Şimdi Ara

HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.182
Cevap
31
Favori
123.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • civic HB 5 Kapı MANUEL vites varmı arkadaşlar..?
  • serindurus0101 S kullanıcısına yanıt
    Hiç görmedim Manuel 5 Kapı yok.
    Otomatik varken ne gerek var vitesle uğraşmaya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serindurus0101

civic HB 5 Kapı MANUEL vites varmı arkadaşlar..?

Evet arkadaşım..Abim de 2003 makyajsızı var ve manuel vites. Az da olsa manuel bulmak mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayazoglu35 -- 15 Mart 2014; 1:55:32 >
  • ayazoglu35 A kullanıcısına yanıt
    makyajlı ve manuel bulsam alacam bu kasaçok hosuma gidiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serindurus0101

makyajlı ve manuel bulsam alacam bu kasaçok hosuma gidiyor...

Makyajlı olanını gerçekten bende görmedim.Gözümüz manuel araçlarda olsun bakalım,,inşallah denk gelirde sizde alırsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayazoglu35 -- 16 Mart 2014; 3:31:09 >
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın:)
  • Oasceuis kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
    Daha iyisi senin olsun :)
  • Hayirli Cumalar
  • Aleykum Selam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar... Uzun zamandan beri 2004-2006 Honda Euro Civic 1.6 ES ile ilgileniyorum ve takipteyim. Son zamanlarda Allah nasip ederse kendimi topladım ve alacağım uygun bir aracı kovalıyorum. Şimdi internette denk geldiğim araç hakkında bilgi vereceğim ve sizin görüşlerini bekliyorum..
    -1.6 VTEC ES
    -2004 Model
    -110.000 Kilometrede
    -Otomatik
    -LPG takılı (BRC Marka)
    -Rengi Gümüş Gri
    -İçi Koyu Döşeme
    -Ağır bakımdan yeni çıkmış
    -Trigeri değişmiş
    -Muayenesi 1 sene daha var
    -Lastikler yeni
    -Değişen parçalar: Sağ ön Çamurluk, Sağ arka Kapı
    -Boyalı parçalar: Sağ ön Kapı, Bagaj, Sol arka Çamurluk
    -Tramerde 3500 liralık bir hasar var sadece.
    -Sahibi 27.000 TL istiyor fakat araç başında 26.500 veya 26.000 a işi bağlayabilirim belki.

Araca uzağım şuanda Ankara'da araç, İstanbuldayım ben. Eğer uygun olursa hafta içinde aracı gidip alacağım. Tabi bu sırada yeni bir araç karşıma çıkmazsa. Fotoğraf olarak araç baya diri gözüküyor. Ama canlı olarak gidip görmek gerekiyor.

Araba hakkında bilgilerim bunlar, sizinde tecrübeleriniz ve bilgilerinizden yaralanabilirim inşallah. Şimdiden teşekkürler, hayırlı günler.

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Son yazdığım konu hakkında yardımcı olabilir misiniz acaba? :)
  • İnşaallah gönlüne göre bir araç alırsın..Pazarlık payı mutlaka vardır ama yine de acele etmeden araştırmanı tavsiye ederim.Bence sadece km olarak 2004 modele göre güzel.Hasar kaydı var demişsin.
    3.500 tl hasar kaydına bakma lakin kapı değişmiş sağ ön çamurluk değişmiş,boyalı parçada var.Birde kaportada yapılan iş çok önemli,nasıl bir işçilik yapılmış?
    Acele etme derim 26 tl ye inse bile fazla gibi bu para.
    Ben aracımdan çok memnunum almanı tavsiye ederim.Aldığım araç expertiz de 118 beygir çıktı,otomatik şanzıman,sorunsuz 1.6 motor , spor bir görünüm,geniş iç mekan..Araştır ve al kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayazoglu35 -- 6 Nisan 2014; 3:16:28 >
    Kesinlikle sana takılıyorum İstanbul göztepede bir civic'e baktım, fotoğraflarda bir güzel bir güzel anlatamam. 3 parça boya var demiş beyefendi, gittim aracın başına kaputta boya var ama öyle bir boya ki şilede öyle bir dalgalanma yok. Leş gibi bir işçilik yapmış yapan usta. Ankaradaki araçtan vazgeçtim şuanda detay fotoğraflarını görünce içime sinmedi. şimdi düşmesini bekliyorum aracın. Fakat internette inanılmaz nadir düşen bir araç. ve bazı arkadaşlar sadece 2 parça boya var diyor 29.950 fiyat yazıyor. Millet uçmuş gidiyor. Bu arabanın piyasası benim nazarımda 24-27 dir. o da maksimum. bakalım ne olacak Allah sonumuzu hayırlı etsin.
  • Bugün istanbuldan bir araç düştü. 2005 model 127.000 km de atiker lpg takılı siyah araba içi gri. 4 ay önce almış adam ekspertiz yaptırmış sol ve sağ ön çamurlukta boya var sadece. Tayini çıktığı için satıyor. 1 sene daha muayenesi var. 4 ay önce lastikler değişmiş. Fakat adam inanmışcasına 30.000 yazmış delleniyorum bu fiyatları görünce:) fütursuzca kafadan fiyat istiyorlar.
  • Daha her yerden araç denk gelir arkadaşım. Sen İstanbul da olan beğendiğin araçları kolla,bakmaya git.Ama nasip nerede belli olmaz ummadığın anda denk gelir.
    Evet öyle yapacağım, sağolasın :)
  • Temiz bir araç 27-28 görür ama özellikle arka çamurluk sök-tak bir parca degil kesilip biciliyor isçilik çok onemli o yüzden. Acele etmeden araştırmaya devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese tekrardan merhabalar. Bu hafta şansım yaver gitti, dün sabah internete düşen civic'e bugün akşam üzeri bakma fırsatım oldu. yarın inşallah ekspertizi yaptırdıktan sonra bir sıkıntı çıkmazsa satın alacağım. Şimdilik bir sıkıntı çıkamayacak gibi gözüküyor inşallah çıkmaz. 115binde benzinli gümüş gri. araçta sadece bagaj da 10 cm çapında lokal boya ve sol arka kapıda boya var başka hiç bir yerinde sıkıntısı yok. Ufak tefek çizikleri var ama onlar hiç sıkıntı değil.. Şanzumanında ve yürüründe hiç bir sıkıntısı yok. Yavrudan bir kaç ekliyorum
    inşallah ilerleyen zamanlara ve yarın bir sıkıntı çıkmaz alırsam daha detaylı fotoğraf yükleyeceğim..
    foto HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL
     HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL

• Hayırlısı olsun inşaalllah gönlüne göre bir araçtır.kilometresi de uygun lakin benzin pahalı aman abisi koş hemen lpg taktır:)
    Abi bugün ekspertiz yaptırdım bir sıkıntısı yok çok şükür. euro civic kullananlar için soracağım bir şey var. ön takımda, süspansiyonlar tumsek ve çukurlarda çok ses yapıyor gibi geliyor geldi. fakat ekspertiz yaptırdığımız usta kontrolunden sonra sapa sağlam dedi ama ilerleyen zamanlarda bu sesin artma gibi bir problemi olursa ön takımı değişir dedi bu sizin araçlarda nasıl siz de de böyle bir şikayet var mı onu merak ettim. ikinci husus ise geri kaydırma ve yokuş kalkış desteğinin olmayışı, bu sistemin olmayışı beni üzdü :)

Önümüzdeki hafta içinde inşallah lpg taktıracağım. Önereceğiniz İstanbul'da bir usta ve marka var mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.