Şimdi Ara

Hiç Ailesiyle Tatile Gidip Kız Düşüren Varmı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vratyas

quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Evet gidip sohbet bile edebiliyorum. Bu sene gitmedim, geçen sene ondan önceki sene gittim. Tip yok dil var vücut yok özgüven var.

anlat bakalım kardeş nasıl oluyor bu işler

Özgüvenle alakalı. Anlatmakla olmuyor. Gidiyorsun sohbet ediyorsun devamı geliyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vratyas

quote:

Evet gidip sohbet bile edebiliyorum. Bu sene gitmedim, geçen sene ondan önceki sene gittim. Tip yok dil var vücut yok özgüven var.

anlat bakalım kardeş nasıl oluyor bu işler

Özgüvenle alakalı. Anlatmakla olmuyor. Gidiyorsun sohbet ediyorsun devamı geliyor..

ailen bunu nasıl karşılıyor

yani plajda falan otururken direk gidip konuşuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki düşürürsünüz arkadaşlar bide ben bu yıl saç uzattım bayağı bide metallica tişörtü giyince kızlar ful beni kesmişti :D hatta bu yıl çok değişik bir kız tanımıştı konusunu da açmıştım kısaca aileniz geceleri otelden çıkacaktır gezmek için siz de sabahdan kızlarla randevu ayarlayıp gece sahilde bira ortamı yaparsanız herşey ÖZGÜVEN
  • HungryBody H kullanıcısına yanıt
    bizde de tip var vücut var
    iyi derece rusça ve ingilizce var

ama gel gör ki tatile gidemiyoruz
    yoksa ne canlar yakıcaz da
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

Tabii ki düşürürsünüz arkadaşlar bide ben bu yıl saç uzattım bayağı bide metallica tişörtü giyince kızlar ful beni kesmişti :D hatta bu yıl çok değişik bir kız tanımıştı konusunu da açmıştım kısaca aileniz geceleri otelden çıkacaktır gezmek için siz de sabahdan kızlarla randevu ayarlayıp gece sahilde bira ortamı yaparsanız herşey ÖZGÜVEN

%100 haklisın kardesim özguven olunca gidip kızlarla konusuyosun dunyada hicbir kiz ilk adımi atmaz sen gidip atarsan kız düsurursun. Aile tip gibi faktörlerin etkisi çok az. Akdenizde hep malum ırk rus kızları götüruyor

• Sırf yiyisme icin erasmus dusunuyorum

• Ailemle hiç tatile gitmedim. Dışarı bile çıkmadım nerdeyse, gerekli şeyler dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordimus

Ilk önce tatile gidebiliyormusunuz diye sorsana kardeş

Duygulandırdın

• Benim babam sizinkilerin zıttı galiba babam şu kız güzel değil mi falan diyor herhalde göstere göstere kesişsem oooo falan yapar güler

• çelme takıp düşürmek sayılır mı
  • Var.
  • Beyler az önce şunu farkettim alman fotoğraf çeken bi kız geldi yanıma tanıştık falan fotomu cekti ayrıldık sonra kardeşimle tekrar yakaladı bizi çekiyim yine falan ben bişi diyemedim kardeşim yok çekme dedi kız bozuldu sonra kız sırtıma elledi fln gittik buda böyle bi anımdır.Yani ben kızların yanında tutuluom ama erk arkların yanında görseniz ucuom.

• İş sende bitiyor kardeş bütün gün ailenin yanında durmayacaksın ki arada ayrılırsın yanlarından ailen seni öyle utandırmadığı sürece sorun yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

Sırf yiyisme icin erasmus dusunuyorum

Erasmus şart

• quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Izmirde olmama ragmen 2011den beri 1 defa denize gitmedim.Cunku igrenc bir vucudum var.Gobegim ve memelerim yuzunden yaz kış gomlek giyiyorum bırak plajda çıplak dolaşmayı.177 boyum var 78 kiloyum ama Allah kahretsinki boyle igrenc bir vucudum var rezalet otesi resmen.Nalet olsun boyle vucuda da tipe de gebersem keske

Spor yap 1 sene sonra ki degisime sen bile inanamazsin vucudun yağ orani cok buyuk ihtimalle tavsiyeme kulak ver. Memelerinde bir goster jinekomasti varsa ameliyat ol

• Hocam geçen yaz İzmir'e gitmiştik denizde falan uzaktan kesiyodum hatunu farketti karşılık verdi böyle böyle konuştuk falan sonrası geldi zaten önemli olan uygun zamanı bulabilmek imkansız diye bişey yoktur özgüven varsa yaparsın
  • BağKurluSamuray kullanıcısına yanıt
    Utandırma yok ya ayrıldım bugün 2 saatline şansa kumsalda kız yoktu.Almanlar desen sürekli kitap okuyo kesemiyosun.Ruslarla türkler var.Aile oteli yani kız dusurmen cok zor ama yapan yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Izmirde olmama ragmen 2011den beri 1 defa denize gitmedim.Cunku igrenc bir vucudum var.Gobegim ve memelerim yuzunden yaz kış gomlek giyiyorum bırak plajda çıplak dolaşmayı.177 boyum var 78 kiloyum ama Allah kahretsinki boyle igrenc bir vucudum var rezalet otesi resmen.Nalet olsun boyle vucuda da tipe de gebersem keske

Bende de var ve takmıyorum. Bugüne kadar ne bir şey diyen oldu ne de ben utandım. Sen de kafana takma derim onların göz zevki bozulacak diye kendini mahrum etmeye değmez.
  • Çelme takıp düşürme sayılır mı?
  • Otel ortamıysa düşürülür...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.