Şimdi Ara

HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.183
Cevap
31
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caucass

Hayirli cumalar

Önden mi gidiyoruz geriden mi geliyoruz anlamadım
    Hayırlı cumalar
  • aslında sadece bir iyi dilek temennisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

aslında sadece bir iyi dilek temennisi

Pazartesi zaten "3 gün gücünde" olduğu için Cumaya da bir şey kalmadı zaten.
    Herkese hayırlı Cumalar dileyelim
  • kafir olsaydık "hayirli pazar'lar" diyecektik
    bunada şükür
  • 2002 model 5 kapı HB Honda EuroCivic model aracımla aranızdayım arkadaşlar.acaba yanlış yerde miyim başlıkta 2004ten başlıyor ama benim aracım 2002 12.ay :)
  • Olsun gönüller bir olsun doğru yerdesin
    iki tampon, marşpiyel, far, direksiyon, bide gösterge için seni mi kırcaz
    Zaten bir elin parmakları kadarız bir de kendi içimizde bölünmeyelim
  • iyi akşamlar alper bey, yüklediğiniz fotoğraflarla birebir aynı aracım.fakat 2002 model. gerçekten öğrenmek istiyorum başka bir seri mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay926

iyi akşamlar alper bey, yüklediğiniz fotoğraflarla birebir aynı aracım.fakat 2002 model. gerçekten öğrenmek istiyorum başka bir seri mi acaba.

İlginç

2001-2003 modellerle 2004-2006 modellerin aynı olmaması lazım çünkü 2004'te Makyaj gördü kasa.
    Makyajlı kasada: Gösterge, direksiyon, ön arka tamponlar, marşpiyel, sis farı, mercekli far, stop, sinyalli yan aynalar gibi farklar var.
    Belki de sizin araç modifiyelidir veya 2004 modeldir
    Şaka bir yana Foto varsa paylaşın lütfen...

• benim hatam k.bakmayın. aracın içi olarak görebildiğim tek fark sizin aracınızda yol bilgisayarı var sanırım.benim kilometre sayacı var orada tek.dış detaylar da bahsettiğiniz gibi kendi aracıma o kadar dikkat etmemişim demek ki :) ama bir hayli benziyor ufak bir kaç detay dışında.müsait bir zamanımda fotoğraflarını da yüklerim siteye.multimedya ekranı dış çerçevesini nerden temin ettiniz özel yapım mı.ben bulamadım orası bir hayli çirkin duruyor şuan
  • quote:

benim hatam k.bakmayın. aracın içi olarak görebildiğim tek fark sizin aracınızda yol bilgisayarı var sanırım.benim kilometre sayacı var orada tek.dış detaylar da bahsettiğiniz gibi kendi aracıma o kadar dikkat etmemişim demek ki :) ama bir hayli benziyor ufak bir kaç detay dışında.müsait bir zamanımda fotoğraflarını da yüklerim siteye.multimedya ekranı dış çerçevesini nerden temin ettiniz özel yapım mı.ben bulamadım orası bir hayli çirkin duruyor şuan

Önemli değil, yazdığım gibi bazı farklar mevcut, adı üstünde makyaj işte

Dış çerçeveyi ancak 2.el bulabildim (özel yapım değil) EP2 kasa (bizimkilerin 3 kapılısı) kullanan birinden aldım.
    Göğsün o kısmı komple hava üfleyen yer, kalorifer düğmeleri ile falan tek parça double din boşluklu şekilde de satılıyor ama 500 TL civarı. Baya bir araştırmak lazım yani.

Siz ne taktırdınız double olarak?

• ben taktırmadım aldığım vatandaş taktırmış.pek kaliteli bir şey değil zaten navigasyon olayı yok.değiştirme fikrim var ondan çerçeve konusunu ağırdan alıyorum. sanırım 1.6i LS model sedan araçlarda da aynı kalıp kullanılmış oralardan da düşürebilirim.
    2004 şu şekildehttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ss-otomotivden-satilik-honda-civic-son-indirim-yetisen-alir-143500682/detay

1.6 vtec LS 2001 bu dahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-satilik-honda-civic-otomatik-1-6-143506026/detay kolayca hallederim herhalde..

• quote:

ben taktırmadım aldığım vatandaş taktırmış.pek kaliteli bir şey değil zaten navigasyon olayı yok.değiştirme fikrim var ondan çerçeve konusunu ağırdan alıyorum. sanırım 1.6i LS model sedan araçlarda da aynı kalıp kullanılmış oralardan da düşürebilirim.
    2004 şu şekildehttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ss-otomotivden-satilik-honda-civic-son-indirim-yetisen-alir-143500682/detay

1.6 vtec LS 2001 bu dahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-satilik-honda-civic-otomatik-1-6-143506026/detay kolayca hallederim herhalde..

Nereden bildiğimi hatırlamıyorum ama HB ile Sedan arasında çerçevede çok küçük bir kavis farkı olsa da fark var kontrol ederek al derim...

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2005-honda-1.6i-ls-euro-civic-hb-tam-otomatik-71000-km-de-142225933/detay/

bu ilanla ilgili görüş bildirebilir misiniz? istediği fiyat çokmu acaba bu kmde başka araç yok km yükseldikçe fiyat 1000 tl falan oynuyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 16 Kasım 2013; 23:11:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizeti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2005-honda-1.6i-ls-euro-civic-hb-tam-otomatik-71000-km-de-142225933/detay/

bu ilanla ilgili görüş bildirebilir misiniz? istediği fiyat çokmu acaba bu kmde başka araç yok km yükseldikçe fiyat 1000 tl falan oynuyor

Galeriden satılıkmış ama boyasız ve değişensiz demiş, kilometre de orijinal ise istediği fiyat normal.

Bu arada benim aracım da mecburen satılık, 9-10 bin TL civarı bir para lazım ya kredi çekicem ya arabayı satıcam yapcak bir şey yok
    İlan no: 145071092

• Şimdilik krizi atlattık araba satılmıyor :D
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    senin cevabını yeni gördüm arkadaşım ben 2006 model 79 binde 3 parça boyalı bir araç aldım 26250'ye teşekkür ederim yardımların için. @alperd82
  • denizeti kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat.
    İyi yapmışsın güle güle kullan.
    İzlenimlerini bekliyoruz. :)
  • bencede İyi fiyat.
    İyi yapmışsın güle güle kullan.
  • gilasorlu G kullanıcısına yanıt
    hayır bildiğim kadarı ile olmaz.ama tavsiyem brc taktırmandır.şu an honda 0 km otomobilleri brc ile anlaşmalı olarak lpg li olarak piyasaya sürdüğünü düşünürsek bana göre en uyumlu kit brc gibi geliyor.ben mart 2013 te 1500 tl 12 taksit ile taktırmıştım ve gayet memnunum,elbette daha uygun markalar var ama biraz araştırdıktan sonra brc nin daha sorunsuz ve uyumlu olduguna inanarak taktırdım.herşeyden önemlisi kazasız kullanman dileği ile...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.