Şimdi Ara

Hi-Fi'cının Sinir boşaltma Topiği! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
5.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.herşeyi en iyi kendileri biliyor tribini ..
    2.biz uzmanız en iyi biz biliriz muhabbeti..
    3.sanki bu forumu kendileri kurmuş bizim dediklerimiz en doğrudur muhabbeti.
    4.ürünler sahip olmadan denemeden yabancı forumlardan marka ve ürün bilgisi alıp adı sanı duyulmamış hi-end markaları lanse etmeleri...
  • Yok @postanem. Vallaha sen aklıma gelmedin. Bak yeminle dedim. Şüphen olmasın yani.
  • Herkes düşüncelerini yazsın. Ama kasıtlı veya birilerini hedef alarak değil. Umarım, tahmin ettiğim kişileri değil tarafsız yazıyorsundur. Yoksa burayo da karıştırıverirsin. Artık herkes arkadaş ve dost bu forumda.

Unutmayalım hepimiz aynı hobiyi paylaşıyoruz.

Sesimi duyanlar eveet desin.

quote:

Orijinalden alıntı: nickelx

1.herşeyi en iyi kendileri biliyor tribini ..
    2.biz uzmanız en iyi biz biliriz muhabbeti..
    3.sanki bu forumu kendileri kurmuş bizim dediklerimiz en doğrudur muhabbeti.
    4.ürünler sahip olmadan denemeden yabancı forumlardan marka ve ürün bilgisi alıp adı sanı duyulmamış hi-end markaları lanse etmeleri...

• valla teknika o quote içine beni niye aldın anlamadım madem beni aldın benden önce alman gerekeni almamaışlsın tartafsızlık bumu.. şataşma var sende biliyosun ozaman gözyumuyosun..
  • Evet duyuyorum
    Forumdaşlık böyle olsa gerek :)
  • Bence artık beyaz bir sayfa açma zamanı, bazen maksadı aşan ifadeler olabiliyor ama herkes iyiniyetli, ortak zevklerimiz var.
    Renklerin hangisinin daha güzel olduğunu tartışmaya gerek yok.
    Kendi adıma hepinize öğrendiğim şeyler ve burdaki paylaşım için teşekkür ediyorum.
  • valla sırf konu uzamasın diye diğer konuyu kapattım..ama bazı forumdaşlar hala sataşmaya devam ediyo .bana sataşırsan bende cevaplarım bukadar basit. ama teknika direk beni suçlar gibi yazmadan bir önceki sayfada yazılana niye bakmıyosun onu anlamadım..
  • Yahu bugün herkesin alınganlığı üzerinde. @Nickelx sen neden her şeyi kendine yönlendiriliyormuş gibi düşünüyosun. Biliyorsun ki, her zaman sana iyi niyetli ve yapıcı yönde eleştirdim ve şahsiyetine de herhangi bir eleştiri asla yapmadım.

quote:

valla sırf konu uzamasın diye diğer konuyu kapattım..ama bazı forumdaşlar hala sataşmaya devam ediyo .bana sataşırsan bende cevaplarım bukadar basit. ama teknika direk beni suçlar gibi yazmadan bir önceki sayfada yazılana niye bakmıyosun onu anlamadım..
  • benim eleştirim direk sana değil ama bir önceki sayfada benim kapattığım forumdan kalan bir eleştri var o kişiyi biliyosun ona bişey demiyosun ben yazınca beni irdeliyosun üzgünlüğüm bu sen tabiki biliyosun benim o yazıyı kime yazdığımı ama onu ortaya çıkarmadan direk şuçu bana atıyosun.. kablo arasında fark olmaz yazan kişi gene diyorum 102 ekran bi lcd de 10 milyonluk la 100 milyonluk hdmi kabloda fark olmazz niye insanalrı yanlış yönlendirip 90 ytl ziyanasokuyoruz . olsa bile yüzde 1 dir onu dakimse annlamaz. ama analog veya ses kablolarında kaliteli kablo önemli ben bile en azından bandbridge veya monster alıyorum..
  • Yahu sana öyle geliyor. Bir kasıt yok yani.

Ben konu kapansın diye öyle yapıyorum. Ama bilinçli bir kasıt yok. Her fırsatta da bunu söylüyorum.

Belki yine alınacaksın ama HDMI kabloda da fark var.

Bakhttp://www.monstercable.com/ bu siteye girince karşına açılan ilk sayfaya bak. HDMI kablo yapılarının ne tür farklar yarattığına. Özellikle de senin alıyorum dediğin markadan örnek verdim direkt.

