Şimdi Ara

Hiç Paranormal olay yaşadınız mı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
3
Favori
6.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Latino scribere possum si vis care mi. Nulla sunt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 9 Mayıs 2021; 15:5:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Lisenin son günleri eve dönmüştüm evde kimse yoktu, üstümü başımı çıkardım elimi yüzümü yıkıyorum. Yüzümü yıkarken bir an kafamı kaldırıp aynaya baktım ve aynadan arkamda bir anlık abimin bana sırıtarak baktığını gördüm, inanılmaz irkildim. Korku filmi sahnesi gibiydi. Abi abi diye sesleniyordum banyodan içeriye doğru Yusuf Yusuf bir halde :)

Belki de sen yanılıyorsundur; evde kimse yok sanıyorsun ama abin evde olamaz mıymış?

• Sabah uyandığımda ayaklarım kınalıydı ve sadece yere değen taban kısmı. Evde tek babam vardı kalkıp gece ayağıma kına süreceğini düşünmüyorum ki sürülmüş gibi değildi sanki yerde kına varmış ben de basmışım gibiydi kınayla boyanan yerleri değerlendirince. Günlerce araştırdık zamanında ama sebebini bulamadık üstünden seneler geçti detayları da çok hatırlamıyorum

• kucukken ayakta namaz kilarken eger varsan masanin ortusunu kaldir dedim ortu havalandi gercektende pencere vs da acik diil tamamen gercek

• Paranormal değil uzun zaman önce medeniyetten uzak bir noktada yakın sayılabilecek mesafeden ufo ile karşılaştık burda nasıl anlatırsam anlatayım kimsenin inanamayacağı şekilde hareket etti ve yok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Paranormal değil uzun zaman önce medeniyetten uzak bir noktada yakın sayılabilecek mesafeden ufo ile karşılaştık burda nasıl anlatırsam anlatayım kimsenin inanamayacağı şekilde hareket etti ve yok oldu.

bizimde lojmanda basimin ustunden %100 ufo gecti herhangi bir jetin okadar hizli olmasina imkan yok baya baya eminim bian gorunup kaybolurcasina hizla gecti kesinlikle insan yapimi bisi diildi ona eminim

not : lojman dag yamacinda biyerdeydi sehirden baya uzak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 8 Mayıs 2021; 1:1:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jhg56

Bu mesaj silindi.

Köy evinde çatıda çay içiyordum anneannemle bir anda karşı köyün sağında ufo çıktı yerden 3 söğüt ağacı yükseklikte. Bu olay 2008 yılının yaz ayında meydana geliyor öğleden sonra. Kendi etrafında kenarları aşşağı yukarı yalpalayarak bir müddet döndü saat yönünün tersi dönüyor bu 20-30 saniye kadar sürdü sonra yok oldu sağdan ve daha uzak bir yerde tekrar belirmiş ben artık göremedim tekrar anneannem bana dedi şurda dedi ben onu tekrar görmeye kalmadan yok oldu.

• İnsanlar o an için tasavvur ettiklerine inanmayı sever özellikle de beyinlerinin oynadıkları oyunlara kanmaya bayılırlar. Bir şeye inanmak isterlerse seve seve inanırlar. Tabii insan merkezli düşüncenin dışına çıkabilmenin ciddi bir beceri olduğunu bazen unutuyorsun. Akılsal değil tepkisel birisinden hem de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nat Alianovna

İnsanlar o an için tasavvur ettiklerine inanmayı sever özellikle de beyinlerinin oynadıkları oyunlara kanmaya bayılırlar. Bir şeye inanmak isterlerse seve seve inanırlar. Tabii insan merkezli düşüncenin dışına çıkabilmenin ciddi bir beceri olduğunu bazen unutuyorsun. Akılsal değil tepkisel birisinden hem de.

hocam amcam gazateciydi bizim lojmana haber yapmaya geldi ufolari cekim vs yapti cocuktuk ama basimin ustunden baya baya yakin gecenin ufo olduguna eminim youtube bakim o yila ait haber varsa sanmiom ama duygusuyla hareket eden biri diilim

• quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

şaka bir yana bir ara popüler olan Hatay civarindaki öldüm geri geldim filan kişinin karısıydım kocasıydım diyenler vardı. Reankarnasyoncular bunlara dair bir fikriniz nedir?

https://bpakman.wordpress.com/reenkarnasyon/nusayrilerde-reenkarnasyon//

bu reankarnasyon olayı anadoluda da fazla var gibime geliyo hocam. ben babama sorduğumda din ile alakalı konuştuğumda adamın bana dedii şey kötü insan isen kedi köpek olarak dünyaya geleceksin eziyet çekeceksin bu dünyada kışın görüyorsun donan kedi köpekleri işte onlar öteki hayatında kötü insanlar derdi. iyi insanlar ise beden ve kişilik değiştirerek ruh aynı ruh dünyda dolaşı ama kendini bilmez zar zor derdi. (saçma gelebilir gençler bana öyle gelmişti çünkü. kendimi agnostik olarak tanımlıyorum)

ve işin ilginç yanı ne biliyormusun hocam.

