Şimdi Ara

Hiç Ailesiyle Tatile Gidip Kız Düşüren Varmı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gogogo.

Tabii ki düşürürsünüz arkadaşlar bide ben bu yıl saç uzattım bayağı bide metallica tişörtü giyince kızlar ful beni kesmişti :D hatta bu yıl çok değişik bir kız tanımıştı konusunu da açmıştım kısaca aileniz geceleri otelden çıkacaktır gezmek için siz de sabahdan kızlarla randevu ayarlayıp gece sahilde bira ortamı yaparsanız herşey ÖZGÜVEN

Metallica tişörtü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatilde kız düşürmek nasıl oluyor yav.
  • Normal İnsanlar tatile çiftleşmek için çıkmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Problem33 -- 29 Temmuz 2015; 22:49:52 >
  • Lordimus kullanıcısına yanıt
    Esmiyor
  • Bugün sen bir kız düşürürsün yarin elin oğlu senin kiz kardeşini düşürür. Bu işler böyledir calmaa elin kapısını calarlar kapını.

• Aile yanındayken düşürmek mesele değil arkadaşların yanındayken insan gaza geliyo öyle açılıyosun kızlara direk :)
  • Ailemle tatile gittik önümden kız geçiyordu çelme taktım bu sayılır mı
  • HungryBody H kullanıcısına yanıt
    Neden sinirleniyorsun? Rahat ol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamboni

Ailemle gittim dusuremedim

Arkadasla geldim suan yine dusuremiyorum

nik mesaj uyumu panpa tip de uyuyosa normal...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailemle defalarca tatile gittim. Bahsettiğiniz kadar kötü bir durum değil öncelikle onu belirteyim.

Ortalama bir tipim, iyi bir vücudum var. İyi yüzerim. Kız düşürmüşlükten ziyade, pek çok kızla Beach Bar'da defalarca sohbet etmişliğim, telefon almışlığım var.

Tabi benim olayım abazalık değildi. O apayrı bir konu. Zaman zaman, telefonunu aldığım kızlarla da halen mesajlaşmaktayım. Gayet arkadaş canlısı insanlarmış.

Hatta bir keresinde motosikletle Edremit, Altınoluk'a giderken yolda duran bir arabaya yanaşıp problemlerinin ne olduğunu sormuştum. Altınoluk'ta falanca otele gittiklerini ancak yolu tutturamadıklarını söylemişlerdi. Aynı otele değil ama aynı beldeye gittiğim için yardımcı olmak istedim. Zaten Benim kaldığım otelle aralarında 100 metre var veya yoktu sonradan öğrendiğim kadarıyla. Baya da bir ters yöne girmişlerdi açıkçası. Beni takip etmelerini söyleyip gitmek istedikleri adrese ulaşmalarını sağladım. Ailemle tanıştılar, dünya tatlısı 3 kızları vardı. Biri 4 yaşında ve altın sarısı saçları vardı. Şirinlik muskasıydı resmen. 14 yaşında ve 19 yaşında iki kızları daha vardı. 19 yaşında olan kızla tatil boyunca flört tarzında bir ilişki yaşadık. Tabi ki cinsel anlamda hiçbirşey olmadı. Hatta adam teşekkür babında ailemle birlikte yemeğe davet etti.

Bu olay bana şunu ispat etti açıkçası. Dışarıdan insanlar buz gibi görünüyor. Ancak bu iyilik yapmaya engel değil. Kimin ne olup, ne olmadığını öğrenmek için yapacağınız bir iyilik, bir tatlı söz, bir güler yüz yetiyor.

Bu arada arkadaşlar, tatildeyken kız düşürmek istiyorsanız gittiğiniz otelde mutlaka beach bar olmalı. Sohbete dalmak dışında yapılabilecek hiçbirşey yok. Belli bir miktar sohbet edebildiğiniz ve sıkmadığınız kız arkadaşlar varsa yaz tatiliniz daha az sıkıcı geçiyor. Sevgili olmasa da en azından arkadaşınız oluyorlar.

Şezlongda güneşlenen kıza açık sözlülükle gidip tanışmaya kalkarsanız tokat yeme ihtimaliniz var. Yaşamışlığım var çünkü.

• Ben niye düşüreyim

Onlar beni düşürsün

Araba ile tatile gidiyoruz

Zaten arada arabayı babamdan alıp sağa sola gidince kızlar geliyor şıp şıp

Şehir merkezine gidiyormusun, yada büyük markete vs

Giderken bırakıyorum

Yada gideriz ya senin için diyip bi sırıtıyorum yüzüne

Türk değilde

Yabancı hatunlar la muhabbet daha kolay

Direk kahvaltı sırasında Günaydın nasılsın bugün çok güzel görünüyorsun salla bişiler laf aç

Bu sene İranlı kızla takıldım aynı otelde 1 alt katta kalıyordu ailesi ile

Ulan bi koreli japon denk gelmedi şöyle animeden fırlamış bişi

• Herkesin ailesi farkli galiba bem fethiyeye gittim bu yaz basi rus bir hatun dusurmustum yasi 29tu.(yasim 19)Halbuki oyle ahim sahim bir kivanc tatlitug yakisikliligim yok. Ama ingilizcem iyi babama soylemistim odayi vermisti ve bizi plajda yakalamislardi beni tanimamis gibi yapip gectiler

• kız ailesiyleydi babası beni düşürdü

• işte bi 10 yıl öncesi.. daha 10 yaşımda falanım.. amcamlarla tatile gidiyoruz genelde.. 2 oğlu bir kızı var.. benimde ablam var.. oğulları benden 10 yaş falan büyük o zaman 20 yaşlarındalar işte.. adamlar arabayı falan alıyo , küçük olan anadolu lisesine gimişti.. ingilizcesi fena değil.. turist kızları arabaya atıyolarmış falan :D

ama genelde günün 3-4 saatini bizle geçiriyorlarsa 9-10 saati başka yerlerde geçiriyorlardı :D

her dakika ailenle vakit geçirirsen benim gibi biraz zor.. ha bi de tek başına da pek olmaz herhalde..

fethiyede 3-4 sene önce güney koreli abla - kız kardeş vardı :D benden büyüklerdi ama büyükle iyi anlaşmıştık :) havuzda falan beraber takılıyoduk (ingilizcem derdimi anlatacak kadar gsdfhdghf) ilk muhabbet de deniz gözlüğünden açılmıştı :)
  • Beyler Agustos 4 marmarise gitce biraz taktik verin :))

• Rem0te kullanıcısına yanıt
    Kardeş tamamen karakterine bağlı dün otelin fitnessında spor yapıodum ağır çalıştım kız vardı bi tane.Rus,çok tatlı möt falan on numara bakıyo falan.Baya bi izledi beni bu domalarak hareketler falan yapıo.Malafatı zor tutuom.Ama muhabbeti kuramadım görevli var bi tane paçoz cocuk ingilizceyle kızla konuştu falan ama düşüremedi.Neyse anlıcağın p1c olcan aga.Bana göre değil şuan yapamıom yani.

• Kızla tatile gittim aile düşürdüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.