Ama tekrar tekrar şunu söylüyorum. Kimsenin senin kalbini kırmak ve sana karşı tavır almak gibi bir niyeti yok! Senin iyi niyetinden de ayrıca benim şüphem yok zaten.

quote:

benim eleştirim direk sana değil ama bir önceki sayfada benim kapattığım forumdan kalan bir eleştri var o kişiyi biliyosun ona bişey demiyosun ben yazınca beni irdeliyosun üzgünlüğüm bu sen tabiki biliyosun benim o yazıyı kime yazdığımı ama onu ortaya çıkarmadan direk şuçu bana atıyosun.. kablo arasında fark olmaz yazan kişi gene diyorum 102 ekran bi lcd de 10 milyonluk la 100 milyonluk hdmi kabloda fark olmazz niye insanalrı yanlış yönlendirip 90 ytl ziyanasokuyoruz . olsa bile yüzde 1 dir onu dakimse annlamaz. ama analog veya ses kablolarında kaliteli kablo önemli ben bile en azından bandbridge veya monster alıyorum..

• İstenen birkaç özelliği bünyesinde barındıran tek bir ürünün olmamasına.
    Teknolojinin çok hızlı değişmesine.(emin değilim, seviyor da olabilirim)
    Tam surround'ları koyacağım yerde salonun ortasında sütun olmasına.
    Bir de "ne kadar çok kablo, o kadar iyi sistem kanunu"na. (Para varsa bi' şekilde duvarlara muvarlara gömdürüyorlar da, öbür türlü ne yaparsan yap yine gözüküyorlar.)
    Cappy'nin limonata reklamına(tadı da güzel değil zaten)

KIL OLUYORUM !!!

Herşeyin kablosuz ama aynı kalitede olması dileklerimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 26 Ağustos 2009; 2:40:30 >
  • Toplama avr olmamasını sevmiyorum.
    Aliminyum kasa alayım, bakır şase alayım, trafosu şu olsun, işlemcisi şu olsun, yeni formatlar gelince ya kartı değiştireyim ya da program yükleyeyim.
    Çok şey mi istedim?
  • http://www.popularmechanics.com/technology/upgrade/4235717.html bence bu yere tıklayın bir daha bunu gibi çok site var .dediklerimi çok güzel açıklıyo teknika monster sitesini öneriyosun tabiki adamlar fark yaratır der adam kablosunu satıcak..
  • İşte doğru olan bu!

Aramıza şimdi hoşgeldin!

Yani bu şekilde araştırma ve donelere dayandırarak tartışma yapmak çok daha iyi.

Kablo konusunda, zaten tüm kablo ve interconnect'ler için bu tür tartışmalar yıllardır devam ediyor. Kaldı ki, Hi-Fi sistemler için de bu tür tartışmalar yıllardır var.

Bir de önerdiğin cihazların grup testlerini de bulduğun da yine foruma koyman faydalı olacaktır.

Sadece iddia bazında kişsel tartışmalardan yana bu tür inceleme, değerlendirme, kıyas ve kullanıcı yorumlarını foruma koymak, çok daha güzel bir yaklaşım.

quote:

http://www.popularmechanics.com/technology/upgrade/4235717.html bence bu yere tıklayın bir daha bunu gibi çok site var .dediklerimi çok güzel açıklıyo teknika monster sitesini öneriyosun tabiki adamlar fark yaratır der adam kablosunu satıcak..

• uzman yazıyor diye yazdığım doğruları anlamayanlara kıl mı olsam?

bir tane reklam topiği mi çasak @darthnihilus? yazacağım çok kıl reklamlar vardı. rıdvan dilmenin otomobil lastik reklamını bilir misiniz? pardon konu dışı. yazmadığımı varsayın ama paylaşmak ta istedim.

edit:Teknika nın önceki sayfada top of kıl listesinde pek kasıt göremedim.çoğunda da haklı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 26 Ağustos 2009; 12:00:52 >
  • Yürüyün aslanlarım bee!

Kim tutar sizi.

İşte bu yaa. Habire tartışma tartışma. İşte Bu!
  • Yaw teknika bişiler yazdım, yanlış anlaşıldı sildim. Bak milleti birbirine kırdıracan benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 26 Ağustos 2009; 17:19:27 >
  • Abi benim tesisatin sesini actinmi mahalle inliyor valla. Camlar dolaplar zangırdıyor diyenlere kıl olmuyorumda gülüyorum sadece...
  • Bende başlıktaki tüm mesajları siliyorum. Yazdıklarımda kimseye özel değildi(Nickelx sende dahil)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.