ben neşet ertaşı türk hakl müziğini seven bir insanım ufaklıktan beri böyle yetiştirildik zaten bulunduğumuz konum ve yer açısıyla. her neyse babamla bu konuşmayı yaptıkdan 8-9 ay sonra rastgele bir türkü açtım neşet ertaşdan. yolcu türküsü. bilirsiniz zaten insan ölür ama o ruhu ölmez bunca mahlukat var hiçbiri gülmez insandan doğanlar insan olurlar hayvandan doğanlar hayvan olurlar neyse dedim güzel türkü vs... dedim ya türkücüyüm diye eski kayıtları bulup dinlemekte hoşuma gider youtubeda şöyle bir video buldum sn olarak 12.50

12.50.saniyede üstat insan dünyası cennet dünyası hayvan dünyası cehennem dünyası diyor. ve daha da ilerisinde insan olarak doğar hayvan olarak ölürsün diyor. her neyse bunuda geçtim bir video daha buldum. sn 5.50

üstatda burda tekrar diyor cennet insan alemi cehennem hayvan alemi diyor.ardından şeytan ile ilgili şiiride bu dediklerini destekliyor. daha nice nice böyle sözleri var üstadın. halk ozanları ve aşıklarıda geldiği toplumun birer aynası olarak nitelendirildiğinde ki gerçektende böyledir bu durum adam yaşadıklarını bildiklerini ertafınca çevresindekini gördüklerini yaşatır hissettirir karşısındakine anadolu halkında yer etmiş bir düşünce yapısı diye düşünüyorum

sanırsam bu anadoluda ölüp tekrar hayvan olarak doğma veyahut iyi insan isen insan olarak bu dünyaya gelme felsefesi anadolunun eski geleneklerinde de var hem babamdan hemde neşet ertaşdan duyduğuma göre ki muharrem ertaşından böyle sözleri mevcut zannedersem reankarnasyon olayı anadoluda da etkisini göstermiş bi zamanlar. tabi bunlar kendi çevremden ettiğim kişisel görüşler.

• Kimliği belirlenememiş uçan nesneler görmek tam olarak paranormal olay anlamına gelmiyor çünkü bu nesneler doğal olabilirler ki muhtemelen öyleler ve birden fazla olgu bu kategoriye düşüyor olabilir. İlaveten ufo görüntülerinin hepsi olmasa dahi ciddi bir kısmının sahte olduğunu söyleyebilirim. Efsanelerle örülü aşırı müphem şeylerle çok ilgilenmek mantıklı değil çünkü dediğim gibi insanlar neredeyse "şimdi ne bulayım da inanayım?", "birisi hadi beni bir şeye inandırsın!" modunda geziyor! O yüzden tanıklıkların çok ciddi bir kısmı esasında güvenilir değil. Tanıklıklara güvenmeyip kendin aramaya çıksan zaten ayrı bir dert olur. Çünkü bu durumda inanmaya meyilli olarak ortalıkta gezinirsen önüne çıkan her şeyi ufo zannedebilirsin, ufo kategorisine koyabilirsin ya da gerçekten ufo görsen dahi yanılgı addedip görmezden gelebilirsin. Ben ufoların bir kısmını meteorolojik ve astronomik olay, bir kısmını B-2 gibi egzotik uçakların bıraktığı yanlış ima, bir kısmının da hakikaten resmen duyurulmamış deneysel uçan taşıtlar olduğunu düşünüyorum. Tabii bu dediklerim gerçek "tanımlanmamış uçan nesneler" için. Resimlerin çoğu montaj, sahte, efekt. Görebileceğin üzere ufoları açıklama şeklim de tamamen doğal, paranormal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 8 Mayıs 2021; 1:54:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nat Alianovna

Kimliği belirlenememiş uçan nesneler görmek tam olarak paranormal olay anlamına gelmiyor çünkü bu nesneler doğal olabilirler ki muhtemelen öyleler ve birden fazla olgu bu kategoriye düşüyor olabilir. İlaveten ufo görüntülerinin hepsi olmasa dahi ciddi bir kısmının sahte olduğunu söyleyebilirim. Efsanelerle örülü aşırı müphem şeylerle çok ilgilenmek mantıklı değil çünkü dediğim gibi insanlar neredeyse "şimdi ne bulayım da inanayım?", "birisi hadi beni bir şeye inandırsın!" modunda geziyor! O yüzden tanıklıkların çok ciddi bir kısmı esasında güvenilir değil. Tanıklıklara güvenmeyip kendin aramaya çıksan zaten ayrı bir dert olur. Çünkü bu durumda inanmaya meyilli olarak ortalıkta gezinirsen önüne çıkan her şeyi ufo zannedebilirsin, ufo kategorisine koyabilirsin ya da gerçekten ufo görsen dahi yanılgı addedip görmezden gelebilirsin. Ben ufoların bir kısmını meteorolojik ve astronomik olay, bir kısmını B-2 gibi egzotik uçakların bıraktığı yanlış ima, bir kısmının da hakikaten resmen duyurulmamış deneysel uçan taşıtlar olduğunu düşünüyorum. Tabii bu dediklerim gerçek "tanımlanmamış uçan nesneler" için. Resimlerin çoğu montaj, sahte, efekt. Görebileceğin üzere ufoları açıklama şeklim de tamamen doğal, paranormal değil.

