinde olan koruyucuydu.

aynısından hangi siteden satıcıdan almalıyım? bazı yorumlarda deniliyorki ekrana ufak kalıyor koruyucu.

• Merhabalar
    Benim telefonda internette gezinirken tarayıcı bazen donuyor. Sizde de bu şekilde bir donma söz konusu mu? Ayrıca Google playde gezerken bir süre sonra uygulamadan atıyor otomatik olarak. Böyle sorunlarla karşılaşıyorum

• homework_do H kullanıcısına yanıt

Bende opera kullanırken donuyor sadece. Chrome veya Firefoxda olmuyor donma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekkanik

Bende opera kullanırken donuyor sadece. Chrome veya Firefoxda olmuyor donma.

Bende hepsinde oluyor ya. Anlamadım gitti. Son zamanlarda biraz daha az oluyor ama yine de oluyor.

• Bende hiç donma yok bu tarayıcılarda. Hala sorunsuz. 1.5 yıl oldu, batarya yüzde 30 civarı performans kaybetti diyebilirim. Başka sorun yok.

• merhaba...whatsapp bildirimlerinde her zaman sesli uyarı gelmiyor, ekran uyanıyor, bildirim geliyor ama ses yok,, fakat bu her zaman değil,, bazen çalıyor bazen çalmıyor...bildirim ışığı da aynı şekilde,, bazen yanıyor bazen yanmıyor whatsapp bildirimlerinde..Sms bildirimlerinde ise sıkıntı yok, hem ses hem ışık her zaman çalışıyor...whatsappla ilgili bu problemi yaşayan var mı, çözümünü bilen?

• homework_do H kullanıcısına yanıt

merhaba...donmadan kastınız bi anlık durup kalma değil mi, bu bazen benim telefonumda da oluyor,, donduktan sonra diğer açık uygulamalara veya masaüstüne geçince hemen çözülüyor..eski telefonlarımda kapatıp açmak falan gerekebiliyordu bu durumlarda...donma nadiren olsa da bende de var, ama kolay çözülüyor...chrome kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.