H

Yüzbaşı
10 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ünide dans kulubune giden varmı yazıldık grupca cocuklara hatun duser dıye ıkna ettım.Eşli dansda erkek erkeğe falan olmaz dimi.
yi akşamlar

Kimliğimi bulamıyorum telefonumda arkalı önlü çekilmiş resmini yazdırsam sizce kabul ederlermi ehliyetimde var.Şuan evde herkes stresli nolur yardımcı olun.
İyi akşamlar

Kimliğimi bulamıyorum telefonumda arkalı önlü çekilmiş resmini yazdırsam sizce kabul ederlermi ehliyetimde var.Şuan evde herkes stresli nolur yardımcı olun.
Beyler mezuna kaldım allaha şükür her türlü fırsata sahiptim kazanmak için ama yatmayı tercih ettim.Bu işin püf noktası nedir,bu işi başaran arkadaşların mental ve psikokojik gücü nerden geliyor.Millet beynini geliştirirken ben sadece vücuduma odaklandım ve bu ilerde bana eksi olarak dönücek.Faydalı bir konu olacağını düşünüyorum forum içinde ve önerilerinizi merakla bekliyorum.
Dkdkkxd
Selamün aleyküm

Z3 telefonumu gayet zorunsuz kullanıyordum ki 6.0.1 uptade yapana kadar.Whatsaptan resim video indirince yada kendi albümüm girmeye çalışınca ekran yer paylaşımından izin istiyor.Ama telefonda öyle bi uygulama yok napıcağım bilmiyorum.Elim kolum bağlı.Yardım eden arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
Kuşadasına gittik bu yıl allaha şükür ama genciz artık aileyle keyif vermiyo,babamın yüzünede söyledim.İlerde arıcaksın bu günleri dedi doğru ama kanım kaynıo napcan.Neyse kız düşüren oldumu hiç ailesiyle gidipte.Dil 0 tip+vücut var.
Wievsonic 2401mh

BENQ XL2420Z

Eizio fg2421

Eizioyu almak zor iş internetten satışı falan.Bunun dışında.En ucuz alabildiğim wievsonic benq 85 tl daha pahalı.
Amacım oyun ve elimde 2009 da çıkmış 24 inch 2 ms samsung monitör var canavar gibi ama kaliteyi hissedemiyorum.Ekran kartını gtx970 sayın sizce aşağıdaki monitörlerden hangisi alınmalı.144 hz alın direk demeyin 27 inch olan 8bit panel 27 inch ve lag süreleri harika fiyatıda 400 tl daha uygun.

https://pcmonitors.info/reviews/benq-ew2740l/

https://pcmonitors.info/reviews/benq-xl2420z/#!prettyPhoto
Silinsin konu
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.599
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 18.829 (Bu ay: 220)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 855 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.