hocam hala aklima çakili o goruntu ama zihnim uretse okadar heyecanlanmazdim o anda

hani okadar hizliydiki anca farkettim ve gercekten buyuktu baya buyuktu bian meteormu diyede dusundum ama hem baya yakin gecti hem ses yapmadi ve hizi inanilmazdi gormemle ufukta kaybolmasi bir oldu kimsenin ilgisini cekme niyetim yok ama ben ufolara inaniyorum kesin varlar bence

• Hiç Paranormal olay yaşadınız mı

Hiç Paranormal olay yaşadınız mı

Hiç Paranormal olay yaşadınız mı

Bunların hepsi gözlemcinin referans noktasından tanımlanmamış uçan cisimler olabilirler. Eğer ilk resimde gördüğün B-2 uçağı duyurulmamış olsaydı ve ordu envanterine resmen giriş yapmamış olsaydı bizim açımızdan B-2 bir UFO olacaktı veya B-2'yi bilmeyen başka herhangi bir ülke tarafından. Ki B-2 defalarca kez UFO zannediliyor çünkü dediğim gibi egzotik bir hava taşıtı ve jet motorlu olduğu için de özellikle alçaktan uçarken bir hayli hızlı görünüyor. Diğer resimler bir hava balonuna ve bir meteorolojik hadiseye ait. Şundan eminim, Dünya'daki milyonlarca insan bunları gördüğünde UFO zannedecek ve UFO gördüm diyecektir. İnsan doğasının inanmaya meyilli güvenilmez bir yapısı var. O sebeple bilim insanları tamamen konsantre şekilde defalarca kez teorileri test ediyorlar ki kendilerini bir yerde kandırmasınlar. Yani bilim insanları kendilerini kandırma şanslarını minimize etsinler diye uğraşıyorlar. Normal insanlar maalesef bunu yapmıyor. Profesyonel bilim insanlarının zihni alışkanlıklarına ve şüpheciliğine sahip değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 8 Mayıs 2021; 2:23:24 >

• Jhg56 J kullanıcısına yanıt

Onları o halde bana getirin. Kapalı kapılar ardında veya sihirbazlık gösterilerinde bütün bardakları beraber havalandırır ama dışarda insanların karşısında gerçekten hiçbir şey yapamayız zira hayaletler yalnızca loş ışıklı şeytan çemberi çizilmiş odalara ve gösteri sahnelerine geliyor. Hayalet yasası madde 69 çünkü öyle diyor. Bunlar inanılacak, üstünde durulacak, ciddiye alınacak şeyler değiller care mi kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 8 Mayıs 2021; 2:32:13 >
  • Nat Alianovna kullanıcısına yanıt

Merhabalar hocam, bu koca evrende bizden başka yaşam olduğu ihtimaline baya karşısınız anlaşılan. Ben öyle düşünmüyorum ve bir anımı paylaşmak istiyorum. 14 yaşında(1999) aynı yaştaki arkadaşımla gündüz vakti uçurtma uçururken, uçurtmaya bakış açımızda ikimizde aynı anda ilginç bir cisim gördük. Cisim uçakların uçtuğu tepe noktası civarındaydı, uçak boyutundaydı, yuvarlaksı bir yapıdaydı ve bulutumsu bir renk tonundaydı. Bize asıl anormal gelen kısmı inanılmaz seri hareketlerle yön değiştirmesi oluyordu. Yaklaşık 1-2 dk takip ettik bir an arkadaşımla vay canına dercesine göz göze geldik tekrar gökyüzüne baktığımızda bir daha o cismi göremedik.

Arkadaşımla baya kişiye anlattık bu olayı ama dünyadaki benzer durumları yaşayan milyonlarca insan gibi bu olay bize özel kaldı sadece. Biz o an belki ufo değilde çok bilinmez bir olaya şahit olduk desek bile, ben yıllardır bu tarz haberlerin çıkarımından ve yaptığım araştırmalar neticesinde evrende bizden başka yaşamların olduğuna inanmakla beraber bunların bir kısmının da inanılmaz yüksek teknoloji seviyesinde olduklarına inanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.